Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Tutaj dajemy ogłoszenia jeśli czegoś szukamy, bądź mamy coś, co jest nam niepotrzebne.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
tuśka
Posty: 287
Rejestracja: sob mar 13, 2010 8:05 pm
Lokalizacja: Giżycko

Re: Polecane sklepy online

Post autor: tuśka »

co do zoohurtowo to mogę się wypowiedzieć bo robiłam tam zakupy dwa razy.
plusy:
-przystępne ceny, niższe niż w innych sklepach
- miły i świetny kontakt. zawsze dzwonią od razu jeśli czegoś nie ma na stanie a także kiedy paczka została już nadana
minusy:
-koszt dostawy 15zł przy przelewie. nie ma darmowej dostawy od pewnej kwoty
-zamówienia są realizowana dopiero od kwoty 100zł
Obrazek
za TM: Lusia Becia Alfa Pinki Szara
nienazwana
Posty: 1434
Rejestracja: pn mar 18, 2013 10:48 am
Lokalizacja: Grójec

Re: Polecane sklepy online

Post autor: nienazwana »

Nie polecam krakvetu. Faktycznie mają konkurencyjne ceny i człowiek się kusi. Ale już po raz drugi zdarzyła się mi niedawno sytuacja, że, pomimo informacji na stronie sklepu o natychmiastowej dostępności towaru, już po zamówieniu (i zapłaceniu :-\ ) dostawałam wiadomość telefonicznie lub na maila, że towaru w magazynie nie ma! I czekałam na realizację zamówienia bardzo długi czas, a ostatnio już nawet straciłam cierpliwość i zażądałam zwrotu wpłaconych pieniędzy. Nie było z tym problemu na szczęście ;D. Nie mniej jednak szkoda czasu i nerwów.
Kuma-chan
Posty: 31
Rejestracja: pt wrz 13, 2013 8:24 pm
Lokalizacja: Łódź/Katowice

Re: Polecane sklepy online

Post autor: Kuma-chan »

Ja za to z chęcią polecę sklep fionka.pl. :D Już trzykrotnie zamawiałam tam jedzenie i żwirek dla raciorów i jestem bardzo zadowolona z asortymentu, a obsługa po prostu niesamowicie miła. Świetny kontakt, bardzo szybka przesyłka (a jeśli akurat nie mieli jakiegoś produktu na miejscu, to od razu informowali przez maila), zero jakichkolwiek problemów. Znacznie taniej niż w stacjonarnych sklepach, różne rodzaje wysyłki (w tym darmowa od 95 zł). Jedynie mają (a przynajmniej mieli, jak zamawiałam pierwszy raz) czasem problemy ze stroną - przy przeglądaniu produktów czasem nie mogą się załadować.
W nowych domkach: Ząbek (Zębowe Mocne), Jonasz i Kami
Za Tęczowym Mostkiem: Maguś (Magellan), Touruś (Tourosław), Don (aka Rudy), Anazek (Anaz)
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Polecane sklepy online

Post autor: Fibius »

Pozwolę sobie zareklamować sklep Hipcio (hipcio.sklep.pl).
Sklep nowy, ale prężnie się rozwija. W sprzedaży artykuły dla małych ssaków, w tym oczywiście szczurów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie!

Co najważniejsze, sprzedajemy tylko towar który jest na stanie, dostępny do ręki. Ceny mamy jedne z najniższych, jeśli nie najniższe w internecie. I na dodatek istnieje możliwość odbioru osobistego we Wrocławiu.

Zapraszamy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Polecane sklepy online

Post autor: Fibius »

Mamy dla was promocję w sklepie HIPCIO! Tylko do końca kwietnia obniżamy cenę przesyłek kurierskich (do 31,5kg).

Przesyłka z przedpłatą tylko 10 PLN.

Przesyłka pobraniowa tylko 15 PLN.

