Czy szczurkom można podawac miętę pieprzową?

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Belli015
Posty: 80
Rejestracja: wt sty 17, 2012 12:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Czy szczurkom można podawac miętę pieprzową?

Post autor: Belli015 »

np. kupioną w aptece? czy mozna im w ogole dawac miete? czy szczurkowi zaszkodzi kiedy wsypie mu do karmy zawartosc torebki miętowej? A co z resztą ziół "ludzkich" ktore dostane np. w aptece? Ktore moge podawac szczurkom?
Obrazek
Awatar użytkownika
Eve
Posty: 2256
Rejestracja: wt lis 16, 2010 11:15 pm
Lokalizacja: Legnica

Re: Czy szczurkom można podawac miętę pieprzową?

Post autor: Eve »

Można podawać ale świeżą zieloną - takiej z "torebki" nie polecam - nie jestem przekonana co do jakości ..
Ja suszę w gałązkach i podaje albo kupuję w lidlu albo innym sklepie lub wysiewam do doniczki ;)
Z ziół wiele można podawać : bazylię, rozmaryn i wiele innych - poczytaj w tematach żywieniowych albo w spisie, jest taki w głównej części działu o żywieniu.
Łapki malutkie ale wyobraźnia ogromna..
Moje miziaki: Futra z Charakterem
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=33133

Hamaczki dla każdej paczki :P
http://szczury.org/viewtopic.php?f=149&t=38219
Awatar użytkownika
Belli015
Posty: 80
Rejestracja: wt sty 17, 2012 12:32 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czy szczurkom można podawac miętę pieprzową?

Post autor: Belli015 »

Eve pisze:Można podawać ale świeżą zieloną - takiej z "torebki" nie polecam - nie jestem przekonana co do jakości ..
Ja suszę w gałązkach i podaje albo kupuję w lidlu albo innym sklepie lub wysiewam do doniczki ;)
Z ziół wiele można podawać : bazylię, rozmaryn i wiele innych - poczytaj w tematach żywieniowych albo w spisie, jest taki w głównej części działu o żywieniu.
W lidlu? w sensie herbatkę? czy roślinkę jakąś? w moim Wrocławskim lidlu są niestety tylko herbatki...a gdzie mogę kupić takie nasionka mięty?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”