Nasze futrzaki :}

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

A no wiec... Chcialam sie pochwalic nasza szczurza zaloga :P
Niestety nie udalo sie ujac calego stadka w komplecie... bo to straszne wiercipiety. ;)
http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=729

Zapraszam do zwiedzenia mojego albumu i mam nadzieje na komentarze i glosy ;)

Serdecznie pozdrawiam :)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
jokada
Posty: 1918
Rejestracja: pn mar 24, 2003 8:25 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: jokada »

cuda :D
ja się zakochałam w tej środkowej myszy ;)
boska jest
jak by były jeszcze jakieś nowe jej fotki - to ja do kalendarza poprosze

no i jak juz zakładasz tamacik to ja (ciekawska jak zwykle) ;)
poprosze o imione, i historie poszczególnych ogonów :)
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

mi sie podoba Misku :) cuuuudo :* ucaluj ogonki odemnie (http://szczury.org/album_pic.php?pic_id=649 <-- cudenko) :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Ta srodkowa i pierwsza z lewej to ponoc ma papiery ktore jeszcze przy okazji odbiore ze sklepu.. Poczytam sobie ;) Ja sie do tego tak nie pale, ale musze przyznac, ze maja inna psychike niz nasze pozostale KOCHANE futrzaki. Przy okazji zobacze jakiej sa masci bo na razie nie moge sie zdecydowac czy (ta, ktora Ci sie podoba) to 'pearl merle' czy jednak 'cinnamon'. Wszystko sie okaze po zmianie futerka :) Mam tez zamiar ktoras rozmnozyc i przywiezc maluchy do Polski w DOBRE rece. Moze do kogos z forum. Pozyjemy, zobaczymy ;) Na razie mam pelne rece roboty z naszymi smierdziuszkami ;)

Serdecznie pozdrawiam :)

Bozyczko, As! Ja slepa jestem :P Oczywiscie ;} Wlasnie dzisiaj myslalam nad kalendarzem i... Chyba popstrykam zdjatka futrzakow w sniegu ;) Na razie nie pada :P Poczekam troche. - Fajne fotki na mrozna pore roku ;)
Aaaaaahh.. Tez ciekawska dusza ze mnie. Opowiem, opowiem ;)
Ostatnio zmieniony wt paź 19, 2004 7:46 pm przez WildMoon, łącznie zmieniany 1 raz.
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

ja bym chcaial tekie malenstwo jak Misku.... :lol: chyba tam pojade do Ciebie i Ci ukradne... zakochalam cie i co ja teraz zrobie :(
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Nasze futrzaki :}

Post autor: lajla »

oj przepiekne masz te szczurki :D
a misku jest jak Floydzina normlanie tylko floyd ma wieksza plame u niego bardzej biel wystaje z boku, przez co sadze ze ogolnie ma wieksza plame :lol:

ja bym rozmnozyla ta srodkowa bo w polsce nie ma takiej barwy... i z maskedem prosze ;) :lol:
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

a u mnie nie ma szczurkow jak Floyd i Misku :( łeeee ja tez chce :(
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Misku to juz chyba za 'stara' jest na dzidziusie... Ma 1,5 roku i juz siwieje :P Pupcie ma lekko brazowa.. Ale ogolnie cieszy sie fantastycznym zdrowiem i oby tak dalej! *trzymam kciuki* A macie racje, piekna jest. Jako pierwsza wpadla mi w oko i po 4 dniach namyslu i odwiedzin sklepu 2-3 razy dziennie nie wytrzymalam i kupilam ja ;) Taka madra i kochana. Delikatna... Aaaaaaaachhhhh.. roznamietniam sie ;)
Jak ja te zwierzatka kocham
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

Nasze futrzaki :}

Post autor: ESTI »

Ale boskie zdjęcie i cudowne szczurasy. :D:D:D

Jest czego pozazdrościć i co wymiętosić. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

ech sa sa u Was takie? :> no bo wiesz jakbyscie sie do Polski wybierali :P... a wogole w jakich cenach (na polskie) sa u Was szczuraski ? :lol:
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Droga Satanko :)

