tymczasowy dom-na tydzień-Poznań

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

alutka78
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:10 pm
Lokalizacja: poznań

tymczasowy dom-na tydzień-Poznań

Post autor: alutka78 »

Poszukuję lokum dla moich szczurasków-2 dziewczyny(zdrowe-dorosłe)-w terminie od 3lipca do 12lipca(niestety rodzina nie przepada za nimi-jakto starsze pokolenie),prosiłabym o pomoc osoby odpowiedzialne,które mają już ogonki od jakiegoś czasu i potrafią im zapewnić opiekę-dostarczę klatkę,żywność,ściółkę.Jedyne wymagania ze strony zwierzaków to to,że są nauczone ,żę oprócz suchej karmy dostają 2xdziennie inne jedzenie typu warzywa,owoce.Klatki mam 2-jedna większa około 80cm.i druga mniejsza około 60cm-to już do uzgodnienia.Szukam osoby najlepiej z Poznania lub okolic Lubonia,Puszczykowa.Pozdrawiam Alicja -kontakt alicjaw78@o2.pl
alutka78
Posty: 20
Rejestracja: sob mar 08, 2014 5:10 pm
Lokalizacja: poznań

Re: tymczasowy dom-na tydzień-Poznań

Post autor: alutka78 »

Widze,że sporo osób interesowało się ogłoszeniem ,ale nikt się nie podjął no cóż:(na szczęście na fb w grupie szczury znalazłam przesympatyczną panią Anię, która za symboliczną opłatę podjęła się opieki przez tydzień(ma całkiem pokażny swój zwierzyniec-szczurki i świnki morskie)nam się wakacje udały a i szczuraski mile spędziły czas poza domem.Ale do rzeczy-chciałam podpowiedzieć osobom,które wybierają się na wakacje, żeby poszukały kogoś do opieki tymczasowej a nie pozbywaly się zwierzaków .Pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”