Warszawa- dwóch młodych samców

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mikanek »

Wklejam za wiedzą osoby oddającej szczury:

Jestem zmuszona oddać 2 chłopców z mojego stada. Zostają ze mną dwa starszaki, młodych oddaję, bo wiem, że łatwiej będzie znaleźć dla nich dom.
Powodem jest drastyczna zmiana sytuacji życiowej.
Chłopcy to:
Nikita - rex aguti, ma 7 miesięcy. Jest spokojny i nieśmiały, ale przyjazny.
Gacek - dumbo fuzzik o czarnych oczętach. Pieszczoszek, najchętniej nie wchodziłby do klatki, tylko by się przytulał i głaskał :)
Posiadam też do oddania klatkę 70x80x50 cm.
Chłopcy do oddania tylko razem lub do domów, w których są już szczury

Obrazek
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
mrs singer
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 08, 2011 3:40 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mrs singer »

Rezerwuję:) szukam towarzystwa dla Freddiego http://szczury.org/viewtopic.php?f=164&t=40383
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mikanek »

Napisz proszę mi coś o sobie na priv, warunki, czym karmisz, do jakiego weta chodzisz, daj zdjęcia klatki ;)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mikanek »

Proszę o wiadomości wg klucza

1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Podaj wymiary i w miarę możliwości wyślij zdjęcie.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jak wygląda bezpieczeństwo szczurów względem innych zwierząt?
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgadasz się na wizytę przed adopcyjną?
11. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeżeli nie, czy masz zgodę rodziców?
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
mrs singer
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 08, 2011 3:40 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mrs singer »

1. Czy masz już szczury? Tak, Freddie, samiec rok i 8 miesięcy
2. Czy posiadasz klatkę? Podaj wymiary i w miarę możliwości wyślij zdjęcie. Klatka o wymiarach 40 x 70 x 80 cm, drewniane pięterka, podłoże z trocin http://imgur.com/a/O8DuU
3. Do jakiego weterynarza chodzisz? dr Sulima, Vetmedic, Szczecin
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? Karma Versele Laga Rat Nature, owoce, warzywa,
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? nie
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków? tak
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jak wygląda bezpieczeństwo szczurów względem innych zwierząt? nie mam innych zwierząt
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? Szczurkami zajmie się moja siostra
9. Jak będą wyglądały wybiegi? Klatka Freddiego jest cały czas otwarta więc może do woli hasać po kanapach i innych meblach; nie przepada za wybiegami na podłodze więc go tam nie puszczamy ale jeśli nowe szczurki to będą lubiły to jak najbardziej
10. Czy zgadasz się na wizytę przed adopcyjną? tak
11. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeżeli nie, czy masz zgodę rodziców? jestem pełnoletnia

Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
natureminemka
Posty: 229
Rejestracja: czw kwie 26, 2012 11:38 pm
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: natureminemka »

O nieee, nie mogę na to patrzeć :D
ZE MNĄ: LOKI

Za TM: Galder [*] Eowina [*] Ragnarok [*] Zdenka [*] Silenoz [*] Arwena [*] Puritania [*] Gollum [*] Lugburz [*] Simulacra [*] Uruk-hai [*] Ecthelon [*]
W adopcji: Kajtek [*], Brego, Felix [*], Bran [*], Elentari, Galadriela [*], Siwy, Ninja
Awatar użytkownika
gacek
Posty: 89
Rejestracja: pn mar 28, 2011 11:44 pm

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: gacek »

O rany, od godziny wgapiam się w chłopaków i serce mi topnieje.... Jakby tak Heńkomańkom kumpli zafundować...Dzieciaki mają po 2,5. miesiąca, zaprzyjaznieni mocno , łagodni jak baranki, energiczni jak tornado, pewnie kumpli też by pokochali.Ojej...ojej...
Stadko za TM- Dżihad, Kaszmir,Floks, Timur,Opal,Daktyl,Bławatek - niezapomniani...
Stadka ze mną- Imbir,Cynamon,Szafir, Heńkomańki,czyli Maniuś i Heniuś,Taszka i Tosia
Awatar użytkownika
ssylvusia
Posty: 983
Rejestracja: wt lis 14, 2006 10:02 am
Numer GG: 1989601
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: ssylvusia »

