(Gryzie) Zmiana zachowania dziewczyn

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Angela76
Posty: 17
Rejestracja: czw paź 17, 2013 11:32 pm

(Gryzie) Zmiana zachowania dziewczyn

Post autor: Angela76 »

Mam dwie dziewczyny w wieku 9 m-cy. Jedna żywa,towarzyska, żywe srebro tzw. gryzelda bo lubi co nieco pogryźć-jak jest okazja (hamaki,kuweta,koszulki,spodnie). Druga pysia raczej domator, do miziania, nie gryzie. Od dziś jakby się wściekły, z hamaków zostały trociny, pysia wciąga do klatki gazety i je drze, gdybym nie widziała jak targa tę wielką gazetę i przepycha przez otwór klatki to bym nie uwierzyła! Czy to hormony czy co?? Mieliście tak?
Awatar użytkownika
sliwkowapanna
Posty: 286
Rejestracja: pt wrz 06, 2013 6:11 am
Kontakt:

Re: (Gryzie) Zmiana zachowania dziewczyn

Post autor: sliwkowapanna »

Nie wiem jak to jest z samiczkami z hormonami, ale pewnie też może je normalnie mieć jak samce, więc pewnie hormony:) Albo zaczęły się w klatce nudzić. Chociaż różnie to bywa...U mnie jak miałam Harrego z Wallym to hamaki były w idealnym stanie, lepszym niż moje niektóre ubrania:P Odkąd mam dwa "maluchy" to wsio co jakiś czas przerabiają na wiór... Chociaż czy to maluchy(które niby powinny być większymi rozrabiakami) to nie wiem, bo za łapkę ich nie złapałam. Szczury to gryzonie i tyle, jedne gryzą mniej inne bardziej;)
Ze mną od 04.2013 ogonek Harry, Wally od 02.2014 oraz Karmelek z Hermioną od 06.2014 :)
Za TM myszki: Pilot 31.03 [*] Egzi 10.06[*]
-----------------------------------------------------
Moje hobby: http://fb.com/sliwkowapanna.photography
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: (Gryzie) Zmiana zachowania dziewczyn

Post autor: smeg »

Szczury często niszczą bardziej niż zwykle z nudów - spróbuj zapewnić im dłuższe i bardziej urozmaicone wybiegi. Samiczki zazwyczaj niszczą więcej, niż samce, bo mają instynkt budowania gniazda. Daj im coś, co będą mogły drzeć do woli, może choć trochę przestaną znęcać się nad hamakami ;)
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”