[WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: gabka »

Jak w ogóle za dt może zabierać się dziecko 12 letnie ... tj napisała smeg !! I jak osoba dorosła mogła dziecku dać tymczasy bez uprzedniego kontaktu z Mamą i rozmowy z Nią ... Trzeba było rozmawiać z Mamą a nie z dzieckiem ... to naprawdę istny kabaret . Wstyd ... Niestety ,ale obecnie dzieci chcą być w dzisiejszych czasach mądrzejsi niż dorośli i później coś takiego wychodzi . Sam fakt niesprzątania klatki co jest tak ogromnym problemem u Olgi by mnie zastanowił . Dla Ciebie Olga rada nie zmieniaj klatki bo to nic nie pomoże ... Zacznij sprzątać obecną po prostu , a Mama nie będzie się denerwować ... ... P.s czasem niestety popełniamy błędy -każdy z nas ,ja też mam swoje za plecami ja umiem się do nich przyznać ,ale jestem też w końcu już starą kobietą ....Najważniejsze żeby dziewuchy znalazły dobry kochający dom tego im życzę - stabilny i stały ,żeby były kochane niezależnie od tego z której strony wiatr powieje ..
..
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Mika27 »

smeg pisze: która jest za nie odpowiedzialna (Mika27).
To nie są moje szczury, podkreślam raz jeszcze. Ja byłam przejściowym DT.
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: smeg »

Wzięłaś za nie odpowiedzialność, odbierając od poprzedniej właścicielki i wydałaś dziecku, które takiej odpowiedzialności z racji wieku przejąć nie może. Według mnie wciąż spoczywa ona na Tobie.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: smeg »

Jeśli nie możesz się nimi zaopiekować, powinnaś zrobić wszystko, żeby znalazły dom - zamieszczać ogłoszenia, aktualizować zdjęcia, sama weryfikować potencjalnych chętnych, podpisać umowę z wybraną osobą, poprosić Olgę żeby wydała jej szczury. Zostawienie tego wszystkiego na głowie Olgi i jej mamy przeciwnej umowom raczej nie posłuży dobru tych szczurów. Właścicielka to Twoja koleżanka, więc chyba powinno Ci na nich zależeć nawet bardziej, niż na "zwykłych" tymczasach.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
Mika27
Posty: 356
Rejestracja: czw paź 14, 2010 4:22 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: Mika27 »

smeg pisze:Jeśli nie możesz się nimi zaopiekować, powinnaś zrobić wszystko, żeby znalazły dom - zamieszczać ogłoszenia, aktualizować zdjęcia, sama weryfikować potencjalnych chętnych, podpisać umowę z wybraną osobą, poprosić Olgę żeby wydała jej szczury. Zostawienie tego wszystkiego na głowie Olgi i jej mamy przeciwnej umowom raczej nie posłuży dobru tych szczurów. Właścicielka to Twoja koleżanka, więc chyba powinno Ci na nich zależeć nawet bardziej, niż na "zwykłych" tymczasach.
smeg, zastanów się co piszesz. Jak mam aktualizować zdjęcia dziewczyn? Weryfikować chętnych - jakby jacyś byli, to bym zweryfikowała. To samo się tyczy się umowy. Dziewczyny były na szczurych adopcjach, chętni albo mieli mini klatki, albo chcieli jedną samicę bo 'szczur samotny lepiej się oswaja', odzywały się też osoby które chciały wziąć dziewczyny na karmę. Naprawdę, jeśli nie wiesz, jak to wyglądało tak do końca, to nie pisz "na zapas". I moim zdaniem bez sensu jest dalszy spam w tym temacie.
Za TM 16 szczurzych duszyczek.. (*) :(
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: cane »

Witam
Szukam 2 dziewczyn do adopcji [w dziale adoptuję założyłam temat, tam można przeczytać więcej].
Dziewczynom mogłabym zapewnić nową klatkę w najbliższym czasie [jestem w trakcie poszukiwań czegoś odpowiedniego, ew. zastanawiam się nad możliwościami Lubego odnośnie zrobienia woliery]. Jednak nie jestem w stanie jechać po nie aż do Warszawy, pod tym jednym względem potrzebowałabym pomocy z forum. Sama mogę po nie dojechać w promieniu ok. 100 km od Trójmiasta.

Problemów "z mamą" nie będzie, bo mama to ja ;). Oczywiście wyrażam zgodę zarówno na wizytę przedadopcyjną jak i umowę.
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

Tylko, że szukamy domku w Warszawie, bo będziemy chcieli czasem odwiedzać dziewczyny ;)
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
noovaa
Posty: 4882
Rejestracja: sob sie 07, 2010 12:22 pm
Numer GG: 8639358
Lokalizacja: Białystok

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: noovaa »

Olga, w Warszawie jest kilkadziesiąt konkurencyjnych szczurów do adopcji w każdym wieku. Nie przesadzasz troszkę ?
Obrazek
Szczurza rodzinka: * Lili * Kropka * Zmyłka * Wypierd *
Odeszły: * Maja * Różyczka * Adaś * Niunia * Yuki * Remi * Jagódka * Yogi * Phantom * Czochruś * Ninja * Nefertari * Misiu *
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: cane »

No i takie moje szczęście... Już ponad 2 tygodnie szukam dziewczyn do adopcji i albo już mają dom albo są po za moim Trójmiejskim zasięgiem >:(
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: cane »

Olga dziękuję ślicznie za pomoc... Szkoda tylko, że spóźniłam się dosłownie pół godziny :'( .

Mówiłam, że mam wybitnego pecha :-X ?
olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: olgapsiara »

Czyli nieaktualne :( ?
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: cane »

Najprawdopodobniej - pół godziny wcześniej już jakaś pani się odezwała...

W razie jakby do adopcji jednak nie doszło to pani Zuza się odezwie do mnie.
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: gabka »

cane pw :)
gabka
Posty: 398
Rejestracja: ndz gru 09, 2012 11:47 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: [WARSZAWA] PILNIE oddam dwie samiczki..

Post autor: gabka »

Mika 27 dlaczego dziewczyny mogą znaleźć dom tylko w Warszawie?? Jeśli jest osoba chętna na dziewuszki to może lepiej przemyśleć tą sprawę ...
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”