Kraków.Albinoski,7 chłopców,2 dziewczynki!Domki poszukiwane!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Kraków.Albinoski,7 chłopców,2 dziewczynki!Domki poszukiwane!

Post autor: *Delilah* »

Kolejna rzewna historia rodem ze śmietnika.
Dwa tygodnie temu spotkałam w sklepie mojego weterynarza, który wielce radośnie zakomunikował mi, że ma dla mnie dwa szczury (wiedział, że nie oprę się tej pokusie)... Ktoś wyrzucił je na śmietnik, wciśnięte w lichą i mikroskopijną klateczkę, bez jedzenia i wody. Na szczęście w porę zostały znalezione przez doktora, nakarmione i przesiedlone do większej klateczki. Wet świadomy swojej marnej wiedzy na temat szczurów, postanowił posłać je dalej w świat. Trafiło na mnie...Oczywiście wielkie było moje przerażenie, kiedy zobaczyłam, że urocze albinoski są odmiennej płci, a wedle opowieści weterynarza, siedziały u niego przeszło dwa tygodnie. Zatem ciąża 200%.
Nie musiałam specjalnie wysilać wzroku, żeby zobaczyć zaokrąglony brzuszek samiczki...

Parę dni później mamuśka uraczyła mnie 9tką wesołych piszczałek :)
Tatuś znalazł szczęśliwy domek, natomiast jak się zapewne domyślacie, nie jestem w stanie zatrzymać takiej ilości maluszków i szukam im DOBRYCH domków .
Mama zwana Trebuszką pozostaje u mnie wraz z jedną z córeczek. Jedna z samiczek również znajdzie dobry domek.
Suma sumarum, poszukuję dobrych dusz, które bez względu na wszystko pokochają urocze albinoski :
3 chłopców
4 dziewczynki

Dzieciaki urodziły się 12.09, więc mają w tym momencie 10 dni. Są jeszcze ślepe, ale ich ciałka pokrywa już jasny meszek świadczący o prawdziwie albinotycznym pochodzeniu xD...

Mamusia- Trebuszka jest bardzo kochanym i ufnym szczurkiem, mimo że była u mnie dosłownie 4 dni, zanim urodziła, to bez żadnego sprzeciwu pozwoliła mi brać na ręce maleństwa. Szybko nauczyła się reagować na imię i dawać buziaki. Jest tzw. żywym sreberkiem, podobnie jak Tatuś (Szymon :))) . Wnioskuję, że maluchy będą przekochane i oczywiście od namłodszych lat socjalizowane.

Fotki już wkrótce :)
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Akka »

Również zachęcam do rezerwowania tych słodkich kluseczek :). Jeżeli odziedziczą charakter po rodzicach, to będą na pewno bardzo łagodne i towarzyskie, a Delilah już dba o ich dobre socjalizowanie ;).
Mamusia:
http://i1339.photobucket.com/albums/o70 ... 5de082.jpg
Dzieciaczki:
http://i1339.photobucket.com/albums/o70 ... b10948.jpg
http://i1339.photobucket.com/albums/o70 ... 00a89f.jpg
(po jednej stronie trzy samczyki, po drugiej samiczki)

To zdjęcia z pierwszych dni, kolejne już wkrótce >:D
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: limomanka »

Wstawić Ci maluchy na Szczurze Adopcje na fb?
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
Awatar użytkownika
*Delilah*
Posty: 2040
Rejestracja: pt lut 01, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: krk

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: *Delilah* »

Limomanka - A wystawić xD
+ Anioły:Banshee,Buba,Carphata,Cirilla,Dziabaducha,Jacuś,Kokarda,Kroova,Layla, Lilitu,LordKlaklon,Masumi,Mushishi,Nefilim,Noktula,Pudlich,Runa,Rosalka,Sandija,Shiloh,Shirin,
Spirulina,Rubin,Trebuszka +
Na moim ramieniu:PaniFujibe~
Awatar użytkownika
limomanka
Posty: 578
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 8:48 pm
Lokalizacja: Koty na Górnym Śląsku

