Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Post autor: spysia »

Kiedy ostatnio wyjechałam na weekend na kurs zastępowych zostawiłam swoje szczurki z moją rodziną , jednak wszystkie obowiązki które na rodziców zrzuciłam zostały wypełnione z nie wielkimi problemami ale wypełnione. I tutaj dochodzę do sedna sprawy tata na giełdzie kupił karmę "JK ANIMALS plus standart'' no i nie wiem co to ??? ??? ???
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Awatar użytkownika
^Yuuhi^
Posty: 1062
Rejestracja: ndz maja 29, 2011 4:34 pm
Lokalizacja: Śląskie/Chorzów
Kontakt:

Re: Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Post autor: ^Yuuhi^ »

z tego co widzę to może i by było ok ale czy tam są kolorowe chrupki?
Ze mną: Gizmo, Frodo, Gus, Loki oraz pies Brutus i paput Hektor
Za Tęczowym Mostem [*]: Edzio, Fredzio, Tarzan, Hedor, Gex, Radarek, Twix, Leon, Lestat, Kovu, Maniek, Dan, Winnie, Castiel[/color]
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Post autor: spysia »

opakowanie jest foliowe przeźroczyste, z tego co widzę jest tu sporo kolorowych krążków kukurydza i prawie samo ziarno Hmmm czy to może lepiej mieszać z innymi karmami ???
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Post autor: noovaa »

Zrób zdjęcie karmy i przepisz analizę składu :)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
spysia
Posty: 59
Rejestracja: śr maja 30, 2012 6:49 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Post autor: spysia »

skład : pszenica, jęczmień, kukurydza, orzech ziemny, chleb świętojański, słonecznik, chrupki kukurydziane ekstrudowane, groch prasowany, ryż preparowany, ziemniak ,kukurydza prasowana, pszenica dmuchana, marchew.

co do wyglądy raczej ubogo nie widzę niektórych składników z opisu np orzechów czy marczewki.
ja osobiście nie mogę wstawić zdjęcia ale tu jest mniej więcej ta karma tylko jak zwykle na obrazku przesadzona co do ilości dodatków http://www.google.pl/imgres?hl=pl&clien ... 67&bih=777
Podopieczni: Kluska

Za TM Szczurek, Milka(Krowa), Wata(Biała)
Awatar użytkownika
Ptaszica
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 21, 2010 6:12 pm
Numer GG: 4444
Lokalizacja: 4444

Re: Karma JK ANIMALS plus standart co to za karma ?

Post autor: Ptaszica »

Odnowię, bo właśnie się natknęłam na tę karmę. Jedyną jej zaletą jest cena (2,5zł za 500g). Stwierdziłam, że skoro tania, to najwyżej wyrzucę.

Po usunięciu neonowych chrupków, nawet zaczęła przypominać coś do jedzenia. Dużo ziarna, jest też kukurydza, trochę prażonego ryżu, zostawiłam niebarwione kawałki ciasta. Jest też coś, czego moje szczurzyce raczej nie zjedzą: granulowane pałeczki i suszone daktyle. Zawsze właśnie to zostawiały w misce, w większości karm. Do tego... zapach tej karmy jest taki sam, jak w Meganie, więc wolę z nią więcej nie mieć wspólnego. Obawiam się też uzależniaczy.
Ostatecznie, jak się pobawiłam w Kopciuszka i to, co zostało wymieszam z lepszą karmą, to może im dam. Jeszcze nie wiem. Ale nie polecam ;)

Karma wysypana prosto z opakowania:
http://img.keraj.net/DSCF7227.jpg

Karma po przebraniu (znacznie mniej jej zostało):
http://img.keraj.net/DSCF7228.jpg

I Szczurek, który mnie zszokował, jedząc daktyla:
http://img.keraj.net/DSCF7229.jpg
4444
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”