17 maluszków i dorosła szczurka

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

ODPOWIEDZ
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Rajuna »

Piotrze, dwa albo w ogóle. Jednego możesz mieć samca myszy, bo one są samotnikami. Szczury są stadne. To tak, jakby Ciebie ktoś z dnia na dzień odseparował od wszystkich ludzi i do towarzystwa do końca życia miałbyś tylko zwierzęta. Szczury potrzebują kontaktu z drugim osobnikiem tego samego gatunku.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Magdonald »

Czy samiczka z numerkiem 7 jest nadal "dostępna"? I czy jest możliwość transportu do Poznania? Ewentualnie mogłabym sama takiego poszukać, jeśli ktoś napisze, gdzie szczurek obecnie przebywa :)

Obecnie jednak czekam na odpowiedź od pewnej osoby odnośnie dwóch innych młodych samiczek, razem z "siódemeczką" miałabym wtedy 3 dziewczynki w podobnym wieku, więc nie byłaby samotna :) Ewentualnie, jeśli z tamtymi dwoma nie wyjdzie, mogłabym zabrać jeszcze jedną dziewczynkę z tego bądź innego wątku. Na razie jednak pytam o dostępność, bo czekam na informację dot. dwóch innych szczurków :)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Rajuna »

Siódemka ma już domek, ale dzisiaj xxx chyba odebrała kolejną partię szczurków, więc możliwe, że trafi się kolejna taka. Śledź wątki w tym dziale, na dniach powinno się pojawić info :)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
Magdonald
Posty: 671
Rejestracja: ndz paź 21, 2012 3:15 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Magdonald »

Trochę szkoda, ale z drugiej strony to bardzo fajnie, że szczurki tak szybko znajdują nowe domy :)
Ogonkom i ich nowym właścicielom życzę powodzenia! : D A ja szukam dalej ;)
Moje dziewczęta:
Obrazek
Zapraszamy na nasz bazarek :)
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: xxx »

dziś odebrałam 36 maluszków...są agutki, niebieskie, husky, czarne, kapturki, beże, popielate ( ??? ;D ) ... ::)
3 mają biegune i są bardzo chude :( na szczęście jutro będą w Medicavecie
dopiero co z nimi przyjechałam
jeszcze nie znam płci, zdjęcia z podziałem na płeć będą w nowym wątku...pewnie za parę godzin
maluszki jadą ze mną o 5 rano do Warszawy



Bardzo pilnie szukamy Domów Tymczasowych dla 36 maluszków, u mnie nie mogą zostać, a nasze bardzo awaryjne DT ma w domu alergika szczurzego...i już kilka samców na DT :/ sytuacja jest trudna.
Awatar użytkownika
Agusta
Posty: 1001
Rejestracja: ndz mar 11, 2012 10:21 pm
Lokalizacja: Ostróda

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Agusta »

Szkoda że ja jestem tak daleko... :/
Moje Puchate: Milu Lilu Jadwiga Beza Ważka < : ) ~~
...::: Zajrzyj do nas :::...
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Rajuna »

Mam transport Wawa-Kraków w piątek za tydzień, poproszę 6 panów, bo będę miała jeszcze dwóch dorosłych na DT (też do leczenia z pasożytów, więc wszyscy przejdą kurację) ::)
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
joanna71
Posty: 99
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 8:47 am
Lokalizacja: Kraków

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: joanna71 »

Rajuna, jak chcesz wcześniej i da się zrobić, to wracam do Krakowa wtorek 30, pociągiem o 11.36 (z Warszawy)
joanna71
Posty: 99
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 8:47 am
Lokalizacja: Kraków

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: joanna71 »

PS. O ile oczywiście wypada komukolwiek z forum korzystać z pomocy kogoś z SPS (pamiętam ostatnie uwagi StasiMałgosi)
Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Rajuna »

Joanno, z Twoich usług w tej materii niezmiennie korzystam z przyjemnością ;) Pytanie jak pasuje to dziewczynom i jak ja się wyrobię z czasem, bo mam teraz urwanie głowy.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
joanna71
Posty: 99
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 8:47 am
Lokalizacja: Kraków

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: joanna71 »

OK, zatem dajcie znać przed 18.00 w niedzielę, czy mam brac transporter (na pchłów starczy aladino, jak rozumiem)
Pokusa
Posty: 8
Rejestracja: sob paź 06, 2012 8:03 pm

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Pokusa »

wiecie co? ten ktoś kto wpadł na numer z transporterem był/jest genialny... moja starsza gryzła trochę maluszki a po wczorajszym spacerku po domu w ciasnym plastiku i kliku trzęsieniach ziemi śpią razem! No to mi się udało. pozdrawiam.
Starsza Pani
Posty: 379
Rejestracja: pn gru 01, 2008 11:25 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: Starsza Pani »

joanna71 pisze:OK, zatem dajcie znać przed 18.00 w niedzielę, czy mam brac transporter (na pchłów starczy aladino, jak rozumiem)
One dopiero dziś do weta jadą, a ponieważ jedno miało zapalenie ucha a na nie nie wyglądało, przegląd muszą przejść wszystkie :-\ . Więc mogłabym podrzucić na transport w przyszłym tygodniu. Małe już będą po drugiej dawce ivermektyny, więc dla DT też lepiej.
Awatar użytkownika
sasza&masza
Posty: 1270
Rejestracja: czw sie 19, 2010 4:20 pm
Numer GG: 9176574
Lokalizacja: Lublin

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: sasza&masza »

co z tymi ogonami?
Dog&cat: Vega i Zuza
Ratz: Arkadia Melania Nayeli Malibu Aniołki[*]
xxx
Posty: 823
Rejestracja: sob lut 11, 2006 6:31 pm
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: 17 maluszków i dorosła szczurka

Post autor: xxx »

wszystkie poszły do adopcji
ODPOWIEDZ

Wróć do „Ratuj szczury!”