Cześć:)

Jesteś nowy(a)? Przywitaj się z innymi użytkownikami.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Aireen
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:28 pm

Cześć:)

Post autor: Aireen »

Cześć wszystkim:-) Siedzę na tym forum od dwóch tygodni, bo przygotowuję się z chłopakiem do przyjęcia dwóch szczurków. Pewnie jeszcze będę miała mnóstwo pytań, więc postanowiłam się oficjalnie przywitać. To świetne forum, dzięki któremu moje szczurki będą miały dobre życie. Wiedza to potęga, a resztę załatwi nasza miłość do zwierzaków:)
Awatar użytkownika
Morgana551
Posty: 1177
Rejestracja: ndz kwie 21, 2013 4:38 pm

Re: Cześć:)

Post autor: Morgana551 »

Witamy!
Czekamy na zdjęcia przyszłych, ogoniastych pupilów :)
Ze mną: Elmo, Blue, Hektor, Tyrion, Aslan, Theron SR, Memfis ZR, Frodo, Snow i Hades
Tęczowy most: Beti, Frika, Betunia, Navi, Leto, Kermit, Cookie, Wafel, Gizmo, Oskar [*]
Nasz temat: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 3#p1018523
Awatar użytkownika
ema0505
Posty: 125
Rejestracja: wt gru 31, 2013 4:16 pm
Numer GG: 9018453

Re: Cześć:)

Post autor: ema0505 »

Siemanko ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Buba
Posty: 679
Rejestracja: wt gru 17, 2013 2:41 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cześć:)

Post autor: Buba »

Hej, hej, hej ! ;D
Planujecie samiczki czy samczyki?
Czekamy oczywiście na zdjęcia maluchów ;)
Granda i Toffi :)
Moje dziewuchy: http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t=43502
qattro20
Posty: 3
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 10:03 pm

Re: Cześć:)

Post autor: qattro20 »

Witaj
Awatar użytkownika
Aireen
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:28 pm

Re: Cześć:)

Post autor: Aireen »

Chcemy wziąć dwa samczyki. Teraz jestem na etapie szycia mebelków i oklejania drewnianych (niestety) półeczek. Szczurki wprowadzą się najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu jak wszystko będzie gotowe:) Fotki postaram się zrobić:)
RADELI
Posty: 15
Rejestracja: sob sie 24, 2013 12:20 am
Lokalizacja: Irlandia -co.wicklow

Re: Cześć:)

Post autor: RADELI »

Aireen pisze:Chcemy wziąć dwa samczyki. Teraz jestem na etapie szycia mebelków i oklejania drewnianych (niestety) półeczek. Szczurki wprowadzą się najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu jak wszystko będzie gotowe:) Fotki postaram się zrobić:)
Witajcie . To bardzo sluszne ,ze najpierw chcecie zdobyc jak najwieksza wiedze i dopiero wtedy wziac na siebie odpowedzialnosc za ich utrzymanie i zycie jakby nie patrzal.. . Chcialem tylko nadmienic,choc nigdy nie udalo mi sie ,poruszyc tego watku na forum( lub przegapilem) kiedy mowa o ' szytych mebelkach ' ze: bardzo waznym jest material z ktorego sa robione-szyte. Nie powinien to byc material z mocnych ,ciagnacych sie wlokien,ktore cieko przerwac. Moze to doprowadzic np do zaplatania sie szczura konczyn w tych mocnych i dlugich niciach i w panice np z takiego hamaku wyskakiwac,co moze sie nienajlepiej skonczyc zwlaszcza podczas waszej nieobecnosci .. Ale to tylko przyklad . Mi sie zdazyl. Jak by co to sluze wiedza na pw.
Z nami - (panie) : Columbia, Arizona('zaba') , Baska , Ramona , Mala-MI , Telimena , Bazylia.
(panowie) : Leon , Eddie , Junior , Homer.
Za teczowym mostem : Tequila , Mathylda , Finlandia , Olimpia.
Awatar użytkownika
Aireen
Posty: 9
Rejestracja: ndz sty 26, 2014 3:28 pm

Re: Cześć:)

Post autor: Aireen »

Na szczęście uszyłam im mebelki z grubego polaru, więc powinny być bezpieczne. Mój chłopak nie dowierzał ile rzeczy trzeba zrobić przed przyjęciem szczurków. On zatrzymał się na etapie kiedy jako dzieciak trzymał jednego ogona w akwarium:) Jak mu pokazałam w necie te wszystkie klatki, hamaczki, tunele, kuwetki, żwirki i kłódki (do drzwiczek) oraz oznajmiłam, że trzeba będzie okleić drewniane półki do klatki i ścianę za klatką to zrobił duuże oczy i powiedział, że będę super "szczurko-mamą" i mam mu o wszystkim opowiedzieć :P W każdym razie staram się jak mogę oraz doszkalam chłopaka ;)
FrenchKizz
Posty: 3
Rejestracja: czw sty 30, 2014 5:04 pm

Re: Cześć:)

Post autor: FrenchKizz »

Siema
rendezvouss
Posty: 3
Rejestracja: ndz lut 02, 2014 6:26 pm

Re: Cześć:)

Post autor: rendezvouss »

Witaj
ODPOWIEDZ

Wróć do „Podaj Łapę”