[Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcji

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Na zakończenie dnia jeszcze kilka fotek z dzisiaj. Niestety Aurelia, Gaja i Tytus dzisiaj nie pozowali - z czego dwóm ostatnim na dobre to wyszło, bo drobniejsze są od kilku tłuściochów i dobrze, że miały więcej mamy dla siebie. ;)

Sesja na łóżku. Występują: śpiochy Liwia i Aurelia, ulubienica tłumów Julia oraz wiercipiętka Flawia (której nie widać zbyt wiele, bo zawsze była na spodzie ;)).
Obrazek Obrazek

Na polarku mamy zaś: zabójczo przystojnego Lucjusza, Tulię o błyszczącej mordce i małego mięczaka Kasjusza. :P
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Oczywiście nie o Aurelkę na zdjęciu mi chodziło, tylko o czarniutką Felicję. :P
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
marlena3690
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 14, 2012 2:51 pm

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: marlena3690 »

Bardzo chętnie przygarnę samca, towarzysza dla mojego Czesia ;)
Ze mną Czesio i Zyzio ;)
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Klaudiaaa »

Szczurki do domu dwójkami :D .
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
marlena3690
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 14, 2012 2:51 pm

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: marlena3690 »

Niestety dwójki nie dam rady przygarnąć , będą miały za ciasno ;/
Ze mną Czesio i Zyzio ;)
Conchita
Posty: 20
Rejestracja: czw wrz 20, 2012 10:15 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Conchita »

Nie każdy może przyjąć po dwa szczurki, ale jak ma swoje dość młode i może zapewnić dobre warunki to w czym problem? Ważne żeby dobry domek się znalazł, na adopcję czeka jeszcze wiele innych szczurów.
Sama zadeklarowałam się na jedną dziewczynkę, bo mam już trzy swoje panny, gdzie dwie z nich nawet pół roku nie mają. :)
Awatar użytkownika
Klaudiaaa
Posty: 424
Rejestracja: wt kwie 17, 2012 6:25 pm
Numer GG: 42964707
Lokalizacja: Barlinek

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Klaudiaaa »

Ale przecież dziewczyna wyraźnie napisała ,że albo dwójkami albo do domu gdzie jest młody szczurek w przybliżonym wieku .Też się zadeklarowałam na jedną dziewczynkę ale krwiopij wyraźnie napisała ,że o pojedynczym rozdaniu maluszków będzie myśleć dopiero w styczniu i pójdą wtedy do najlepszych domów i sprawdzonych a nie kto pierwszy ten lepszy ... ::)
Obrazek
Za Tm:
Bera(*) Siwa(*) Całusek(*) Zawsze zostaniesz w mym serduszku Nana (*) Milek (*)

Nasz wątek : http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=38292
https://www.facebook.com/mini.zoo.92?ref=tn_tnmn
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: k.k-s »

Witam,
Jeśli dojdzie do spotkania z Krwiopij to mam nadzieje, że zaadoptuje trzy przesliczne laleczki... Czekam krwiopij na odpowiedz mailowo, pozdrawiam i czekam :)
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Dzieciaki zaczynają otwierać oczka! :D Dzisiaj widziałam śliczne oczęta Aurelki, błyszczące jak małe czarne paciorki. Drobne malce wciąż oczka mają zamknięte, ale widać już, że to się zmieni choćby i jutro. :)

Przepraszam za opóźnienia w odpowiadaniu na maile i PW. Zaskoczyła mnie ilość chętnych na maluchy i trochę się pogubiłam... :-[
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
Vixen
Posty: 43
Rejestracja: pn sty 12, 2009 9:45 pm
Lokalizacja: W-wa

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Vixen »

Czy można wstępnie się zapisać na 2-3 chłopaków? *___* Jeszcze muszę nad mamą popracować, bo trochę marudzi. Tylko, że ja z W-wy..
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Dzisiaj dzień wielkich zmian - prawie cała banda otworzyła oczka! ;D Widzą jeszcze bardzo słabo, ale od razu bardziej ruchliwe i ciekawskie się zrobiły: łażą po całej klatce, zwiedzają każdy kąt, nie dają odpocząć swojej mamie (szczególnie największy i najsilniejszy Lucek - ten mały diabeł wszędzie ją dopadnie i wisi przyssany do niej jak żarłoczna włochata pijawka). Tylko Kasjusz, nasz mały słabiaczek, wciąż oczka ma zamknięte - nawet Gaja i Tytus go wyprzedzili. Teraz jednak dzieciaki żywo zainteresowały się tym, co zjada ich mama, więc mniejsze malce szybko powinny nadrobić zaległości. Aurelka zawzięcie skrobała dziś ząbkami kawałek razowego chleba, a Felicja zlizała mi z palca trochę mleczno-ryżowej kaszki o smaku bananów. Dzisiaj Bassilla, szczurza mama, po raz pierwszy dostała tę kaszkę, więc dzieciaki jeszcze nie kojarzą, że to dobre. Nie wątpię jednak, że szybko się nauczą. Bystre są.

