Zaadoptuję samiczkę, WROCŁAW, Dzierżoniów i okolice

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Jaśniepan Szczur
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 19, 2013 11:05 am
Numer GG: 8982258
Lokalizacja: Wrocław

Zaadoptuję samiczkę, WROCŁAW, Dzierżoniów i okolice

Post autor: Jaśniepan Szczur »

Przygarnę samiczkę, odmiana nieważna, oby tylko była nieagresywna - mój szczuras po rozstaniu z Ciurem czuje się nieco osamotniony... Aktualnego szczura, Młodą aka Hatszepsut mam od pewnego przemiłego Pana, adopcja za pośrednictwem tego forum :) Zwierzak ma się od prawie roku dobrze (bo tyle czasu jest ze mną) i egzystuje szczęśliwie, więc mam nadzieję, że uda mi się znaleźć jej jakąś towarzyszkę. Najlepsza byłaby kobita w podobnym wieku - około roku. Wolałabym nie przygarniać małego pełzaka, bo wiem, ile cierpliwości wymaga, żeby duże i małe się zaakceptowało. Aczkolwiek jeśli znajdzie się jakaś mała istota szukająca domu, nie odrzucę :) Studiuję we Wrocławiu, ale okolice Dzierżoniowa również mnie interesują.
Szczury żywe klatkowe: Młoda, Ślepa, Mała, Legolas, dwie bezimienne paskudy.

Szczury glebowe ogrodowe: Ciura (2,2 roku, powikłania guza przysadki), Gruba (1 rok 10 miesięcy, obrzęk płuc - ciężkie powikłania pooperacyjne)
smerfeta
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 10, 2014 10:08 pm

Re: Zaadoptuję samiczkę, WROCŁAW, Dzierżoniów i okolice

Post autor: smerfeta »

Witam:D czy nadal aktualne? moglabym pomoc :) z tym ze we wroclawiu bede 23 lutego :D moge poratowac :) musze troszke zmniejszyc swoje stadko . ogonki sa kchane nie sa agresywne kapturki, husky, husky beige:) od 8-9 miesiecy do roku i 14-15 miesiecy :D)
smerfeta
Posty: 23
Rejestracja: pn lut 10, 2014 10:08 pm

Re: Zaadoptuję samiczkę, WROCŁAW, Dzierżoniów i okolice

Post autor: smerfeta »

prosze o odp na meila alicjaszypura@wp.pl
Awatar użytkownika
Jaśniepan Szczur
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 19, 2013 11:05 am
Numer GG: 8982258
Lokalizacja: Wrocław

Re: Zaadoptuję samiczkę, WROCŁAW, Dzierżoniów i okolice

Post autor: Jaśniepan Szczur »

Kompletnie zapomniałam o tym poście... Już znalazłam szczurka, ale dziękuję za pomoc! :) może jak wpadnę na to, żeby jeszcze powiększyć stado, to wiem, do kogo się zwrócić :)
Szczury żywe klatkowe: Młoda, Ślepa, Mała, Legolas, dwie bezimienne paskudy.

Szczury glebowe ogrodowe: Ciura (2,2 roku, powikłania guza przysadki), Gruba (1 rok 10 miesięcy, obrzęk płuc - ciężkie powikłania pooperacyjne)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”