Dominiszkowe Trójogony ;D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dwie znajdy z Parku Bródnowskiego :D

Post autor: dominiszka »

Uważaj, bo będziesz miała drugiego latającego szczura ;D

Szczerze mówiąc ja też się zastanawiałam nad zaklepaniem, ale wtedy jeszcze nie podejmowałam decyzji o kastracji, doszczurzaniu itd... Ale nie tym razem to kiedy indziej, od kogo innego ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Dzięki uprzejmości Paul_Julian <3 zmieniła nam się nazwa naszego wątka ;D

Dziś już środa, co oznacza, że za niecałe 4 dni ruszamy do Trójmiasta. ;D Nazwa 'Trójogony' odnosi się do tego, jak również do powiększenia stada na miejscu - jeszcze chwila i Abi będzie miała swoich dwóch nowych towarzyszy ;D

A poza tym - za dwa dni kończymy antybiotyk, Abi spędza większość czasu na spaniu - nadal jest w chorobówce, ponieważ docelowa klatka jest największym bagażem, który z nami jedzie i już jest po brzegi wypełniona rzeczami... A znowu wybieg nie wchodzi w grę przez bajzel i totalną dezorganizację mojego pokoju (m.in. poszły już zabezpieczenia antyszczurowe).
Chociaż z drugiej strony nie łazi jak powalona po wielkiej klatce i zaraz całkowicie się zagoi - mimo podlizywania brzucha. ;D

Coby się podzielić rozgardiaszem i szczurą:
"Taka jestem biedniutka... Ta duża nadal mnie nosi na rękach >:( "
Obrazek
"ZDEJM TO ZE MNIE KOBIETO, JUŻ NIE BĘDĘ LIZAŁA BRZUCHA" za ułamek sekundy już miała kaftanik na samej dupce...
Obrazek
A tak się ślicznie goimy ;D Te dwie kropki to początek i koniec szwa, jedyne miejsca, które ją interesują... ::)
Obrazek

Jestem z siebie super dumna - dojdą jeszcze ze dwa kartony i ze trzy reklamówki ubrań i to będzie CAŁY mój dobytek ;D
Czyli zaczynamy życie na nowo ^^
Obrazek
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: cane »

Widzę, że Abi w pełni korzysta z praw "biednej, chorej i obolałej" ;D .

Swoją drogą wybrałaś już które szczurki będą twoje?
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Biednej, chorej, obolałej ale w pełni sił - zapierającej się więc łapkami, nóżkami i ogonem kiedy tylko mam ją wyjąć ;D ;D ;D ot, koniec słodkich, spokojnych dni, kiedy szczur nie miał nic przeciwko mnie :D

Nieee, nadal nie wybrałam :( tzn na pewno dostanie mi się albinosek <3 od zawsze mam do nich słabość ;D i chciałabym haszczaka... Ale tak naprawdę pojadę do dziewczyn z Abi, zapoznam się z mieszkającymi tam chłopakami i pozwolę im zadecydować - jak któryś będzie do mnie cały czas leciał to poleci do mojego domu ;D no i oczywiście już na miejscu zrobimy łączenie na neutralu, więc jak wszystko da radę to wrócę z całą trójką już połączoną. :D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Hejkum!

My już któryś dzień w Gdańsku :D

Abi się skończyła goić szybciej, niż ja rozpakowywać... ::)
Ale dzięki temu już w piątek jedziemy do Paulin dwóch po dwóch słodkich paniczów ;D ;D ;D Taaak, nadal nie wiem których xD

A dzisiaj przyszło nowe lokum, muszę wymienić wszystkie hamaki na większe ;D Klatka firmy Art-Met, model Szynszylówka III a więc (dług/głęb/wys) 100x54x80 ;D kolejne marzenie spełnione, teraz tylko czuję jak mi się włącza GMR... ;D

Fotki wrzucę jak tylko się zuploadują na imgura, póki co mam kijowy Internet więc trochę to trwa :P
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Klatka w budowie
Obrazek Obrazek

Tutaj już umeblowana ;D
Obrazek
Obrazek Obrazek

I Abi <3
Obrazek
Obrazek Obrazek
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: cane »

