Samiec czy samica ?

Tylko tu pogadasz na różne tematy (prawie bez ograniczeń)!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
Pantherss
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2014 10:05 am
Numer GG: 8485524

Samiec czy samica ?

Post autor: Pantherss »

Witajcie . Od kilku miesięcy mam nowych przyjaciół- dwie samiczki . Niestety ze sklepu ale w okolicy nie mogłem znależć do adopcji . W domu rodzina zaakceptowała a nawet bardzo polubiła moje pupilki . W ubiegłym tygodniu zakupiłem kolejnego szczurka -samiczkę . Była bardzo mała i urocza a moje dwie zaakceptowały ją bez żadnych problemów .Dziś zauważyłem że mojej nowej samiczce wyrasta coś dziwnego pod ogonkiem i wzbudziło to moje obawy czy aby na pewno jest to samiczka .Pomóżcie mi bo sam nie jestem pewien mimo iż przejrzałem wiele tematów w Google .
Awatar użytkownika
Pantherss
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2014 10:05 am
Numer GG: 8485524

Re: Samiec czy samica ?

Post autor: Pantherss »

Pantherss pisze:Witajcie . Od kilku miesięcy mam nowych przyjaciół- dwie samiczki . Niestety ze sklepu ale w okolicy nie mogłem znależć do adopcji . W domu rodzina zaakceptowała a nawet bardzo polubiła moje pupilki . W ubiegłym tygodniu zakupiłem kolejnego szczurka -samiczkę . Była bardzo mała i urocza a moje dwie zaakceptowały ją bez żadnych problemów .Dziś zauważyłem że mojej nowej samiczce wyrasta coś dziwnego pod ogonkiem i wzbudziło to moje obawy czy aby na pewno jest to samiczka .Pomóżcie mi bo sam nie jestem pewien mimo iż przejrzałem wiele tematów w Google .
Nie mogę dodać zdjęcia więc zamieściłem je na Fotosiku http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1f9 ... ed263.html
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: Samiec czy samica ?

Post autor: noovaa »

Jaja jak balony ::)
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
Awatar użytkownika
Kameliowa
Posty: 3342
Rejestracja: wt lis 24, 2009 12:18 am
Lokalizacja: Łódź

Re: Samiec czy samica ?

Post autor: Kameliowa »

Proponuję jak najszybciej odlączyć samca od dziewczyn. O ile już nie jest za późno.
George Orwell was wrong. Aldous Huxley was right.

Jeżeli widzisz: błąd ortograficzny, niepokojący post/temat, chcesz poprawić swój temat, zamknąćtemat
Zgłoś to moderatorom klikając w ikonę wykrzyknika w poście!
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Samiec czy samica ?

Post autor: smeg »

Tak się kończy kupowanie w sklepie ::) Szczurka najlepiej ogłoś w dziale "Oddam" i poszukaj mu nowego domu albo poczekaj, aż skończy 4 miesiące i wykastruj go u kompetentnego weterynarza. Wygląda jednak na młodziutkiego, więc szkoda byłoby, gdyby przez te kilka miesięcy musiał siedzieć sam. Możesz przygarnąć mu drugiego samczyka do towarzystwa i po kilku miesiącach trzymania oddzielnych stad wykastrować obu chłopaków. Możesz też wysterylizować już teraz swoje samiczki - co byłoby dobrym rozwiązaniem, bo jednocześnie pozbyłbyś się problemu ich ewentualnych ciąży, w które mogły już zajść. Poza tym sterylizacja zapobiega u samic wielu chorobom w przyszłości.

Szczurki nie mogą się ze sobą spotykać także na wybiegach, nie możesz ich do siebie dopuścić nawet na sekundę. Do zapłodnienia wystarczy dosłownie chwila, więc na pewno ich nie upilnujesz podczas wspólnych wybiegów.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
Pantherss
Posty: 11
Rejestracja: sob cze 28, 2014 10:05 am
Numer GG: 8485524

Re: Samiec czy samica ?

Post autor: Pantherss »

Dziękuję za pomoc . Jest już w oddzielnej klatce i mam nadzieję że Gaja i Aqua mają dalej cnotę . Dam ogłoszenie że oddam do adopcji chociaż żal bo zdążyliśmy się już z nim zaprzyjażnić .Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pogaduchy”