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: limomanka »

Zrobione :)
Ze mną:koty: Nutek i Wolfgang oraz suka Masza
Odeszli: Czesio, Stefan, Cyryl, Pan Mysz, Tosiek, Fenek, Twix, Mars, Errol, Erwin, Anatol, Fiubździul i Ach; z dt: Edek, Harnaś, Franek, Viggo, Nam i Malina oraz kotki: Solo, Aria i Sopran
monic
Posty: 1
Rejestracja: pn wrz 23, 2013 7:21 pm

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: monic »

Cześć jestem zainteresowana 1 samiczka obecnie mam prawie 5 miesięczna samiczkę dumbo :) i chciałam znaleźć dla niej koleżankę jestem z Krakowa i z odbiorem nie byłoby problemu :) Tylko mam takie pytanie czy sie dogadają :) bo nigdy nie łączyłam tak szczurków zawsze miałam jednego :/ prosze o kontakt najlepiej na email monik2878@gazeta.pl
pozdrawiam monic
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Paul_Julian »

Ja poprosze panią Wacikową z Rekinowa ! moze sie transport znajdzie do Łodzi albo Warszawy, jak nie do Gdyni...
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Cheetosi
Posty: 23
Rejestracja: pn sie 22, 2011 9:51 am
Numer GG: 1747687
Lokalizacja: Brzeg Dolny
Kontakt:

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Cheetosi »

Szukam do swojego domu dwóch samczyków.
O ile znalazłby się transport do Wrocławia to byłbym jak najbardziej zainteresowany.
Obrazek
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: kamilmar »

Mogę przygarnąć chłopaczków jeżeli znajdzie się transport w okolice Opola
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
Fluttershy
Posty: 5
Rejestracja: ndz paź 06, 2013 9:18 pm

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Fluttershy »

Byłabym zainteresowana jedną kluską :)
kajtek
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 7:09 pm

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: kajtek »

jest jeszcze wolny jakiś pan? są jakieś aktualne zdjęcia? ;)
Awatar użytkownika
Akka
Posty: 1016
Rejestracja: sob sty 10, 2009 10:25 am
Lokalizacja: Kraków

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Akka »

Aktualizacja!!! Jesteśmy razem z Delilah zupełnie ślepe i źle określiłyśmy płeć dzieciaków :). Okazało się, że nasze domniemane dziewczynki są chłopcami... A więc są dwie dziewczynki (zarezerwowane już) i 7 samców. Wszyscy, którzy chcieli chłopczyków są jak najbardziej pożądani :) Niestety Delilah od paru ładnych dni jest odcięta od internetu. Zdjęcia wrzucę jutro...Wszyscy chłopcy to albinosy i są mega kochani. Akka & Delilah
Obrazek
Ze mną: ♥ Batasuma, Guernica, Negra, Blixa ♥
Odeszły: Dżuman, Karbonka, Harpi, Yerstina, Indali, Ramona, Hawana, Iskariot, Szpilka, Luna [*]
kamilmar
Posty: 90
Rejestracja: śr paź 02, 2013 9:19 pm
Lokalizacja: Opole

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: kamilmar »

jak wygląda sprawa umowy i wizyty przedadopcyjnej?
Ze mną: Dwalin (od 08.08.2013) Fili (od 03.10.2013) Nori (od 16.10.2013) Ori (od 20.10.2013)
Za TM: Kili, Dori, Balin
kajtek
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 30, 2013 7:09 pm

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: kajtek »

hej hej co z szczurkami? już pisałam na PW, że jednego rezerwuję, będą fotki?
Iro4eka
Posty: 5
Rejestracja: pt paź 12, 2012 9:34 am

Re: Kraków.Albinoski,3 chłopców,4 dziewczynki!Domki poszukiw

Post autor: Iro4eka »

Czesc! Czy jeszcze masz do oddania kogos z tych albinoskow? Dziekuje bardzo z gory za odpowiedz :)

Irina
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”