Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
bazyll
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 27, 2012 4:52 pm
Lokalizacja: Wrocław

Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Post autor: bazyll »

Ha,muszę się wam pochwalić.Udało mi się przygarnąć 4 przepiękne szczurasy.Rodzeństwo Haszczaków półrocznych,Leona i Matyldę oraz 2 piękne siostry 3-miesięczne dumbolki,jedna czarna z białym brzuszkiem,a druga Russian blue :D.Leon jest wykastrowany,także spokojnie,nie zamierzam rozmnażać.Jak zdążyliście zauważyć rodzeństwo ma imiona,poprzednia właścicielka im nadała,więc nie chcę im już mącić i zmieniać.Dziewczynki dumbo za to nie mają,może ktoś ma jakieś ciekawe propozycje:DNajle piej jakieś punkowe,bo ja stary pancur jestem:),ale niekoniecznie.Mam też pytanie zwłaszcza do kogoś z Wrocławia.Leon ma szwy i jeśli mu się nie rozpuszczą to za kilka dni muszę iść z nim do weta,co by mu je ściągnął.Jakiego weta polecacie we Wrocławiu,który się zna dobrze na ogonach? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Uhuru
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 30, 2015 3:59 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Post autor: Uhuru »

Siczka to w sumie facet był, ale brzmi dość damsko :D
Dla dziewczynek punkowe to nie tak łatwo. Ramona, Moskwa, Agrafka, Tora. Takie mi do głowy przyszły na poczekaniu, ale ja mało kreatywna jestem niestety. Chętnie bym zobaczyła zdjęcia szczurków. Niech im zdrowia nie zabraknie :)
Awatar użytkownika
Uhuru
Posty: 9
Rejestracja: czw lip 30, 2015 3:59 pm
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Post autor: Uhuru »

Uhuru pisze:Siczka to w sumie facet był
A raczej JEST.
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Post autor: Malachit »

Mam nadzieję, że banda będzie się dogadywać ;)
Co do weta - ze zdjęciem szwów poradzi sobie raczej każdy weterynarz, ale jeśli chodzi o "szczurzych", to we Wrocku jest przede wszystkim dr Piasecki ze Zwierzyńca (jeden z najlepszych chirurgów na Dolnym Śląsku), dr Strugała z Fizjowetu (ja najczęściej do niej chodzę) i lekarze z Klinik (tutaj się nie orientuję, najlepiej pytać unipaks).
Generalnie lista polecanych weterynarzy jest tutaj http://szczury.org/viewtopic.php?f=13&t=43288 i w tamtym dziale są też szczegółowe opinie ;)
Wyszukiwarka nie gryzie
bazyll
Posty: 6
Rejestracja: pt sty 27, 2012 4:52 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Post autor: bazyll »

Dziękuję za podpowiedzi zarówno dotyczące imion jak i wetów:)Właśnie o Moskwie też myślałem i chyba tak zostanie:) Z tym Siczką też fajne,dobrze wykombinowane,ale będzie Siekiera:)Też punkowe i niezły klasyk:)Na razie nie mam aparatu niestety i nie mogę fotek wysłać,a że telefon mam wiekowy to nie ma sensu tym tosterem zdjęć robić:D.Łączenie trwało dosłownie 3 minuty:)Od razu się polubiły,ba,miłość na całego.Co prawda są czasem małe przepychanki jak to u ogonów,ale głównie jeśli chodzi o jedzenie:D.Udostępniłem im cały swój drugi pokój,bo mam prawie pusty,więc szczuraki mają gdzie biegać:)Cały pokój ich:D.Niezły czat,jak cała czwórka lata po pokoju.Zresztą sami wiecie,też macie po kilka ogonów,co ja wam będę pisał:)W każdym bądź razie są prze kochane.Jak odzyskam w końcu aparat to na pewno wrzucę fotki.Dzięki za pospowiedzi i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
unipaks
Posty: 9611
Rejestracja: wt wrz 16, 2008 8:08 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: Przygarnąłem 4 super ogonki :D

Post autor: unipaks »

Na Klinikach warto pójść na wizytę do dr Anny Woźniak, do dra Grzegorza Dziwaka również :)
Zdrówka życzę całej czwórce, zwłaszcza Leonowi :)
[*]Peanut Czarnulka Dżuma Fini Martini Shenzi Fantazja Muffinka Puma Myszka Mika Lala Pepi Bella
Choć inaczej, ale nadal obecne...
Szarak[*] WIKI[*] http://szczury.org/viewtopic.php?f=37&t ... 0#p1031889
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”