[KRAKÓW] PILNE! Oddam 3 młodych samców z całym wyposarzeniem

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

watpomp
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 28, 2015 1:31 pm

[KRAKÓW] PILNE! Oddam 3 młodych samców z całym wyposarzeniem

Post autor: watpomp »

Witam!
Jest mi bardzo przykro z tego powodu ale zostałam zmuszona do oddania moich 3 szczurków.
Dwa z nich zostały zaadoptowane w Krakowie z miotu "niespodzianki", urodziły się 25 listopada.
Trzeci jest młodszy, ale i największy :D urodził się około 2 miesięcy później, zaadoptowany też z nieplanowanego miotu z Wrocławia przez facebookowe szczurze adopcje. Są zadbane, nigdy nie chorowały, energiczne i kochają mizianie. Nigdy nikogo nie ugryzły, jeden czasem skubie skarpety kiedy chce się bawić ;D

Jestem studentka z Krakowa, kocham zwierzęta, a że posiadam własny pokój na stancji gdzie zwierzęta sa mile widziane postanowiłam mieć szczurki. Niestety okazało się, że do końca miesiąca musimy się wyprowadzić, a nie znalazłam, żadnej stancji gdzie pozwolą mi trzymać szczurki. Do tego najprawdopodobniej będę miała współlokatorkę w pokoju.

Szczurki oddam wraz z całym wyposażeniem:
-klatka, wymiarowa (według szczurzego kalkulatora) dla 3 szczurów więc więcej już się ie pomieści
-2 wory żwirku bentonitowego
-2 poidełka, mniejsze i większe
-miska podwieszana do prętów
-4 półki do klatki
-hamaki, tunele i domki polarowe- poobgryzane

Proszę o kontakt na email: aminaba@wp.pl
W najbliższym czasie nie mam możliwości wchodzenia na to forum, a szczurki muszę oddać do 3 czerwca :(
W mailu proszę o odpowiedź na te pytania:
1. Czy masz już szczury?
2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
9. Jak będą wyglądały wybiegi?
10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: [KRAKÓW] PILNE! Oddam 3 młodych samców z całym wyposarze

Post autor: smeg »

watpomp, poinformowałaś osoby, od których przygarnęłaś szczurki o konieczności ich oddania? Warto to zrobić po pierwsze dlatego, że takie są przyjęte zwyczaje adopcji, a po drugie być może mogą Ci pomóc w poszukiwaniu im nowych domów, albo może nawet przygarnąć na tymczas.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”