Strona 1 z 1

[Oświęcim] Zaadoptuję Chłopczyka/kastrata Dumbo/Rex

: sob kwie 13, 2013 3:42 pm
autor: Kusia
Witam ;)

Tak jak w temacie, chętnie wezmę do serduszka i domku potrzebującego Chłopczyka ;)
Jestem doświadczoną osobą, w opiece nad ogonkiem, mimo iż mam 17 lat. Miałam już 5 szczurków, różnych płci, lecz niestety przyszedł ich czas ;<
Mam obecnie w domku młodziutkiego samczyka husky, który niedawno stracił starszą przyjaciółkę z powodu raka.
Jest bardzo samotny od tego czasu ... Zawsze żywiołowy Momo teraz jest strasznie cichy ... Oto on :
Obrazek

Zależałoby mi, aby jego nowy kolega był mniej więcej w wieku 6 miesięcy, góra rok.
Mam piętrową klatkę, ale w razie gdyby szczuraski się nie zaprzyjaźniły, zapewniam iż mam dodatkową klatkę, w razie potrzeby.
Szczurek ( gdyby się udało) / szczurki, są codziennie brane na ręce, oraz swobodnie ganiają po pokoju ;)

Mieszkam dokładnie pod Oświęcimiem, w małej wsi Stawy Monowskie, więc odbiór w Oświęcimiu lub okolicach nie stanowiłby większego problemu.
Jeśli osoby zainteresowane, chciałyby więcej informacji, zapraszam na gg: 17676240 ;)

Pozdrawiam ;)

Re: [Oświęcim] Zaadoptuję Chłopczyka/kastrata Dumbo/Rex

: wt kwie 23, 2013 9:25 am
autor: katkanna
Hej, mam na DT dwóch chłopców, jeden ma koło roku, drugi max. 6 miesięcy, bo jest dosyć malutki. Są niesamowicie łagodni i kochani, zostali uratowani z tragicznych warunków i teraz potrzeba im dużo miłości i towarzystwa spokojnych szczurków. Najchętniej w ręce osoby doświadczonej, bo szczurki jeszcze trochę zestresowane. Byliśmy na kontroli u weta, są zdrowe, tylko wystraszone i zaniedbane. Do Oświęcimia jest kawałek, ale jakby co to mogę je nawet przywieźć pociągiem :)

Re: [Oświęcim] Zaadoptuję Chłopczyka/kastrata Dumbo/Rex

: pt kwie 26, 2013 11:23 pm
autor: Kusia
Do zamknięcia, bardzo bym prosiła :P