Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

Hejka kochani od wczorajszego popoludnia mam dwie dziewczyny sliczne, nieco musza sie zadomowic dlatego poki co nie mecze ich sesja zdjeciowa hahahahahah. Sa cudne, tymczasowo to Kreska i Kropka heheheh zobaczymy czy imiona corci mojej przypadna do gustu. jedna to rozrabiaka(kreska) biega i szaleje po calej klatce, druga(kropka) niesmiala bardzo chowa sie, ale jak tylko odejde od klateczki niesmialo zaczyna fikac po calej klatce. W nocy byl szal cial hahahah myslalem ze rozwala klateczke tak fikaly , szalaly, ganialy sie i bawily.... rano dostaly po smakolyku i busiaku i do pracy niestety czas....

ps.
Pierwsza fotka kiepskiej jakosci z tel po ciemku robiona jak obie byly razem, ta z calym szarym pyszczkiem to kropka, druga z kreseczka - kreska heheheh
https://plus.google.com/photos/10643832 ... _cnRjryuMA
Z czasem jak sie zadomowia oczywiscie galeria sie powiekszy :-) w koncu fotografia to moj konik :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: smeg »

Nie widać zdjęć: "Niestety, nie masz dostępu do tej strony." :(
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

Juz poprawilem powinno byc ok, a zdj jest tylko jedno i kiepskie poki co :-(
Obrazek
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

Eloo, 24h za mna i dziewczynami. Cudne sa, Kreska ciekawa swiata i bardzo odwazna, Beza niesmiala, cicha i nieufna....oj czeka mnie duzo pracy z nia. Dziewczyny biegaja szaleja, ciezko zrobic im zdjecia poki co. Album uzupelnilem o nowe choc musze znalesc jakies inne miejsce w sieci do zawieszania zdjec, moze ktos z Was mi poleci cos fajnego bo googlowe albumy mnie nieco irytuja. Ponizej link do albumu :-)

https://plus.google.com/photos/10643832 ... 0748768689
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: unipaks »

Fajnie, że już je masz! Są naprawdę śliczne, wygłaszcz je ode mnie i naszych rezydentek. :-* Troszkę cierpliwości i Beza oswoi się, nabierze odwagi i śmiałości :)
A do zdjęć korzystaj z fotosika, photobucketa, możesz też wrzucać je na imageshack
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

Eloo
Wlasnie znalazlem calkiem fajny hosting z aplikacja pod winde do wrzucania zdjec nawet, rozne galerie itp ponizej link do mojej galerii
http://mikemb.pstrykniete.pl/Ciurki/
Obrazek
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: unipaks »

Fajne, wygodne do przeglądania :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: smeg »

http://picbb.krzysztofbak.pl/ - tu jest fajne narzędzie do wstawiania na forum miniaturek zdjęć z albumów na Picasie :)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: saszenka »

No w końcu! ;D
Wytarmoś maleństwa!
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

Wycalowalem i wytarmosilem heehhe ehhh myslalem ze dluzej mi powisza czyste rzezy ale przez Beze boidudka wsio bylo posiusiane i poszlo do prania. Musze ja osmilic bardziej zeby sie tak ie bala bo bede codzien pral wsio :-) jakies podpowiedzi mile widzane
Obrazek
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: saszenka »

Jak przestanie się bać, to też będzie sikać ;) A jak urośnie, będzie sikać jeszcze więcej :P Jedyna rada: przyzwyczaj się ;D
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
alinak
Posty: 524
Rejestracja: śr kwie 25, 2012 8:38 pm

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: alinak »

Wkoncu ! :D dziewczyny sa przeurocze i Beza i Kreska napatrzec sie nie moge :D a co do sikania najlepiej miec dwa lub trzy kompleciki zeby miec co zamienic jak bedzie sie pralo, ewentualnie mozna prac po jednym a na innych beda spac ;)
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

No dobra kochani doszedlem do wniosku ze scieranie siuskow co 15 minut nie ma sensu mialem miec spod kuwety pusty i tylko narozna (kreska zalapala i siusia i kupka w kuwecie naroznej) ale Beza niestety boidudek siusia i kupka za kazdym razem jak sie przestraszy gdzie by nie byla wiec wsypalem pinio na cala kuwete na spod i sprawa zalatwiona przynajmniej poki sie troszke nie oswoji. A teraz pytanko z innej beczki...czym prac wszelkiego typu rzeczy dziewczyn ? prosze? mydlo szare?
Obrazek
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: smeg »

Ja piorę normalnie w pralce w proszku, ogonom to nie przeszkadza, jeśli nie mają alergii ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
mikemb
Posty: 103
Rejestracja: wt sie 21, 2012 7:00 am
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dwie małe kochane dziewczynki juz u mnie :-)

Post autor: mikemb »

Hmmm a jakie proszki ? a czy maja alergie nie mam pojecia hahhaha poki co pralem w szarym mydle....ale wszelkie sugestie mile widziane
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”