Tutaj mozna nabyc chyba wszystkie odmiany barwne. W kazdym badz razie widzialam tu juz (a jestem tu niespelna 3 miesiace) capped, masked, hooded, blazed, i to w prawie wszystkich mozliwych barwach. Blue SELF - czyli CALE niebieskie ;) Chocolate self, cinnamon pearl, agouti self itd. A w zeszla sobote pojechalam do rodzicow chlopaka a tam w sklepie mieli DOWNUNDER black-hooded i blue-hooded - podobne jak na tej stronie na ostatnich fotkach u dolu: http://www.spoiledratten.com/breedingrats6.html przesliczne!
Ceny sa tu rozne. O wiele wyzsze niz np. w Niemczech gdzie kupisz szczura juz za 7 euro (na polskie to niestety az 30zlotych :( )
Ja kupilam za 12euro (co po przeliczeniu prawie 52zl :( :( :( ) Ale zazwyczaj chca za szczura 20 do 25euro (86151107zl ZA SZTUKE!)
Za to w sklepach szczury sa oddzielone wedlug plci i maja sie naprawde dobrze. Obszerne klatki, zarcia i picia pod dostatkiem i nawet maja w klatkach zabawki. Grube sznury, tunele, i te pe. W Polsce niestety nie wszedzie spotkasz taki przykladowy standard. Bylam raz w Rybnickim real'u, tam maja malutki sklep zoologiczny... I jak zobaczylam w jakich warunkach trzymaja szczury, o zgrozo! Chyba z 20-30 osobnikow o roznym wieku i wielkosci siedzialo w - tak na oko - 30-40 litrowym akwarium. Jak poprosilam babke o wziecie ktoregos ze szczurow na rece a ona odsunela wieko to az mnie odrzucilo! Co za odor! Szczurki blyskawicznie mnie oblazly. Widac bylo, ze chialy sie jak najpredzej z tamtad wydostac... Bidulki..:( Az serce sie kraje widzac cos takiego :( Na szczescie nie wszedzie w tak fatalnych warunkach zwierzeta trzymaja! Uff!

A nie martw sie ;) Nadal jest mozliwosc ze rozmnoze ogonki i przywioze dzidziusie do Polski :) I chcialabym zaznaczyc iz _oddam_ noski w odpowiednie i dobre rece! Czyli w rece ktoregos chetnego forumowicza ;)

P.S. ostatnio wyczytalam, ze te myszki kolczaste miedzy innymi zostaly sprowadzone do Polski z Finlandii ;)

...Ay caramba! Ale sie znow rozpisalam.. :P
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

jejku az 100zl. za szczura :wow: no wiesz ja jestem na to przygotowana... :) wiec bede czekac z niecierpliwoscia :P
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

[quote="satanka666"]jejku az 100zl. za szczura :wow: no wiesz ja jestem na to przygotowana... :) wiec bede czekac z niecierpliwoscia :P[/quote]

Satanko, jesli nie do Trzebinii to ja sie na pewno wybiore do Krakowa ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Awatar użytkownika
sauatka
Posty: 2841
Rejestracja: ndz maja 16, 2004 6:42 pm
Lokalizacja: Chrzanów
Kontakt:

Nasze futrzaki :}

Post autor: sauatka »

nie no tak patrze na mape... powinien byc Chrzanów na mapie i jest... Rybnik nie jest az_tak_daleko :lol: wiesz moze tez byc tak ze akurat pociag ktory jedzie do Krakowa przejezdza przez Chrzanówa, a ja do Chrzanowa 5 minutek drogi samochodem :)
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

Nasze futrzaki :}

Post autor: WildMoon »

Ja tez zerkam na mape... Hehe ;) Jak skombinuje samochod to nie ma problemu ;) Jak sie pylne autkiem w strone Krakowa to na pewno przejade przez sama Trzebinie ;) Zobaczymy ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”