35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Zaadoptuj szczurka z laboratorium, z wszelkich interwencji! Dostęp do działu mają wszyscy, ograniczenia dotyczące tworzenia nowych tematów.

Moderator: Junior Moderator

Zablokowany
Awatar użytkownika
mloda
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 23, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Świnoujście

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: mloda »

Mój nick może być zwodniczy więc wyprostuję, mam 24 lata :)
Ze mną: Hondziu i Ciapek

A to nasz temacik: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38497


Za TM: Tuptuś, Biały, Zuzia, Hera, Mysia..
Awatar użytkownika
pariscope
Posty: 664
Rejestracja: czw lip 03, 2008 8:16 pm
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: pariscope »

Melduję, że moje dziewczynki są wolne od jakichkolwiek pasożytów jelitowych. Dzisiaj były badane ich odchody i okazało się, że są czyściutkie. Czyli kuracja się powiodła. Hura! Tak się cieszę, że już można je obcałowywać i koniec z przesadną ostrożnością :D .
A jak u pozostałych myszorków?
SZCZURCIA 02.2006 - 23.04.2008 ; PEREŁKA ??.08.2008 - 05.04.2011 ; FRYGA ??.08.2008 - 16.11.2010; CYKORIA 01.01.2011 - 16.05.2012 ; DAKOTA 17.01.2011 - 02.05.2012; KRECIA ??.09.2012 - 08.08.2014; KICIA ??.09.2012 - 20.09.2014;
Awatar użytkownika
Camellia
Posty: 346
Rejestracja: pn sie 13, 2012 1:54 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Camellia »

Super :) Ja jadę w czwartek z próbką do badania i również liczę na dobre i szybkie wieści. W końcu maluch tyle czasu sam siedzi i ma ograniczony kontakt ze światem, a na dodatek milutcy cieplutcy koledzy czekają w drugiej klatce... ::)

Galeria moich chłopaczków Obrazek
Obrazek

Oraz ich wątek: klik!
rudziak
Posty: 6
Rejestracja: pt paź 15, 2010 1:16 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: rudziak »

Camellia pisze:Super :) Ja jadę w czwartek z próbką do badania i również liczę na dobre i szybkie wieści. W końcu maluch tyle czasu sam siedzi i ma ograniczony kontakt ze światem, a na dodatek milutcy cieplutcy koledzy czekają w drugiej klatce... ::)

U mnie jest wszytsko dokładnie tak samo :)
Tak czekam aż będę mogła chłopaków łączyć... A maluch jest cudowny, uwiebiam go! Jest taki grzeczny, delikatny i przekochany :) Sam się garnie do człowieka a na wybiegu zasypia pod moją ręką.
ps. Do tego Bactrim sam sobie zlizywał ze strzykawki, ideał ;D
Izabela
Posty: 1175
Rejestracja: śr paź 27, 2004 9:20 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Izabela »

Bardzo dobre wieści, Pariscope, bardzo dobre, ucałuj dziewuchy od cioci :)
Mam nadzieję, że wszystkie pozostałe maluchy też są już zdrowe i bez przeszkód mogą iść także do tych domków, które jeszcze się wahały do tej pory. Maluchy są naprawdę przekochane, gdyby nie moje przeszczurzenie już dawno by jakieś u mnie mieszkały :)
TM:GuciaFelaMelaJagaVaniBubaBlusiaBonitaKivaTolaTanitaKolaEstelkaKlarysaElwirkaEdgarRolfikJadziaEnyaKlemensJulaGeminia PelaGotikaFelisiaKarinaIrenkaInkaPolaPetraZiarkoSeloniaZuba;
Są:(AylaYlesia)Merch.Pole+KorinaStefekPajaMilkaTeaAshnaNitaDelaNaviKtosio
Awatar użytkownika
Yunn
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:53 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Yunn »

Poniżej przedstawiam kawalerów na wydaniu. ;D

Kawaler nr 1 (agutek) - bystry i czujny, troszkę płochliwy (agutki mają chyba jakiś ślad bardziej pierwotnych genów w sobie), ale szybko się ośmiela i zaczyna zwiedzać :)

Obrazek;Obrazek;Obrazek

Kawaler nr 7 (drugi agutek) - ruchliwy, trochę bardziej płochliwy od agutkowego kolegi, potrzebuje cierpliwego i spokojnego podejścia, żeby zaufać

Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 4 (czarny) - kontaktowy szczurek, dość spokojny i zrównoważony, choć tak jak i inne szczurki tej maści ma w sobie iskrę łobuza i odkrywcy

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 9 (czarnuszek) - dość spokojny i troszkę rozleniwiony, ale ciekawski i towarzyski maluch :)

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 5 (kapturek) - bardzo zrównoważony szczurek: ani nie nazbyt ekspansywny, ani też szczególnie płochliwy, a przy tym miły i delikatny w kontakcie

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 14 (srebrzysty husky) - milutki, spokojny, bardzo łagodny i ufny, wręcz tuli się do ręki. zdecydowanie typ przylepy :)

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 3 (czarny husky) - śmiały i odważny, wszędzie pcha się na pierwszego :) pomimo tej ekspansywności - łagodny w kontakcie i bardzo towarzyski

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 15 (agutkowy kapturek) - odrobinę płochliwy, ale generalnie spokojny i przyjazny szczurek

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 12 (drugi agutkowy kapturek) - podobnie jak kolega tej samej maści, jest trochę "cichociemny": trzyma się z boku, obserwuje sytuację, ale jak już się ośmieli, robi się śmiały i kontaktowy :)

