Wrocław - sklep zoologiczny w Arkadach

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

olgapsiara
Posty: 1236
Rejestracja: pn wrz 01, 2014 4:48 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wrocław - sklep zoologiczny w Arkadach

Post autor: olgapsiara »

Podczas zwiedzania Wrocławia wybrałam się z mamą i bratem do Arkad, by kupić moim szczurom prezent ( To cała ja... Dosłownie byłam w każdym sklepie we Wrocławiu :D ) . W Arkadach był tylko jeden sklep zoologiczny - Aquael jeśli się nie mylę. W każdym razie na samym dole galerii ;) . Jak tylko do niego weszłam to popędziłam do szczurów. W akwarium siedziały 3 szczury. Samce. I teraz to co najgorsze... Pierwszy miał połowę ogona zgniecioną i zakrwioną. Drugi miał mniejszy ogon niż powinien i na końcu były strupy u krew, a trzeci na szczęście ,,tylko" ramkę. W akwarium pełno kup, szczury, nie do sięgały do poidla, więc musiały pić wisząc na kartkach. Ba żwirku pełno kup...
To było w sobotę, więc nie wiemjak teraz, ale zszokowało mnie to i możecie tam zajrzeć jeśli chcecie, ale moja opinia jest kiepska.

PS. Aczkolwiek stluklam miseczkę wartą 15 zł i nie musiałam płacić ;D

Dla oslodzenia gorąco polecam sklep zoologiczny LAMPARDUS :) Tanio, szczury rozdzielone płcią, w dobrych warunkach, zadbane. Można wziąść szczura ma ręce i pogłaskać <3 Pozatym oni przyjmują też szczury z adopcji, więc jest też możliwa adopcja.

Tyle ode mnie,
Dobranoc
Ze mną: Aika, Biały Miś, Mishka i Ester :D
Za TM : Mysia, Pysia, Granda, Szelma, Kiki, Japa, Naira, Rita i Kartofel [*] :(
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Re: Wrocław - sklep zoologiczny w Arkadach

Post autor: zosiek29 »

Stary temat, ale myślę, że od czasu napisania postu dużo się zmieniło. Kupowałam szczurka-Kajtka w sklepie Aquael, i warunki w jakich przesiadywał absolutnie nie były takie, jak opisane wyżej. Szczurki siedziały w drewnianych kołeczkach, a nie w trocinach, jak często spotykałam się z tym jako dziecko, poidełko było zawieszone tak jak trzeba, a zwierzaki ruchliwe, zadbane, ciekawskie. Wcześniej, w tym samym miejscu kupując zdrowego króliczka, szczurki warunki miały takie same - czyli względnie w porządku. Poza tym sklep ma dosyć bogate wyposażenie, jest dużo świetnych karm jak np. Versele Laga czy mieszanki ziołowe, suszone owoce, fajne klatki, akcesoria dla zwierząt typu drapaki dla kota, legowiska. Dodam jeszcze, że kupując Pana Króilkoła dostałam bon na darmową wizytę w Bulwarze Ikara, w gabinecie weterynaryjnym. Pan sprzedawca również dobrze obeznany z tematem, potrafi doradzić niedoświadczonym osobom.
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
Awatar użytkownika
zosiek29
Posty: 72
Rejestracja: sob lut 20, 2016 10:50 am

Re: Wrocław - sklep zoologiczny w Arkadach

Post autor: zosiek29 »

Przychodzę tam od pół roku około i oprócz małej przestrzeni dla zwierząt i tego, że prawdopodobnie samce są trzymane z samicami ( choć nie jestem pewna, bo w przypadku królików były dwa oddzielne akwaria, a w nich ta sama rasa ) nie mam zastrzeżeń. Zwierzaki nie wyglądają źle, są zdrowe i ruchliwe.
egzystencja jest nader niewytłumaczalna, wręcz niemożliwa...
.... jak moje przejście na dietę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”