Kampania informacyjna o szczurach

Pytania i odpowiedzi, czyli ogólnie o szczurach.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
ann.
Posty: 673
Rejestracja: pn gru 03, 2012 6:56 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: ann. »

Możliwe, że będę tutaj:
http://www.latajacepsy.pl/zawody/Wroclaw
ale to nic na sto procent.



Rozumiem sytuację z tym woodstockiem i w sumie jak tak to przemyślałam, to nie wiem czy jest sens rozdawać ulotki i rozmawiać z ludźmi pod wpływem alkoholu. To chyba będzie gadanie do studni.

Swoją drogą - podziwiam Was i z całego serducha życzę powodzenia!
Psychopatka Korba, ciepła klucha Pianka, żywe srebro Dziurka, łysa Jagoda, maleńka Gumka i oszołom Śrubka
za TM Gumka i Mysza
(mamy też swój wątek:
http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=40116)
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

ann, otóż to. Ci sami ludzie w innych okolicznościach mogą być w samym centrum naszych zainteresowań. Ale nie w tych.

A kiedy będziesz wiedzieć czy będziesz na psich zawodach? Bo jeśli mam wysyłać ulotki to trzeba na cito.

Za życzenia bardzo dziękujemy i... liczymy na Was.
Bez Was się to nie uda ;D
Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 1069
Rejestracja: sob gru 11, 2004 11:38 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: AngelsDream »

Fajnie wiedzieć, że spotykacie już ulotki w lecznicach. :D
Wyjątki i dwa psy.
nikka
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 12, 2013 6:26 pm

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: nikka »

Studiuję weterynarię na SGGW, dużo osób u mnie na roku i generalnie na wydziale ma szczury, taka moda ;p Mogłabym powiesić plakaty na uczelni. Dodatkowo w Klinice Małych Zwierząt na SGGW mogłabym załatwić ich wywieszenie i wystawienie ulotek. Mój tata też weterynarz, więc do wszystkich jego kolegów ze studiów, którzy mają swoje lecznice mogłabym się wybrać. Jeśli potrzebny Wam taki 'wolontariusz' to byłabym w siódmym niebie :)
za TM: Myszka, Fretka [*]
ze mną: Krówka, Świnka, Pcheła, Mewka
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

nikka, super :) Woluntariusz zaprzyjaźniony z wetami jest na wagę złota ;D

Do Kliniki Małych Zwierząt ulotki i plakat dostał dr Bielecki (bodaj we wtorek), więc na dniach powinny się pojawić.
Ale na SGGW nie mamy na razie nikogo (jak zwykle najciemniej pod latarnią) - czy jest szansa zostawić tam (sensownie) również ulotki? I ile na plakatów (takich samych) znajdziesz miejsce?
Czy jesteś w stanie określić, które to będą lecznice i jaki jest ich rozmiar (tutaj są wytyczne jak szacować)? Chodzi mi o to, abyśmy się nie zdublowali i jednocześnie o określenie liczby ulotek, które mam Ci przekazać.
nikka
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 12, 2013 6:26 pm

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: nikka »

specjalna dla gryzoni - doktor Kliszcz, pewnie znany wszystkim tutaj
całodobowa, duża - Vetka, na ulicy Modlińskiej, tam też pracuje doktor Bielecki, więc jest trochę nastawiona na gryzonie, podobno dużo ludzi ze szczurami przychodzi
dwie małe pod Warszawą, gdzie mieszkam, takie na 2-3 lekarzy, nastawione na różne zwierzęta

Oprócz tego mam nadzieję, że właściciele tych klinik będą dzwonić do swoich kolegów po fachu i się z nimi umawiać :)