Obrazek;Obrazek;Obrazek

Kawaler nr 2 (szary z piaskową nutą) - delikatny w kontakcie, nieco nieśmiały, ale nie strachliwy

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

Kawaler nr 10 (czarny) - ciekawski łobuz, chociaż leniwy i przylepa ;)

Obrazek;Obrazek;Obrazek


Kawaler nr 8 (tak dla odmiany - czarny ;) ) - ruchliwy i z początku płochliwy, ale ciekawski i towarzyski szczurek, łagodny w obyciu

Obrazek;Obrazek;Obrazek;Obrazek

Kawaler nr 11 - nieśmiały i wstydliwy szczurek, bardzo spokojny i milutki, potrzebuje dużo ciepła i ośmielania :)

Zdjęć chwilowo brak, gdyż w trakcie sesji wybył do innego DT wraz z panami nr 5, 7 i 15.

Info z ostatniej chwili - szczurek nr 11 ma jakiegoś guzka na brzuszku. :( Jutro jedziemy sprawdzić, co to. Trzymajcie kciuki!
Awatar użytkownika
Yunn
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:53 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Yunn »

Poprawka - z tym guzkiem chodziło mi o szczurka nr 8.

Ponieważ nie wiedzieć czemu miniaturki zdjęć nie odsyłają do oryginałów ::) - tutaj możecie zobaczyć zdjęcia w większym rozmiarze: http://s1279.beta.photobucket.com/user/ ... n/library/ (dla ułatwienia opisałam je numerkami).
Awatar użytkownika
mloda
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 23, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Świnoujście

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: mloda »

jeju.. 5, 14, 3, 15 i 12 - zakochałam się :D mam nadzieję, że uda mi się jakąś przylepkę przygarnąć do siebie :)
Ze mną: Hondziu i Ciapek

A to nasz temacik: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38497


Za TM: Tuptuś, Biały, Zuzia, Hera, Mysia..
Awatar użytkownika
Yunn
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:53 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Yunn »

Maluchy rosną i zaczynają ustalać hierarchię. ;D "Cichociemny" Pan nr 12 wczoraj prężył grzbiet i ustawiał wszystkie szczury w klatce. :o U samiczek też się zaczęły pierwsze przepychanki, a najbardziej waleczna jest Panna nr 4.
Awatar użytkownika
mloda
Posty: 58
Rejestracja: pn lip 23, 2012 11:44 am
Lokalizacja: Świnoujście

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: mloda »

to mógłby się spinać z moim, chociaż nie wiem jak zareaguje na innego samczyka to widzę że chce trochę mnie dominować więc jakieś oznaki sa ;)
Ze mną: Hondziu i Ciapek

A to nasz temacik: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38497


Za TM: Tuptuś, Biały, Zuzia, Hera, Mysia..
Nietoperrr...
Posty: 5467
Rejestracja: sob paź 17, 2009 12:28 pm
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Nietoperrr... »

O matko!Aguty!!! ;D Ślinię się dziko i dobrych domków dla wszystkich życzę! :)
TU I TERAZ Gwizdo,Duszek
Za TM Agata,Kleofas,Figo,Bobek,Frodo,Niko,Bazyl,Zgredek,Indiana,Otiś,Angel,Bercik,Apsik,Rademenes,
Akysz,Szopen,Akuku,Duszka,Tosia,Rambo,Hektor,Lian-Czu[*]
Mebelki polarkowe http://www.fotosik.pl/u/iwonakoziarska/album/1166241/38
Awatar użytkownika
NataliaW
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 21, 2012 6:44 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: NataliaW »

Witam. Zarejestrowałam się dlatego, że jestem zainteresowana chłopakami z tego wątku. :)
Czy byłby możliwy transport do Wrocławia? Jeśli tak to chętnie wziełabym 2 chłopców do moich 2 rocznych samców.
Awatar użytkownika
Yunn
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:53 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Yunn »

Chłopak z numerkiem 8 (pseudonim artystyczny: Tedi ;) ) będzie jutro krojony. Trudno w tej chwili powiedzieć, co to za narośl na jego brzuszku, być może przepuklina, ale jak na przepuklinę ma nietypowy kształt... Może to być też jakiś ropień. :-\ Okaże się jutro.

Trzymajcie mocno kciuki za Tediego!
metiss
Posty: 418
Rejestracja: sob gru 18, 2010 8:45 pm
Lokalizacja: Koszalin

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: metiss »

NataliaW pisze:Witam. Zarejestrowałam się dlatego, że jestem zainteresowana chłopakami z tego wątku. :)
Czy byłby możliwy transport do Wrocławia? Jeśli tak to chętnie wziełabym 2 chłopców do moich 2 rocznych samców.
Natalio, prześlij mi lub xxx w wiadomości prywatnej odpowiedzi na ankietę z tego linku: https://www.facebook.com/notes/viva-gry ... 3732041959
Awatar użytkownika
Yunn
Posty: 4
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:53 pm

Re: 35 maluchów z hodowli karmowej.Pilnie szukamy DT i DS

Post autor: Yunn »

Tedi już po zabiegu. Okazało się, że miał w brzuszku dość rozległy ropień. :( Teraz będzie potrzebował uważnej i troskliwej opieki, częstych kontroli... Jeszcze nie można powiedzieć na pewno, że wszystko będzie dobrze, więc nie przestawajcie trzymać kciuków!
Zablokowany

Wróć do „Ratuj szczury!”