Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Paula_13 »

Błąd weterynarza.
Chodziłam do dr. Giggołły i on mówił, że nie wie co to jest. Dzisiaj go nie było i pomyślałam, że pójdę do dr. Kotapskiego. Dr. Kotapski powiedział, że to typowe objawy alergii. Ja mu na to: że zmieniłam mu trociny na siano, ale teraz znów ma trociny.On powiedział, że dobrze postąpiłam. Dał mu zastrzyk na apetyt chyba, bo nie mówił nic, tylko jak mu powiedziałam, że od jakiegoś czasu nic nie je, wyciągnął buteleczkę i napełnił strzykawkę. Powiedział, że bez żadnych ograniczeń mogę nosić go na rękach, a noszenie go w rękawiczkach, to tylko dodatkowy stres dla zwierzaczka.

Dr. Łukasz ma u mnie wielki plus. Zaczynam mu wierzyć, bo kiedyś straciłam do niego zaufanie. Ale to długa historia i nie chce mi się pisać.
Jestem w EUFORII i własnie trzymam stworzonko na rękach i całuję !!! :D :D :D :D :D :D :t-win: :b-buziak:
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: pomarańczowy jelcz »

Ale skad ta pewnosc,ze ten akurat mowi dobrze,a tamten nie,przyjmujesz za prawde te opcje,ktora jest dla ciebie lepsza...
Ja nie wiem,czy wielki strup i ropa to tylko reakcja alergiczna...
Zreszta to sie zobaczy,ale na twoim miejscu nie popadalabym w zbytnia euforie,bo wszystko moze nagle prysnac...

Jesli jednak okaze sie,ze to prawda,to bardzo sie ciesze.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Paula_13 »

Właśnie tak dzisiaj sobie pomyślałam. A może to tylko moja podświadomość i chęć bycia jak największą optymistką sprowokowało mnie do uwierzenia w jego teorię. A może to jednak prawda ???
Teraz sama nie wiem i boję się. Wet kazał odstawić tamte leki, ale teraz mały ma coraz większy ten strup, a ma trociny.
Ja jestem osobą, która chce słyszeć tylko dobre rzeczy i móc w to wierzyć, a coraz brutalniej wchodzę w świat pogoni- wyścigu szczurów, który nigdy się nie kończy. Próbuję widzieć tylko dobrą strony medalu, a nie pamiętam o tym, że każdy medal ma dwie strony.
Coraz bardziej robi mi się mętlik w głowie i sama nie wiem, czy wogóle coś wiem.
Byłoby bardzo szkoda gdyby coś mu się stało, bo przezwyczaiłam się, ale mam go miesiąc i przez pół miesiąca go nie mogłam dotykać, więc nie jestem tak przywiązana, żeby niewiadomo jak rozpaczać po nim. Co innego pies, którego nie dawno straciłam. Bardzo płakałam. Nawet teraz, gdy sobie ją przypomnę to płaczę.Taka moja natura.

Przepraszam, że tak trochę odbirgłam od tematu, ale takie refleksje mi się nasunęły i postanowiłam się nimi z Wami podzielić.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: pomarańczowy jelcz »

To moze...trzeci wet?
Albo mail do p.Mileny Wojtyś?
Powienien byc w dziale "weterynarze" w Warszawie.
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
koteczek
Posty: 468
Rejestracja: sob gru 20, 2003 9:13 pm

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: koteczek »

to moze zmien trociny na zwirek i sprobuj skontaktowac sie tak jak Jelcz mowi z innym weterynarzem, bo te dwie disgnozy znacznie odbiegaja od siebie i moim zdaniem przydalaby sie konsutacja 3 weta.
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Paula_13 »

Kotapski powiedział, że do dzisiaj powinno się poprawić, ale ja nie widzę żadnej poprawy. Jest tak samo, ale nie na szczęście gorzej. Mam jutro pójść do kontroli.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
pomarańczowy jelcz
Posty: 1868
Rejestracja: pn sie 30, 2004 9:40 pm
Kontakt:

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: pomarańczowy jelcz »

No i jak tam?????????????????????????????????????????????????????????????????????
['] Kubuś ['] Groszek ['] Gucio ['] Pan Przytulak
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Paula_13 »

Byłam wczoraj u Kotapskiego, ale jego nie było i był jakiś inny wet, bardzo miły i widać, że na poważnie wziął sprawę.( jako pierwszy). Dał mu antybiotyk- mam przyjść we Wtorek, po następną dawkę. Małemu powiększył się ten strupek. Tamten wet powiedział, że to najprawdopodobniej jest alergia, ale gdy powiedziałam, że wcale tego nie drapię, to powiedział, że to może być grzybica, ale się nie zaraże od niego., Mam dalej smarować Clotrimazolem, jak idzie spać. Zobaczy,my jak będzie. Wet powiedział, że na 99% się wyleczy, bo nie wygląda na straszny wypadek.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
~*vintersorg*
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 8:50 pm

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: ~*vintersorg* »

No i co tam u malego????jesli problem jest jeszcze aktualny to radzilabym mu jeszcze smarowac linomagiem..mysle zecjest bardzo skuteczne bo cltrimazolem balam by sie smarowac...a moze weterynaz powinien sprobowac jakos ze skrobac mu troche ten strup..wiem ze mychola by to bolalo ale mozna by chociazsprawdzic co jest pod spodem.Dobrym wyjsciem byloby jeszcze kgdyby wet pobral strzykawka wymaz z tego i przeslal do jakiegos laboratorium ...wiem ze mowilas ze nie ma u was laboratorium ale hyba jakies probki zawsze musza przesylac do analizy.. :roll: acha mam pytanie ...czy maly jest w klatce czy w akwarim...bo jesli jest w klatce moze byc to uszkodzenie spowodowane jakims nie fortunnym zachaczeniem o jakis wystajacy prent....zycze dla niego jak najlepiej ..trzymam kciuki za was oboje!!! :D :D :D
To the world,you are a one person.
To a RAT, you are a world. -Charlie S.
nezu
Posty: 1686
Rejestracja: ndz maja 23, 2004 3:59 pm
Kontakt:

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: nezu »

Ehm, no wlasnie juz niekatualne :roll: . Tamten myszorek niestety zdaje sie odszedl...:?
Paula ma w tej chwili szczurka...niebieskiego chlopca bodajze...;)
~*vintersorg*
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 8:50 pm

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: ~*vintersorg* »

ojej jst mi napawde pzykro!!! :cry: ale czy odszedl z powodu tego strupka???
To the world,you are a one person.
To a RAT, you are a world. -Charlie S.
Awatar użytkownika
Paula_13
Posty: 378
Rejestracja: śr lis 24, 2004 10:06 pm
Lokalizacja: Świdnica

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: Paula_13 »

Umarł nie wiem dlaczego. Nie obudził się i już :(
Rzeczywiście mam teraz błękitnego samczyka szczuraska. Ur. 30 pażdziernika.
Na zawsze w moim sercu:
Kasia, Wacuś, Crazy, Lazur, Lazur II, Riko, Messi
~*vintersorg*
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 8:50 pm

Jumper nie jest chory !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post autor: ~*vintersorg* »

gratulacje!!!! :D tez bym chciala miec szczuraska...moze za jakies 2 lata.... :roll:
To the world,you are a one person.
To a RAT, you are a world. -Charlie S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”