Pirciu-dupirciu & skuad ;)

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
~*vintersorg*
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 8:50 pm

Pirciu-dupirciu & skuad ;)

Post autor: ~*vintersorg* »

A wiec Jak juz mowilam w innych tematach posiadam Piesczka slodzieukiego 9letniego ktory w tym roku 26 czerwca konczy 10-tke..:*jest to sznaucerek średnie czarny bez rodowodu o cwaniackim imieniu Pirat 8) szkoda ze jest juz wykastrowany moze teraz by znalazl jakas chetna panienke na szczeniaczki ..bo jak dotad to mu sie nie poszcescilo najwyzej przelotna znajomka z wiliczurka i jedna dobermanka:Pale hyba bez nastepstw:(drugim kochaneczkiem jest kroliczek miniaturoy Smakuś w kolorku niebieskim skonczy niedlygo 6 lub siodemke sama nie wiem:/w kazdym razie bardzo hetnie zaznajomie go z jakas powabna kroliczka ,ktora zechce dzieliec z nim jakies 2 ttygodnie:Pto 3rzej bracia grubaski pasibrzuszki..hiehie...wiec to koniec wymieniania...mialam wiele zwierzaczkow swoim zyciu niestey sa juz po drugiej sronie w cieplym swietle ..mam nadzieje ze kiedys dolacze do nich.....;) :wink:
To the world,you are a one person.
To a RAT, you are a world. -Charlie S.
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Pirciu-dupirciu & skuad ;)

Post autor: lajla »

a agata zdjecia :D przeciez mialas ich pare :> juz szukaj i wklejaj!!
~*vintersorg*
Posty: 21
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 8:50 pm

Pirciu-dupirciu & skuad ;)

Post autor: ~*vintersorg* »

nie mam przeciez zadnych zdjec ... :cry: :cry: agata mi ich nie przeslala...
To the world,you are a one person.
To a RAT, you are a world. -Charlie S.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”