[GDYNIA] polecani i niepolecani

Polecani i "nie-polecani" weterynarze oraz Wasze przygody z nimi.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: GoHa »

Chcialam polecic Lecznice Crisvet.
Lecze tam juz ogonki jakis czas i jak na razie wszystko idzie dobrze. ;)
Podaje namiary.
CRISVET - Lecznica dla zwierząt

ul. Warszawska 42
81-309 Gdynia
tel. 620-44-84

Godziny przyjęć:
poniedzialki - piatki: od 10 - 19
soboty: od 10 - 14

Lecznica wyglada na b. zadbana... mila obsluga... :)
Jak na razie leczylam tam przeziebienia, pasozyty wewn. i zewn., jakies chorubsko z pluckami/oskrzelami... kastracja.... rak... Wszystko poza rakiem (zlosliwy i bardzo zaawansowany) zakonczylo sie dobrze.
Ostatnio zmieniony ndz lis 26, 2006 11:55 pm przez GoHa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dobrze jest być kochanym... :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: GoHa »

Chcialam baaardzo gorąco polecic weterynarza Macieja Debisa z Gdyni.
Bardzo dokladnie bada szczurki, i od razu potrafi prawidlowo zdiagnozowac chorobe. Przy nim czlowiek nabiera ufnosci do jego poczynan i co najwazniejsze spowodowal ze moj Leon nadal zyje... W lecznicy niedrogo... :)
Namiary. Przyjmuje w roznych godzinach w roznych 2 punktach przyjec.
Lecznica dla zwierzat - Gdynia Redlowo
Ul. Stryjska 25
tel. 622 21 48
i
Lecznica dla zwierzat - Gdynia Obluze
ul. Cechowa 11 (chyba ten nr)
tel. 625 35 08
Na Obluzu przyjmuje tez w weekendy po 2 godzinki.
Dobrze jest być kochanym... :)
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: GoHa »

Wklejam link strony lecznicy dr Debisa.
http://www.lecznica.gdynia.pl/

Sa tam nawet rozklady dyzorow lekarzy w lecznicach... ;]
Dobrze jest być kochanym... :)
sari
Posty: 22
Rejestracja: ndz maja 08, 2005 5:13 pm

ooo tak!!

Post autor: sari »

dr Debis!!
Leczylam u niego lata temu swinke morską[tylko on nie brał pieniędzy odemnie na
zastrzyki dla swinki!!mówiąc ze to takie małe zwierzątko!!],
a poźniej chomika!! operacje jej chyba nawet zrobił!!
teraz sie wybieram ze szczurkiem i mam nadzieje ze trafie na niego!!

poprostu jest SUPER!!
GoHa
Posty: 830
Rejestracja: śr wrz 03, 2003 4:29 pm
Kontakt:

[GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: GoHa »

nie miej nadziei ze trafisz na niego tylko sprawdz gdzie pracuje danego dnia i wchodzac mow ze do dr Debisa... i tyle :)
Dobrze jest być kochanym... :)
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

[GDYNIA] ul. Stryjska - polecam

Post autor: sopocianka »

Pojechałam tam rok temu z moją szczurcią, która miała z boku guz wielkości dużego orzecha włoskiego. Mój osiedlowy wet stwierdził, że tego się nie operuje u szczurów i powiedział, żeby uśpić zwierzaka, gdy będzie bardzo cierpieć. Pogodziłam się z tym, lecz nie do końca, bo w końcu za radą koleżanki pojechałam do gdyńskiej lecznicy. Prawie mnie wyśmiali, że tak późno przychodzę ("Przez noc urosło?"), ale bez problemu ustaliłam termin operacji. Kilka dni później zostawiłam małą na kilka godzin, wieczorem przyjechałam i bardzo życzliwy weterynarz oddał mi jej ciałko "Niestety, guz wyciąłem, ale straciła za dużo krwi. Nie wybudziła się z narkozy" (rzeczywiście - wszystko ładnie zaszył, nasmarował szwy maścią przyspieszającą gojenie, postarał się) Płacząc, zapytałam ile płacę (umawialiśmy się na coś koło 30 zł). Powiedział, że nic!

