Pół roczny Lucek szuka domu!

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Szczurówka
Posty: 135
Rejestracja: pt lip 26, 2013 9:06 pm
Numer GG: 43604796
Lokalizacja: Gliwice

Pół roczny Lucek szuka domu!

Post autor: Szczurówka »

1. Liczba szczurów do oddania: 1

2. Płeć szczurów: Samiec.

3. Wiek szczurów: ok. pół roku.

4. Miasto: Gliwice

5. Możliwość transportu przez właściciela do innych miast: tak, do centrum Zabrza oraz poprzez BlaBlaCar do innych miast :)

6. Choroby, które szczury przechodzą/przechodziły: nie wiadomo

7. Charakter, usposobienie szczurów: wystraszony.

8. Stosunek szczurów do człowieka: boi się ludzi.

9. Stosunek do innych szczurów: nieznany.

10. (Jeśli szczury są starsze) Powód oddania:
Odebrałam szczura z ogłoszenia na Szczurzych Adopcjach na FB od pani która nie
mogła go zatrzymać, szczur jest u mnie na DT.
(Gliwice)
Witam, mam do oddania szczurka, samczyka. Starszej sąsiadce zostawiły wnuki go i wyjechały do Holandii, no a kobieta strasznie się go boi i nie ma opcji żeby się nim zajmować. Ja nie mam żadnego doświadczenia z szczurkami, do tego nie mam zgody wszystkich domowników by go zatrzymać więc obecnie od dwóch dni robię mu za domek czasowy Szczurek jest strasznie bojaźliwy, Nie mam gwarancji czy nie gryzie, bo córeczkę szczypnął ząbkami w paluszka (spróbował ją nie ugryzł). Boi się jeść jak ktoś jest w pomieszczeniu, fakt wszystko dla niego jest nowością. Nie wiem w jakim wieku jest, podobno dzieciaki kupiły go 3 miesiące temu, ale jest dosyć duży jak na takiego malucha a może i mi się wydaje Chyba miał na imię Lucky, albo Lucek, ale nie mam też pewności.
15. Wymagania wobec przyszłego właściciela: Najlepiej aby nowy właściciel posiadał już jakąś wiedzę na temat tych zwierząt, chcę żeby szczur był kochany oraz zamieszkał w szczurzym stadku :) Również wymagam podpisania umowy adopcyjnej oraz co jakiś czas podsyłaniu wieści o szczurku :)

16. Zdjęcia szczurów:
Obrazek
Obrazek

17. Kontakt:
Numer telefonu: 513-088-049.
Email: A.M.C.S@wp.pl.
Gadu Gadu: 43604796.
Facebook: https://www.facebook.com/anna.cionaka

18. Kilka słów o szczurze: Szczura odebrałam od pani która kompletnie nic nie wiedziała o nim, szczur z początku jest bardzo nie ufny, lecz nie jest agresywny i nie gryzie. Myślę że jak poświęci mu się dużo czasu to nabierze zaufania do człowieka. Widać że tym szczurem się nie zajmowano i widać po nim że potrzebuje człowieka. Fajnie będzie jak trafi do szczurzego stadka :)
Awatar użytkownika
Szczurówka
Posty: 135
Rejestracja: pt lip 26, 2013 9:06 pm
Numer GG: 43604796
Lokalizacja: Gliwice

Re: Pół roczny Lucek szuka domu!

Post autor: Szczurówka »

Można zamknąć ;D Lucuś znalazł domek w stolicy ;D
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”