No to Abi mi w tej chwili raj na ziemi ;D .
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Raj na ziemi, ale chłodzi się w wypranym rano tunelu, który jest jeszcze lekko wilgotny... ;D

Szit. Nie mam żadnych hamaków na zmianę :o jutro kierunek -> ciuchland :D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

My już po adopcji ;D ;D ;D

Generalnie zasiedziałam się u Paulin... Ale tyle szczurów to nie miziałam nigdy w życiu ;D
A ja miałam wrócić z dwoma chłopakami... A wróciłam z trzema ;D Czyli są w sumie cztery ogony ;D

Tutaj jeszcze u Paulin - od razu się łączymy ;D
Obrazek
Linde Lou zwany przeze mnie zdrobniale Ludi, 3 msc
Obrazek
Aiden ok. 2 msc
Obrazek
Guppy (czyt,. Gapi) ok 2 msc
Obrazek
Tutaj łączyliśmy się chwilę w dużej klatce, ale Abi wszystkich odpychała po czym ganiała...
Obrazek Obrazek
Obrazek
...więc znowu się kisimy ;D
Obrazek
Ale trwało to chwilkę, bo już się wszyscy tłuką... A raczej Abi odpycha się każdą możliwą kończyną jak Aiden czy Guppy chcą ją zdominować... Ludi się trzyma raczej na dystans, jakby z szacunkiem ;D

No i chłopaki nie boją się ręki, lubią być miziani i są pierwsi do wyjścia z klatki ;D Guppy trochę piszczy jak się go bierze, ale to kwestia przyzwyczajenia się do mnie ;D Z całego zajścia to właśnie Abi jest najmniej zadowolona ;x ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Lassemista
Posty: 87
Rejestracja: wt kwie 13, 2010 8:34 am
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Lublin

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: Lassemista »

Och, jak cudownie! Nawet jak teraz trwają bitwy to wizja takiego rozkosznego kłębowiska, nawet odsuniętego w przyszłość, musi być wspaniała! Ludi jest absolutnie przecudowny!
Ze mną: Elmo, Hoban!
W krainie wiecznych łowów: Gloria, Tinwe, Nimloth, Embla, Diuna, Cudo, Definicja, Ynk, Tam Lin.
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Mam cichą nadzieje, że jak jutro się obudzę to będą spali wszyscy razem na kupce... ;D

Ludi (nie mogę zapamiętać jego imienia, a Pauli zależało żeby je nadal miał ;D) jest cudowny, gotowy zasnąć na rękach <3 i jako jedyny naleśnikuje <3

Swoją drogą, Lily ma ok. rok i 2 msce a Ludi 3 miesiące i są sobie równi, albo Ludi jest większy... ;D ahh tak się jaram ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: unipaks »

Ale fajne wszystkie szczurasy! :) Panienka może być ich oczkiem w głowie, oby się o nią nie pobili jak górale z piosenki ;D
Wygłaszcz całe stadko ode mnie! :-*
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Ekhem, ostatnie zdanie - Abi* ma rok i 2msce...

Trochę jeszcze mnie trzyma strata Lily, szczególnie że Aiden też jest niebieściutki i tak sobie wzdycham, że malutka nie dożyła tej chwili...
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
cane
Posty: 418
Rejestracja: pt maja 29, 2015 4:43 pm

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: cane »

Gratuluję :D. Loudi wygląda na genialnego szczura :D

Zwłaszcza powodzenia w łączeniu, u mnie niestety aż tak ślicznie to to nie idzie ::) ...
Awatar użytkownika
dominiszka
Posty: 358
Rejestracja: czw sie 22, 2013 10:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Dominiszkowe Trójogony ;D

Post autor: dominiszka »

Wygłaskane ;D Abi jednak jest szefem Mafii... Każdy musi mówić do stopy, a broń borze się do niej dotknąć ;D

LindeLou aka Ludi mógłby być Alfą, jest spokojny, zrównoważony... Ale nieeee, Abi chodzi i na niego też się wkurza ::)


A cała czwórka robi takie super śmierdzące stres-kupy... ;D
with a cigarrete smile sayin' things you can't ignore

Za TM: Lily [*]
Na zawsze w moim sercu, choć w domach już innych: Abi, Ludi, Zgredek, Gapcio i Aiden.[/color][/size]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”