Strona 1 z 1

Dzień dobry

: pn lip 29, 2013 8:47 pm
autor: Lethit
Witam!

Buszuję tu już od kilku dni, ale łapy nie wyciągałam w oficjalny sposób, aby się przedstawić. Dlatego robię to teraz.

Mam na imię Klaudia, lat 21. Jestem studentką drugiego roku informatyki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Pochodzę z miasta Czarnków w Wielkopolsce. W ciągu semestru mieszkam w Warszawie ze swoim lubym, także informatykiem. Jestem rodzoną humanistką, na kierunku ścisłym wylądowałam z ciekawości i chęci robienia czegoś nowego. Nie żałuję swojej decyzji. Okazało się, że mimo beznadziejnych ocen z matematyki, liczyć potrafię i nawet polubiłam całki.

Zauważyłam, że znacie się tu dość dobrze. Na SB rozmawiacie, jakbyście mieszkali po sąsiedzku. Na szczury.org mam zamiar zadomowić się na stałe, dlatego mówię, że gdyby ktoś chciał mnie odszukać poza forum, w całych internetach identyfikuję się jako Lethit. Chyba nawet na FB można mnie tak znaleźć.

Nie posiadam jeszcze własnych ogonków, ale po 17 sierpnia zamieszkają ze mną panowie Białasek i Nieśmiałek z tego wątku adopcyjnego. To będą moje pierwsze szczurasy. Założę im osobny temat, kiedy już będą u mnie. :)

Także witam wszystkich. :)

Re: Dzień dobry

: pn lip 29, 2013 9:19 pm
autor: ann.
Cześć!
jak ja lubię jak witają się tu osoby, które najpierw czytają, potem adoptują. Właśnie - adoptują, a nie kupują! Miód na moje serce. :)

Zyczę powodzenia. :)

Re: Dzień dobry

: wt lip 30, 2013 11:09 pm
autor: nff
No witamy witamy!
Mam nadzieję, że z wizytą wszystko będzie dobrze i chłopaki trafią do Ciebie. ;)
Ja z tego samego "źródła" mam mojego Puchatego, dlatego zależy mi na jak najlepszym domku dla jego kompanów. :)
Gdybyś potrzebowała rady - służę pomocą. ;)
ann. pisze:Cześć!
jak ja lubię jak witają się tu osoby, które najpierw czytają, potem adoptują. Właśnie - adoptują, a nie kupują! Miód na moje serce. :)
Podpisuję się ryncami i nogami!

Re: Dzień dobry

: śr lip 31, 2013 12:42 am
autor: Lethit
Dori stwierdziła, że zarezerwowała mi chłopaków i bardzo się cieszę z jej uznania. Mam nadzieję, że wizyta okaże się pomyślnie zdanym testem i nic nie będzie stało już na przeszkodzie, by ogonki wylądowały w moim mieszkanku. :) Bardzo sobie chwalę forum. Właściwie nie miałam pytania, na które nie znalazłabym tu odpowiedzi. :)

Re: Dzień dobry

: czw sie 01, 2013 7:55 pm
autor: IHime
Witam serdecznie w forumowej rodzinie! :D

Re: Dzień dobry

: czw sie 01, 2013 8:37 pm
autor: akzi
dzień dobry :)

Re: Dzień dobry

: śr sie 14, 2013 11:14 am
autor: unipaks
Witamy Cię bardzo serdecznie! :)
Pewnie już się nie możesz doczekać :D