no i mam drugiego szczura :]

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Dona »

no i jak? co z małymi??
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: zła »

wszyscy przezyli noc 8)

Kilka razy obudzily mnie piski ale zakrylam sobie uszy koldra i dalej spalam ;) Wydaje mi sie ze jest lepiej, tzn Beza nie atakuje malej z taka czestotliwoscia. Podejdzie powacha ja, ewentualnie lekko uszczypnie w tylek i idzie w innym kierunku, odkad nie spie tylko raz ja pogonila.
Mam nadzieje ze z dnia na dzien bedzie jeszcze lepiej... narazie Lutka strasznie sie boi i gdy Beza sie rusza mala zamiera.


Pozdrawiam
Obrazek i Obrazek
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: krwiopij »

no to fajnie... :) zobaczysz, ze traz to lutka bedzie dokuczac bezie... niech tylko poczuje sie troche pewniej... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Banshee
Posty: 355
Rejestracja: wt maja 11, 2004 12:19 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Banshee »

Na pewno :)

Kiedy Beza przeanalizuje wszystkie ZA i PRZECIW byciu w jednej klatce z Lutka zaloze sie ze tych ZA bedzie wiecej :D
Moje szczurzyska po dwoch tygodniach wciaz na siebie piszczą ale Rubi jak tylko jest poza klatka pierwsze co, lezie do Lokiego :D (wyjadac mu jedzenie ale to juz inna bajka ;)
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: zła »

OFICJALNIE OGLASZAM ZE MOJE DZIEWCZYNY SIE ZAPRZYJAZNILY ;)

To stalo sie tak nagle.... jeszcze wczoraj Lutka panicznie bala sie Bezy, starsza spala jak zwykle na dnie klatki a mala na gorze w hamaku. Dzisiaj rano patrze... a Lutka schodzi do Bezy. Najpierw sie wyczyscily a teraz... spia przytulone... no nie do konca, leza obok siebie a Beza ma polozony lepek na Lutce. Jestem z nich taka dumna :D ;) o to wlasnie mi chodzilo.


Teraz wyjezdzamy na weekend i nie bede miala wyrzutow sumienia ze musze Beze zostawic na te kilka dni zupelnie sama :)


Pozdrawiam


P.S szkoda ze akurat teraz padla mi cyfrowka bo takie cudne fotki by byly ;)
Obrazek i Obrazek
Awatar użytkownika
WildMoon
Posty: 1145
Rejestracja: śr wrz 29, 2004 10:57 am

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: WildMoon »

GRATULACJE! :D

I zycze milego weekendu ;)
Before you speak, THINK!
T - is it TRUE?
H - is it HELPFUL?
I - is it INSPIRING?
N - is it NECESSARY?
K - is it KIND?
Anita
Posty: 937
Rejestracja: ndz paź 17, 2004 2:43 pm
Lokalizacja: Warszawa Radość

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Anita »

Gratuluję!
Z zapartym tchem śledziłam ten temat ;)
ESTI
Posty: 8271
Rejestracja: śr sty 21, 2004 11:27 pm
Lokalizacja: DUBLIN

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: ESTI »

Super, że sie polubiły. Mam nadzieję iż tak zostanie. ;)
Obrazek
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: Dona »

gratuluję! :D a Ty chciałaś je rozdzielać... 8)
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

Stary temat, ale i ja coś napisze... ;p

Mam szczurka (Banshee) ;] już 6 miesiecy i tak samo jak Ty, wczoraj wszedłem do sklepu i nie wytrzymałem :D jak przyniosłem ją do domu i postawiłem klatki obok siebie to X zajął sie sobą, a Banshee zaczęła sie rzucać po klatce i była bardzo niezadowolona... będę miał ten sam problem... niemam pojęcia jak będzie im razem w jednej klatce. Narazie wole nie sprawdzać... stawiam klatki tak, żeby nie widziały się, ale czły swój zapach... niewiem czy to coś da ;p pozdrawiam
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: krwiopij »

shczurek, jakiej plci jest x? :roll:

napisz tez w profilu, z jakiego miasta jestes... to ulatwi orientacje innym uzytkownikom forum... :)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

X to piękna, malutka samiczka ;]... jest wielkości myszki i uciekła mi dzisiaj w nocy z klatki :D naszczęście ją znalazłem ;] miała problemy z oddychaniem bo weszła za szafe, a nie bede ukrywał, ze jest tam sporo kurzu ;p byłem u weterynarza, który mieszka piętko wyżej (sasiad) i jest jush wszystko ok... to nic w porównaniu z tym co sie bedzie działo jak wasdze je do jednej klatki ;p jush sie boję... pozdrawiam ;]
zła
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 26, 2004 5:54 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: zła »

ja tez sie balam bo wydawalo mi sie ze jest bardzo groznie. Dziewczyny po tygodniu sie pokochaly a Beza na dodatek jest jeszcze starsza od Twojej szczurzycy. Zycze powodzenia!
I melduj jak postepy. Ja od razu drugiego dnia je polaczylam bo chcialam to miec jak najszybciej za soba. To jest strasznie trudne patrzec jak one sie bija ale jaka ulga gdy w koncu sie do siebie przytula ;)

pozdro
Obrazek i Obrazek
shczurek
Posty: 10
Rejestracja: pn lis 01, 2004 5:09 pm

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: shczurek »

ja też bym je już dał razem, wyszorował klatke i w ogóle, ale szczurek, którego przyniosłem jest młodziutki(3x mniejszy od Banshee) ;p niewiem czy czekać, aż troche urośnie? czy od razu dać je razem... ;/ hmm...
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

no i mam drugiego szczura :]

Post autor: krwiopij »

od razu... im jest mniejszy, tym latwiej pojdzie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”