[Łódź] Oddam 6 chłopaków

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Potwora
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 27, 2015 4:48 pm
Lokalizacja: Łódź

[Łódź] Oddam 6 chłopaków

Post autor: Potwora »

Hej :3
Jakiś czas temu przygarnęłam towarzyszkę dla mojej Ciri, trochę wystraszoną, ale piękną szczurkę. I jak to czasem bywa, Milva okazała się szczurem-niespodzianką :v Niedługo potem urodziło mi się 10 zdrowych, różowiutkich klusek. Dwie samiczki zostawiam dla siebie, dwa samczyki oddałam w dobre ręce, zostały jeszcze te pierdółki. Chłopaki są zdrowe, ciekawskie, ruchliwe. Piątka to szaro-białe potworki, jeden to albinos. Trochę się u mnie męczą, bo mają do dyspozycji niedużą klatkę, a ja nie mam możliwość zapewnić im lepszej. Większą wolierę zajmują moje babeczki.
Jeśli ktoś będzie zainteresowany lub będzie chciał obejrzeć zdjęcia to proszę o kontakt na maila: potworna.potwora@gmail.com
"To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już tak groźne"
Ze mną:
Szczurki: Ciri, Milva, Płotka i Yennefer
Koty: Regis i Lucyfer
Pies: Morfeusz
Awatar użytkownika
Potwora
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 27, 2015 4:48 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Oddam 6 chłopaków

Post autor: Potwora »

Zapomniałam napisać, że urodziły się 13 grudnia 2014r.
"To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już tak groźne"
Ze mną:
Szczurki: Ciri, Milva, Płotka i Yennefer
Koty: Regis i Lucyfer
Pies: Morfeusz
Awatar użytkownika
Potwora
Posty: 4
Rejestracja: wt sty 27, 2015 4:48 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Oddam 6 chłopaków

Post autor: Potwora »

"To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już tak groźne"
Ze mną:
Szczurki: Ciri, Milva, Płotka i Yennefer
Koty: Regis i Lucyfer
Pies: Morfeusz
Awatar użytkownika
trixychu
Posty: 21
Rejestracja: pn wrz 29, 2014 8:49 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: [Łódź] Oddam 6 chłopaków

Post autor: trixychu »

Jeśli załatwiłoby się transport byłabym chętna na dwóch chłopaków :) Szukam towarzyszy dla mojego samotnika
Jednak nigdy jeszcze nie adoptowałam szczurków z innego miasta i nie wiem jaki transport byłby najlepszy dla maluchów, jestem ze Szczecina a to dość daleko :(
U mnie: piesek Reksio 8)
Za TM :* Puma, Bańka, Budyń, Drops, Jerzy, Szopen, Ezio, Artyom, Federico, Śnieżyn, Stary, Paxton
IHime
Posty: 4523
Rejestracja: czw kwie 08, 2010 3:34 pm
Lokalizacja: Łódź

Re: [Łódź] Oddam 6 chłopaków

Post autor: IHime »

Ludzie, obejrzyjcie tych chłopców, są śliczni i mają ciekawe znaczenia. Plamki na głowie! I chyba blazed?
Powodzenia w szukaniu domków!
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: [Łódź] Oddam 6 chłopaków

Post autor: Lassemista »

Jeden typek z plamką jest mój, proszę nie próbować mi go kraść! :D Tylko musi do mnie dotrzeć przez pół Polski. :P
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”