SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Wszystko o jedzonku. Czym się obżerają? A może dieta? :)

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
darkshadow
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 7:14 pm

SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: darkshadow »

cześć zwracam się z prośba o pomoc. Dziś przeprowadzając rewizje mieszkania mojej szczury znalazlam mnóstwo slodyszczy, czekolady, foliowych opakowan. dorwala się do mojej torby z wielkanocy zjadać dużo słodyczy i trochę foli. Zachowuje się normalnie. Co zrobić? Pomóc jej jakoś? Ona to wyrzyga czy co?
Awatar użytkownika
akzi
Posty: 3941
Rejestracja: pn sty 11, 2010 12:22 pm
Lokalizacja: W W A

Re: SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: akzi »

obserwować, jak zauważysz cos niepokojącego możesz wtedy iść z nią do weta.
Obrazek

Za TM : Marysia Tutuś Kleo Gucio
Mała Mi uciekła ... :( Melina ma się dobrze w nowym domku
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: smeg »

Na pewno nie "wyrzyga", szczury nie potrafią wymiotować, jest to fizycznie niemożliwe w związku z budową ich układu pokarmowego. Obserwuj, czy nie jest osowiała, czy nie jest nadwrażliwa na dotyk, jakie ma odchody (i czy w ogóle wydala). W razie problemów idź do weterynarza. Sama raczej jej nie pomożesz.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: smeg »

Moje szczury kiedyś ukradły mi snickersa z plecaka i zeżarły, nic im nie było :P
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
darkshadow
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 7:14 pm

Re: SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: darkshadow »

Dzięki, Jagódka świruje jak zawsze, od dotyku ucieka , ale ona tak ma od urodzenia: ↖(^▽^)↗
darkshadow
Posty: 21
Rejestracja: śr wrz 11, 2013 7:14 pm

Re: SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: darkshadow »

Ja się raczej boję o to ten kawałek sreberka od opakowania, który zjadla. Mogło coś jej się przykleić do jelit? Bo naczytalam się taki .strasznych historii i się teraz o nią boję ╮(╯_╰)╭ jeszcze nie widzialam żeby się wyprozniala
Osna
Posty: 330
Rejestracja: pn lip 01, 2013 12:48 pm
Lokalizacja: Elbląg/Gdańsk
Kontakt:

Re: SZCZUR NAŻARŁ SIĘ SLODYCZY POMOCY

Post autor: Osna »

Ze mną: Jakub i Mieszko.
Odeszły śp. Gacek, Stefan, Ireneusz, Białas, Bronisław i Anatol. [*][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Karmienie”