Przyjrzałam się dzisiaj Julce i okazało się, że ona też - tak jak Flawia - ma czerwone oczy. W pierwszych dniach życia zdawały się ciemne, takie jak u czarnookiego rodzeństwa. Teraz jednak nie ma wątpliwości, że mają piękny, bordowy odcień.

Swoją drogą, jak pewnie już zauważyliście, nie sposób Gai, Julki, Aurelki i Kasujsza "agutkami" wciąż nazywać. Ten kolor nijak nie chce być aguti. To taki jednolity, łagodny brąz, jak kawa latte. ;) Nie mam pojęcia, jak nazywa się ten odcień i jakie geny za tym stoją (tak jak nie wiem, co spowodowało pofałdowanie futerka większości dzieciaków), ale niezbyt mi ta niewiedza doskwiera. Piękne są, prawda? Piękne i zdrowe. A to najważniejsze. (Choć jestem zdania, że dla nich byłoby lepiej, gdyby wszystkie były czarnookie i miały długie, proste, całkiem normalne wibrysy... :>)

Fotki później, jak będę miała czas i siłę... ;)
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Dobra, nie chce mi się uczyć, wgrałam dla Was zdjęcia. ;)

Felicja i Gaja:
Obrazek Obrazek

Zaspane dzieciaki w klatce. Na drugim Flawia w przedziwnej pozycji - aż ją ruszyłam palcem, żeby upewnić się, czy wszystko OK. Na trzecim przesłodki śpiący Kasjusz.
Obrazek Obrazek Obrazek

Tu zaś Tytus (pod stałym nadzorem troskliwej mamy), błyszczące oczka Tulii, biała twarzyczka Julki oraz Kasjuszek, wciąż ślepy jak mały kret. ;)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Aurelka nie chciała dzisiaj pozować. Leży bestia przyssana do mamy i ma mnie głęboko w nosie...
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
krwiopij
Posty: 5550
Rejestracja: śr lis 19, 2003 11:45 pm
Lokalizacja: Łódź/Lublin
Kontakt:

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: krwiopij »

Zapomniałam napisać o najważniejszym - na tę chwilę wszystkie dziewczyny są już zarezerwowane. Chłopaki, prawdopodobnie, także. Zapraszam więc wszystkich do śledzenia wątku, ale jeśli nic się nie zmieni, nie będę mogła obdarować nikogo więcej ślicznym, włochatym szczurkiem. :D
Obrazek
po drugiej stronie tęczy skaven mały-diego eszwa dotka abishai lena nightstar
mefit diabeł sasha nadia simbul katja kida eileen bandita fuka maluszek diablica
fredryk minah 5-minkowych-maluszków juni furia trzy-uszka tchórzliwiec sofra moria
sokrates
Awatar użytkownika
k.k-s
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 13, 2012 12:17 am
Lokalizacja: Lublin

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: k.k-s »

Ojej jakie sliczności. Juz nie mogę doczekać się 6 stycznia na Flawię i Juleczkę :* w naszym domku. Buziaczki dla laleczek :* i reszty maluszków :)
Ze mną : Skoczusia :*, Malwinka :*, Lili :*, Flawia :* Juleczka :*
Za TM na zawsze w pamięci : Maja [*], Ozia [*], Agatka [*], Jusia [*], Moniś [*], Pusia [*], Cza-cza [*], Korinka [*], Pixi [*][/i]
Awatar użytkownika
Marzka95
Posty: 1230
Rejestracja: sob kwie 07, 2012 9:59 pm
Numer GG: 10004599
Lokalizacja: Opole

Re: [Lublin, Łódź, Wa-wa] 10 cudnych malców + mama do adopcj

Post autor: Marzka95 »

A ja mam pytanie czy te brązowe to na pewno aguti? Bo mi wyglądają na czekoladowe :). Mink, Coffee czy inna odmiana brązowa.
Jogi Leon Julian Galaxy Gold
['][']['] Sisi Tosia Lili Lori Rózia [']['][']
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”