trojmiasto, oddam 3 samice, BARDZO PILNE

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

daseinh
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 04, 2012 12:51 pm

trojmiasto, oddam 3 samice, BARDZO PILNE

Post autor: daseinh »

Witam,
oddam 3 szczurki samice. Czarna i brązowa siostry oraz czarno-biała. Szczurki mają ok. roku (czarnobiała młodsza o ok 1 mc od sióstr).
Czarna bardzo żywiołowa i przyjacielska. Bardzo lubi przebywać z człowiekiem i wita wszystkich gości. Brązowa trochę bardziej płochliwa ale wszystkie przychodzą na zawołanie :)
Oddaje ponieważ zmieniły mi się warunki mieszkaniowe i niestety nie mogę miec juz 6 szczurów :(, a jeśli się nie pozbędę części sama będę musiała się wyprowadzić, także sprawa jest dla mnie bardzo pilna :(
Wszystkie te szczurki są adoptowane i dodawane były do stadka innych szczurków także z pewnością dogadają się z innymi szczurami (jeśli ktoś chciałby dołączyć je do swojego stadka).
Są nauczone czystości, nigdy nie nabrudziły mi w pokoju (czarnej tylko czasami zdarzy się znaczyć teren).
Za 50 zł dorzucę kaltkę, która nadaje się na dobudówkę ok 60cmX36cmX50cm wraz z miseczkami i poidełkami.
Ew. sprzedam bardzo dużą, klatkę która pierwotnie była zrobiona dla papugi kuweta 100cmX60cmX120cm wraz z akcesoriami typu półeczka, drabinki, liny za 400zł.

Zdjęcia chętnie prześlę na maila.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”