Słowem: ta lecznica jest przyjazna nawet malutkim zwierzątkom, a przy tym weci są wyjątkowo profesjonalni i życzliwi.

Kiedy znajdę numer do lecznicy, to napiszę. Naprawdę polecam!

[ Dodano: Pią 05 Sie, 2005 ]
Lecznica dla zwierząt
ul.Stryjska 25
Gdynia Redłowo
tel. (58) 622-21-48

Wydaje mi się, że tym miłym weterynarzem, który operował Urcię był Paweł Benkowski.

[ Dodano: Nie 16 Paź, 2005 ]
Byłam dzisiaj u wyżej polecanego doktora Macieja Debisa. Zrobił na mnie dobre wrażenie. Obejrzał Okrucha i pobrał do badania kilka włosów (10zł).
Miałam okazję zaobserwować, jak troskliwie zajął się poważnie chorym królikiem, od razu podgrzał butlę do kroplówki. A jest specjalistą od psów i kotów... :D

Ogólnie na Stryjskiej jest fantastyczna lecznica! Mam do nich pełne zaufanie :) Tydzień temu bardzo profesjonalnie skrócili za długie zęby.
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Awatar użytkownika
sopocianka
Posty: 594
Rejestracja: ndz cze 26, 2005 5:26 am
Lokalizacja: Sopot

[GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: sopocianka »

A pan Dr Debis jest po prostu naaajlepszy!!! :thumbleft:
Za TM: Ret, Kangus, Urodzinka, Okruszek, Skrawek, Flips, Settimo, Yeti, Skierka, Chochlik
Magda
Posty: 26
Rejestracja: ndz maja 01, 2005 10:16 pm

Odp: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Magda »

ja z całego serca polecam dr . Stokowskiego
GRZEGORZ STOKOWSKI
ul. Paderewskiego 19
lecznica czynna:
poniedziałek - piątek: 16:00 - 20:00
sobota i dni świąteczne: 12:00 - 17:00
tel. 058-622-40-92, 0601-61-56-71
wizyty domowe: 058-622-40-92

Prawdziwy weterynarz z powołania.  Wyleczył konia siostry, powiedział, na co były chore szczurki.
Przyjechał po 21, chociaż był za Wejherowem, do mnie do domu, żeby ratować ktora, który po "głupich jasiach" przestał oddychać. Przez telefon mówił co robić do jego przyjazdu. Inni weterynarze ( na życzenie mogę podać którzy), nawet nie odbierali telefonów komórkowych, chociaż to oni leczyli kota.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Paul_Julian »

Dr Paulina Plewako z Kliniki przy Stryjskiej ! Młodziutka , wygląda jak dziewczynka , ale uwielbia ogony i potrafi się nimi zająć . Nie wiem czy nie jest lepsza od dr Debisa .
Wprawdzie dr Debis ma lepsze doswiadczenie chirurgiczne , ale dr Plewako chyba bardziej sie specjalizuje w ogonach i przez to , ze jest młodsza - ma większą świezszą wiedzę .
Śniezynkę leczyłem ponad 2 miesiące , dr Plewako rozpoznała u niej nowotwór wątroby ,neistety mogła już tylko zrobić jej ostatni zastrzyk . Ale to akurat skrajny przypadek , wczesniejsze rozpoznanie nowotworu nic by nie pomogło , a dr Debis i dr Krefft (obaj są super) bardzo starali sie pomóc .