Mikanek serca nie masz, ten agut.... boże kochany :-* :-* :-* Nie mogłabyś podrzucić mi go do torby przy najbliższym spotkaniu, tak żeby PEWNA OSOBA ( :P ) tego nie zauważyła?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Nymeria
Posty: 57
Rejestracja: pn lut 18, 2013 10:29 am
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: Nymeria »

1. Czy masz już szczury? - Mam jednego samotnego szczurka (5 miesięcy) któremu niedawno umarł braciszek :(
2. Czy posiadasz klatkę? - wymiary 58x36x54 zdjęcie http://img842.imageshack.us/img842/13/2 ... 182935.jpg. Wiem że nie za duża, ale po adopcji kupiła bym tą klatkę: http://allegro.pl/klatka-mega-70x40x95- ... 53487.html i wymieniła półeczki na plastikowe, ewentualnie jeszcze porozglądam się za czymś podobnym ;) dla jednego szczurka moja klatka wystarczy więc nie będę kupować nowej póki nie wiem czy nasze stadko się nie powiększy :)
3. Do jakiego weterynarza chodzisz? Pulsvet na warszawskim Ursynowie.
4. Czym zamierzasz karmić szczurki? Mój dostaje karmę Rat Nature, warzywa owoce, jakieś serki które wprost uwielbia :) czasem daje mu vibovit do picia :)
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury? nie
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informował o stanie zdrowia pupilków? tak :)
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? mam tylko szczurka
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów? raczej nigdzie nie wyjeżdżam ale jak już to szczurkami zajmie się mama. jeśli to dłuższy wyjazd np kilka tygodni u chłopaka to szczurki jadą ze mną bo on ma u siebie klatke :)
9. Jak będą wyglądały wybiegi? jeśli lubią biegać po podłodze to cały mój pokój jest ich :) jeśli nie za bardzo to przy klatce stoją dwa fotele z kocykiem, po których mogą biegać :) obecnie Cookie biega po całym pokoju :)
10. Czy zgadasz się na wizytę przed adopcyjną? tak
11. Czy jesteś osobą pełnoletnią? Jeżeli nie, czy masz zgodę rodziców? jestem osobą pełnoletnią
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: gabka »

Mikanku czy Gacek jest kastratem ???:) Pozdrowienia od mojej gromady :)
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mikanek »

obaj pełnojajeczni ;)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Yoru
Posty: 24
Rejestracja: pn cze 03, 2013 9:04 pm
Lokalizacja: Legionowo

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: Yoru »

Cześć, moja przyjaciółka ma aktualnie jednego samczyka Dumbo i niestety niedawno (jakiś tydzień temu) odszedł jego starszy towarzysz, więc szuka ona teraz szczurków dla niego i wiem że bardzo chciała mieć łysolka - ale widzę że już ktoś je zarezerwował, więc chcę się najpierw zapytać w jej imieniu czy szczurki nadal są dostępne, czy już ktoś ma je dostać?
Jeśli jeszcze jest szansa to poproszę ją o podanie wszelkich potrzebnych informacji, natomiast z mojej strony pytanie, czy mogłabym dostać tą klatkę czy idzie ona tylko ze szczurkami? Przydałaby mi się, ponieważ myślę o rozpoczęciu przygody ze szczurkami - parę lat temu miałam myszoskoczki i brakuje mi jakichś małych szubrawców w domu, a że znajomej w potrzebie klatkę oddałam to teraz sama nie mam ;) Dodam tylko że obie mieszkamy blisko Warszawy, w odległości jakichś 200-300 metrów od siebie więc z odbiorem nie byłoby problemu ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
mikanek
Posty: 976
Rejestracja: wt maja 04, 2010 10:37 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: mikanek »

Szczurki znalazły domek u Nymeria, temat do zamknięcia :)
Ryjek, Paszczak i Mika nr 3 :D
Kocizny Mefcina i Stefcik, zając Closti

w serduszku Gocia,Gajusek,Julka,Migotka, Nelka,Pimplak,Suri,Mika,Rysiek i Mikan,Bubi,Kotlecik,Surik,Viktorek,Miśka,Muminek,Susełek, Toffcik
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: Warszawa- dwóch młodych samców

Post autor: akzi »

idealny domek :) pozdrawiam :)
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”