Strona 1 z 1

Kupię samca dumbo Kraków

: wt maja 15, 2012 12:21 pm
autor: rexikove
Witam.
Mam już w domu dwa standardowe szczurki i chciałam im kupić kolegę dumbo. (Oczywiście zdrowego, z rodowodem, nie musi być bardzo młody).
Jeżeli ktoś z was ma takiego chłopaczka, albo wie, gdzie mogę go kupić, proszę o kontakt :)

Re: Kupię samca dumbo Kraków

: wt maja 15, 2012 12:38 pm
autor: alken
poszukaj w hodowlach zrzeszonych w SHSR :) tu masz na przykład zapowiedź miotu u Nakashy http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=19&t=35202

Re: Kupię samca dumbo Kraków

: wt maja 15, 2012 12:40 pm
autor: smeg
http://www.shsrp.yoyo.pl/hod.htm - tu masz listę hodowli szczurów rodowodowych zrzeszonych w SHSRP, oprócz nich działają w Polsce dwie hodowle zrzeszone w czeskim związku hodowców: http://chsratsbaradwys.y0.pl/ i http://rottataivas.cba.pl/ :) Musisz napisać do hodowców, zapytać czy planują w najbliższym czasie mioty ze szczurkami dumbo i zapisać się na wybrany miot. Zapisy odbywają się jeszcze przed zapłodnieniem samiczki, więc zazwyczaj na szczurka trzeba poczekać ok. 2 miesiące ;)

Re: Kupię samca dumbo Kraków

: wt maja 15, 2012 8:30 pm
autor: Kameliowa
Ja mam do oddania szczurka dumbo teraz, na warunkach SPS. W razie pytań, pisz PW.