Teraz chodze tylko do dr Plewako. Za wizytę bierze 15 zł , ale za to szczur obejrzany ze wszystkich stron :)
mjedrzejak
Posty: 1
Rejestracja: czw lis 12, 2009 7:13 pm

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: mjedrzejak »

Witam. A czy ktos leczył szczurki u dr Jarosława Bandury? Bo jeśli chodzi o pieski to - perfekt, polecam, pozdrawiam jego i tylko jego. Co do ogonków - nie miałam okazji póki co sprawdzić :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Paul_Julian »

Zaszczurzona dr Plewako z Kliniki w Redłowie bedzie przyjmować chyba tylko do połowy marca. Potem wyjezdza za granicę na 2 lata.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Paul_Julian »

Uwaga, dr Krefft przyjmuje od 2010 r tu :
Przychodnia Weterynaryjna - Dariusz Krefft, Agata Gotz
adres: 81-324 Gdynia, Wolności 4/2
tel: 792-084-701
e-mail: wet.gdynia@onet.eu
http://www.wetgdynia.pl

Przychodnia ma USG z małą głowicą !
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Moniq27
Posty: 3
Rejestracja: pn paź 18, 2010 7:21 pm

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Moniq27 »

Polecam dr,Dariusza Kreffta genialny weterynarz!! Usuwał guza giganta mojej szczurce ,inni weterynarze nie chcieli sie podjac operacji gdy guz byl jeszcze malych rozmiarów-opinie : szczurka jest juz za stara a guz jest w skomplikowanym mijescu itp..dopiero po czasie trafialm na dr Kreffta ktory naprawde bardzo dokladnie szczurka zbadal ,zrobil prześwietlenie i dokonal bardzo trudnej operacji. Świetny specjalista ,bardzo czule podchodzi do zwierzatek ,odpowie na kazde pytanie a jak trzeba przynajmniej w moim przypadku moglam dzwonic z pytaniami o kazdej porze..Pełen podziw i szacunek z mojej strony-..Weterynarz naprawde z powołania!!! POLECAM WSZYSTKIM Z TRÓJMIASTA i nie tylko ;D


Przychodnia Weterynaryjna - Dariusz Krefft, Agata Gotz
adres: 81-324 Gdynia, Wolności 4/2
tel: 792-084-701
Awatar użytkownika
Monisia
Posty: 56
Rejestracja: sob sty 01, 2011 6:04 pm
Lokalizacja: Gdynia

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Monisia »

Dr Debisa polecam jak najbardziej, luzak, prawie nie bierze kasy za wizyty ani leki, leczył moje fretki :)
Dr Kreft nie jest przezemnie polecany gdyż ja zauważyłam, że ma totalne olewające podejscie do sprawy :-\
Dr Bandura również leczył moje frety i również go polecam.
Dr Jarosław Kończak-PRZE ZAJE FAJNY pan dr, leczył i leczy nadal wszystkie moje zwierzaki, ma ogromne doświadczenie oraz wiedze, bierze mało pieniążków, pokecam także jego syna Jerzego Kończaka, który przyjmuje w gabinecie obok.
Namiary:

Przychodnia Weterynaryjna
lek. wet. Jarosław Kończak
lek.wet. Jerzy Kończak

Nasz Adres:
ul. Leśna 1
84-230 Rumia
tel. 058 671 17 00
Nasz e-mail:
info@lecznica-rumia.pl

http://www.lecznica-rumia.pl


Pozdrawiam
Pozdrawiam wszystkich :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [GDYNIA] polecani i niepolecani

Post autor: Paul_Julian »

Monisia pisze:Dr Kreft nie jest przezemnie polecany gdyż ja zauważyłam, że ma totalne olewające podejscie do sprawy :-\
Możesz dokładniej rozwinąć co sie stało? Nie spotkałem się z olewającym podejściem, wręcz przeciwnie. Wizytuję dr Kreffta średnio raz na 1-2 tygodnie od wakacji zeszłego roku. Wcześniej leczył moje szczury razem z dr Debisem i dr Plewako, ale wizyty były tak raz na miesiąc.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
ODPOWIEDZ

Wróć do „Weterynarze”