(wawa/Polska)kotka przytulanka - właściciele zachorowali

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

(wawa/Polska)kotka przytulanka - właściciele zachorowali

Post autor: nausicaa »

Chwilowo przebywa u mnie młoda koteczka. Kotka przebywała u małżeństwa młodych emerytów, który przeprowadzili się z Warszawy do małej wsi na Podlasiu, gdzie chcieli stworzyć mini raj dla zwierząt i siebie. Marzyło im się długie i szczęśliwe życie z dala od miasta, w towarzystwie ulubionych zwierząt. Ich plany pokrzyżowały choroby. W Wólce przebywało 16 kotów i 2 psy. Do mnie trafiła akurat ta koteczka. Szukamy pilnie domku stałego, wtedy od razu zwolniłoby się miejsce dla kolejnego zwierzaka.
http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/art ... /657926993 tutaj był nawet artykuł na ich temat.

O kotce słów kilka: jest młoda, ma ok 2 lat, jest totalnym przytulakiem, tylko głaskać i głaskać i mruczeć, zero śladu agresji. na szczury nawet nie zwróciła uwagi, uwielbia ludzi i ugniatać, bardzo spokojna:) jest wysterylizowana, kuwetkuje, mieszkała w domu z psami i kotami, więc spokojnie dogada się z innymi zwierzakami. Kotka ma dużo futerka, w rzeczywistości jest malutka i bardzo lekka.

zdjęcia tutaj: https://picasaweb.google.com/1128797008 ... teczkaNaDT

kotka wydawana tylko do domu niewychodzącego, obowiązuje wizyta przedadopcyjna. Kotkę można oczywiście u mnie obejrzeć.
W sprawie adopcji proszę o kontakt z:
nr tel. 500 308 722, mail: ada9101@wp.pl
albo tel: 605856594, nr gg:7163414, mail: jankowska.irena@wp.pl
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
Awatar użytkownika
freesound
Posty: 260
Rejestracja: wt paź 18, 2011 2:23 pm
Lokalizacja: Słupsk/Wrocław

Re: (wawa/Polska)kotka przytulanka - właściciele zachorowali

Post autor: freesound »

na każdym zdjęciu te oczka! Wieczne mruczanko, wieczny luzik <3 Brać pieszczocha!
Julita.252
Posty: 126
Rejestracja: śr lut 15, 2012 1:22 pm

Re: (wawa/Polska)kotka przytulanka - właściciele zachorowali

Post autor: Julita.252 »

Jakie ma cudne skarpetki ♥ Ma temat na miau ? ;)
Awatar użytkownika
nausicaa
Posty: 2581
Rejestracja: czw sie 20, 2009 10:22 am

Re: (wawa/Polska)kotka przytulanka - właściciele zachorowali

Post autor: nausicaa »

na miau temat mają wszytskie koty, które były u tych Państwa. osobnego jej nie zakładałam, bo tam trzeba co 5 min temat podrzucać, żeby w ogóle ktoś go zauważył. może ktoś ze szczuromaniaków się skusi? :)
zeMną:CumbobLunetaMufkaMulinaPiankaOwcaWałekIncognitoKopciuchSrebritkaIvermektynaGremlinRzepicha
zaTM:AdziaDużaFruziaBudyń4KluskiAllelekWałkiNiebieskiChoryDowódcaPomidorowyPszeniczyMlekoKoalaPlamkaTrututSkinerEspriAgutKoKoDoremiSomaliaKapadocja
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”