Podejrzane kołysanie się

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
agata18
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 30, 2014 11:32 pm

Podejrzane kołysanie się

Post autor: agata18 »

Więc tak jak wskazuje tytuł moja piękna szczurzyca dziwnie się kołysze. Zauważyłam to tylko u niej, druga nic takiego nie robi. Wygląda to tak: zatrzymuje się w miejscu, patrzy się w jeden punkt i kołysze się od lewej do prawej i potrafi tak naprawdę dłuugo. Nie wiem co to znaczy ani dlaczego to robi. Warto dodać, że jak uciekły mi z klatki siostra pomagała mi je schwytać i właśnie Arya tak zaczęła się zachowywać i u rzuciła sie na palec mojej siostry, czego nigdy jeszcze nie robiła. Może była zestresowana tą gonitwą, ale i tak to jej kołysanie troszkę mnie martwi. Proszę o pomoc :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Podejrzane kołysanie się

Post autor: Paul_Julian »

Jesli ta kołysząca sie ma czerwone lub ciemnoczerwone oczka ( u szczurków husky czesto sa ciemnoczerwone tylko wydaja sie czarne) , to jest to zupełnie normalne. W ten sposób łapie ostrość , bo po prostu ledwo co widzi. Nic sie nie martw, bo zmysł wzroku nie jest potrzebny. Jak się oswoi z otoczeniem, to bedzie się mniej kiwać, chyba, że będzie w nowym miejscu, albo bedzie przemeblowanie w klatce.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
agata18
Posty: 6
Rejestracja: śr lip 30, 2014 11:32 pm

Re: Podejrzane kołysanie się

Post autor: agata18 »

Faktycznie, ma czerwone oczka i nie wpadłabym na pomysł, że to może mieć z tym coś wspólnego! teraz wszystko się zgadza, ugryzienie siostry, kiedy była w nowym otoczeniu, najwyraźniej się wystraszyła i próbowała się bronić. Nigdy nie pomyślałabym o tym, a ja się bałam, że coś jej jest..
Diego<3
Posty: 586
Rejestracja: śr lut 25, 2015 10:07 pm
Lokalizacja: Szczecin

Re: Podejrzane kołysanie się

Post autor: Diego<3 »

Na twoim miejscu poszłabym do weta :0:0:0
W szczurzym niebie: Hero (moja mała iskierka),Diego, Montana, Hana Shrek, Bob, Jack, Blake, Michael.
Awatar użytkownika
Snajperka
Posty: 214
Rejestracja: wt paź 21, 2014 2:03 pm

Re: Podejrzane kołysanie się

Post autor: Snajperka »

Mój Albinos PAX potrafi się tak zawiesić i na minute, jeśli nie dłużej.
Diego, nie ze wszystkim trzeba lecieć od razu do weta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”