jak nauczyć szczura jeść poza klatką

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

tomek1410r
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 07, 2012 9:28 am

jak nauczyć szczura jeść poza klatką

Post autor: tomek1410r »

właśnie uczę Ziomka sztuczek i............................................ nie bardzo mi to wychodzi bo na rękach nic nie zje ani w innych miejscach poza klatką ale w klatce to żarłok o wiele większy od Miodka . napiszcie mi jak nauczyć szczurka jeść poza klatką.
mile widziane będą filmiki na których mi pokarzecie jak uczyć sztuczek szczurkowych :D (pracuje nad sztuczką obrót).



czekam
na
odpowiedzi
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: jak nauczyć szczura jeść poza klatką

Post autor: spysia »

Może jeszce nie nabrał pewności co do miejsca gdzie się znajduje ( nie wiem od kiedy go masz ) może tak być a może po prostu nie jest głodny nie wiem ile karmisz szczurki :)
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Awatar użytkownika
Lilien
Posty: 681
Rejestracja: pn mar 12, 2012 2:31 pm
Numer GG: 8356274
Lokalizacja: Lubartów/Lublin

Re: jak nauczyć szczura jeść poza klatką

Post autor: Lilien »

Dokładnie, może ze szczuczkami warto jeszcze sie odrobine wstrzymać. Ewetualnie do wykonania sztuczek możesz użyć dropsów dla gryzoni, np podzielić takiego dropsa na 4 mneisze czesci i w ten sposób nagradzać szczurka. Na taką nagrode za poprawne wykonanie polecenia nie powinień narzekać.
http://www.youtube.com/watch?v=iljHxtk7 ... dtCcqqIavg Ja znalazłam całkiem przyjemny filmik, co prawda w języku ankielskim ale sądze że wszystko jest tak fajnie pokazane że to nie problem :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
tomek1410r
Posty: 19
Rejestracja: wt lut 07, 2012 9:28 am

Re: jak nauczyć szczura jeść poza klatką

Post autor: tomek1410r »

dzięki za filmik. Ziomka mam od marca
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”