Zapraszamy do zakupów! :-)

http://hipcio.sklep.pl
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Na dniach przyjedzie świeża i duża dostawa Niezłego Ziółka i Tivo. :-)
W tym nowości: owocna paczuszka i porzeczkowa mieszanka. Będzie to dobry przysmak :)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Kochani
Serdecznie zapraszamy do przeglądania działu NOWOŚCI. W tym tygodniu zawitało do nas kilkadziesiąt nowych produktów marek: Baephar, Niezłe Ziółko, Herbal Pets i Silexis. W tym kilka zupełnych nowości na polskim rynku, m.in. produkty z Niezłego Ziółka (Banan Liofilizowany bez dodatku tłuszczu, kwiaty chabra, prozdrowotny pyłek kwiatowy i eko ciasteczka bez dodatku zbóż). Poza tym kilkanaście nowych karm Baephara oraz kilkadziesiąt nowych produktów Herbal Pets (m.in. suszona koniczyna, natka pietruszki, mieszanki z algami i płatkami róż oraz mieszanki ziołowo-warzywne). Serdecznie Zapraszamy do przejrzenia oferty! :) :) :)

Wszystkie nowe artykuły możecie znaleźć pod tym linkiem: NOWOŚCI
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Kochani. Mamy dla was pełno nowości w sklepie Hipcio :-)
M.in. seria karm i smakołyków Natural-Vit, nowe żwirki Cat's Best, domki Silexis, szerszy wybór piasków kąpielowych i sepii oraz preparaty witaminowe (Roboran, Dolfos).
Więcej na: http://hipcio.sklep.pl/nowosci
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Zapraszamy do nowości! Właśnie dotarły do nas karmy 5 stars z Deli Nautre (dla szczurków, chomików, wiewiórek i małych ssaków).
Zapraszamy do przeglądania oferty! :-)

http://hipcio.sklep.pl/nowosci/
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Kochani!
Przyjechała już do nas świeżutka dostawa z JR Farma. Wśród karm m.in. grainlessy, feasty i karmy podstawowe, a także smakołyki, kamienie dla szynszyli, ostropest i jeżówka. ;D ;D ;D

-> Zapraszamy do przeglądania nowości: http://hipcio.sklep.pl/producent/jr-farm

Obrazek
Obrazek
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Malachit »

Akurat jak ja kupiłam 4kg karmy... ale fajnie, że macie już JR Farm, muszę to zapamiętać na następny raz.
Wyszukiwarka nie gryzie
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Kochani!
Właśnie dotarła do nas świeża dostawa z Trixie! W tym kilka nowości na polskim rynku (dysk drewniany, nowe wzory misek) oraz w naszym sklepie (długie mostki, drewniany kołowrotek, nowe miski, strzykawki, nowe rolki i hantle). Zapraszamy do przeglądania oferty! :D
Dodatkowo doszedł nowy dodatek żywieniowy: Mieszanka z liśćmi morwy oraz środki dezynfekujące (Virkon, Ecocid).

Zapraszamy do przeglądania nowości: http://hipcio.sklep.pl/nowosci/ :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Przyjechała do nas świeżutka dostawa z JR Farm!
Uzupełniliśmy wszystkie zapasy oraz dodaliśmy sporo nowości na sklepie (m.in. suszona rukola z pomidorem, tabliczki z truskawkami, karmy dla myszek i lemingów, tunele z siana i kilka innych!). :D :D :D

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

Kochani! Ostatnie braki z JR Farma są spowodowane zmianami handlowymi. Jednak z początkiem września w naszym sklepie zostaną uzupełnione wszystkie brakujące produkty wraz z dużą ilością nowości.
Oprócz tego:
- Jedzie już do nas nowa marka niedostępna w Polsce. :D
- W najbliższym czasie spodziewamy się dostawy klatek dla zwierząt.
- Planujemy kolejny produkt marki HIPCIO
- W przyszłym tygodniu w sklepie zawitają produkty marki Zuzala.
- I może coś jeszcze ... >:D

Ufff ... :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Fibius
Posty: 51
Rejestracja: sob kwie 05, 2014 3:38 pm

Re: Sklepy online - opinie, promocje, nowości

Post autor: Fibius »

.

>:D Trick or Treat!!! >:D

Wraz ze zbliżającym się Halloween sklep Hipcio organizuje konkurs zdjęciowy! Aby wziąć w nim udział, należy do 31 października przesłać jedno zdjęcie przedstawiające waszego podopiecznego w halloweenowym lub jesiennym stylu. Wykażcie się pomysłowością. Dynie, cukierki, straszydła, jesienne liście, chryzantemy. Do dyspozycji jest mnóstwo rzeczy by zrobić wspaniałe zdjęcie.

Więcej o regulaminie na stronie: http://hipcio.sklep.pl/newsy/29/konkurs-halloween

Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bazarek”