A na SGGW, to myślę, że jeden plakat do myszarni no i do tego w dwóch budynkach weterynarii mogłabym po dwa te duże wywiesić. No i oczywiście mogę moich kolegów ze studiów spróbować we to wkręcić, każdy na 100% zna jakiś weterynarzy, a co najważniejsze są z różnych zakątków Polski :)
za TM: Myszka, Fretka [*]
ze mną: Krówka, Świnka, Pcheła, Mewka
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

nikka, Vetka i PulsVet już są obsłużone :)
Zajrzyj do wątku, który Ci podesłałam, tam jest lista lecznic już obsłużonych i "w obsłudze". Z całej Polski, więc i koledzy ze studiów mogą sprawdzać czy nie będzie dubletów. Zorientuj się kto i w jakich lecznicach może pomóc, zbierz to kupy deklaracje znajomych i za tydzień zobaczymy ile tego wyszło, OK? Bez konkretnych deklaracji nie chcę rozsyłać, bo potem nic z tego nie wychodzi.

Póki co daj nazwy tych dwóch małych lecznic pod Warszawą to Ci dla nich i na SGGW podeślę (bo SGGW jest pilne - jak się semestr skończy to plakaty nie będą "pracować"). I wyślij mi swój adres na PW.
nikka
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 12, 2013 6:26 pm

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: nikka »

jedna to Vet-Point, ulica Płochocińska, jeszcze teren Warszawy, 7 lekarzy w niej pracuje.
druga - malutka w Nieporęcie, na ulicy Jana Kazimierza, nazywa się Alfawet. Ludzie przychodzą w nagłych przypadkach z każdym rodzajem zwierząt.

Obie należą do kolegów taty, więc nie będzie problemów z powieszeniem plakatów :)
za TM: Myszka, Fretka [*]
ze mną: Krówka, Świnka, Pcheła, Mewka
Imbira
Posty: 173
Rejestracja: czw wrz 09, 2010 9:27 am

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Imbira »

Byłam w Poznaniu u dr Przybylskiego na ul. Nad Wierzbakiem na Sołaczu :)

Akcja świetna, odezwę się do Was jak się trochę ogarnę z terminami bo aktywnie działam w akcjach pro zwierzęcych głównie psich, no i robimy z moją grupą ratowniczą dużo pogadanek w przedszkolach, szkołach itp.
Nasze ogonki : PomyLuna, Elwirka, Lucyna, Stefa, Kryśka, Budda i Ninja.
za TM: Laura ;( dołączyła Melka ;( i Tosia ;(, a teraz Franusia...
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

Dobra, materiały dla nikka już gotowe, czekają w bagażniku, jak się uda to nawet dziś trafią do "nowego domku" :)

Ktoś jeszcze chce dołączyć do roznoszenia ulotek?
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

Imbira, super, czekamy :)
nikka
Posty: 83
Rejestracja: sob sty 12, 2013 6:26 pm

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: nikka »

Ulotki i plakaty przecudowne :) Jutro zabieram się za uświadamianie SGGW!
za TM: Myszka, Fretka [*]
ze mną: Krówka, Świnka, Pcheła, Mewka
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Malachit »

Widziałam ulotki w Zwierzyńcu, bardzo fajnie wyglądają - szczerze mówiąc starałam się śledzić akcję od samego redagowania tekstu i muszę przyznać, wyszło wam naprawdę nieźle, inicjatywa i zaangażowanie jak najbardziej słuszne ;)
(przyznam się, że sama kiedyś kiedyś myślałam o zrobieniu czegoś takiego, tym bardziej się cieszę, że wam się udało)
Wyszukiwarka nie gryzie
saszenka
Posty: 2138
Rejestracja: ndz cze 10, 2012 10:59 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: saszenka »

Odebrałam ulotki i plakaty. Śliczne są! ;D Jutro idę zaszczurzać okolicę :)
saszenka
Stado: Turkuć, Podjadek, Pafnucy, Milord, Gimel

Na tymczasie: cała wataha
Awatar użytkownika
Pyl
Posty: 161
Rejestracja: pt paź 08, 2010 10:29 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kampania informacyjna o szczurach

Post autor: Pyl »

Malachit, saszenka, miło czytać :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „O szczurach”