Raz bójka, a raz tulenie

Czyli jak połączyć szczurki, żeby się polubiły.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Dragor
Posty: 54
Rejestracja: ndz maja 08, 2011 3:31 pm

Raz bójka, a raz tulenie

Post autor: Dragor »

Moja dwuletnia szczurka, Inkie Pie dostała półroczną koleżankę Akuku. Wyglądało to dobrze... do czasu. Czasem a przepychanki, jeden kartonowy domek odsłonie rozniosły przy jeden bójce, ale w chwilę później siedzą razem w tym samym domu i się do siebie tulą.
Czy powinnam się martwić? Gdy je przyłapie je na walce wołam po imieniu, a dziewczyny od razu interesują się mną i zapominają o kłótni. W gruncie rzeczy nie było żadnej krwi, ani wyrwanego futerka. Pozwolić im na przepychanki?
Awatar użytkownika
grayhill
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 25, 2008 9:47 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Raz bójka, a raz tulenie

Post autor: grayhill »

Szczurki zawsze się biją a jeśli nie ma krwi i temu podobnych ran to nie masz się czym martwić u mnie 3 siostry dziennie się ganiają i nie raz popiskują ale jakoś nic sobie nie robią a potem razem na hamakach wylegują. Jest to normalka i nie ma się czym martwic zawsze muszą się o coś kłócić a zazwyczaj o jedzenia :P.
roots reggae ragga
Awatar użytkownika
Tofcia
Posty: 481
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 10:50 pm
Lokalizacja: Kraków

Re: Raz bójka, a raz tulenie

Post autor: Tofcia »

Moje szczury sie tak samo leją. Najpierw piszczą gonią się łapią za skórę a potem tulą się po poł dnia ::) ;D
ze mną Gizmo ,Tofik
Za TM:Albin[*]20.08.2015, Belzebub [*]30.04.2016[/i][/size] Sid[*]28/29.06.2017,Azazel[*]5.07.2017
Dla świata jesteś tylko człowiekiem,
dla swojego szczura jesteś całym światem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Stadko”