Kraków/Poznań dwaj panowie szukają domu PILNE

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

daiyanoyouni
Posty: 2
Rejestracja: pn sie 24, 2015 12:27 pm

Kraków/Poznań dwaj panowie szukają domu PILNE

Post autor: daiyanoyouni »

Niestety jestem zmuszona wyprowadzić się na wynajem, właściciele nie pozwalają trzymać szczurów w domu (z żadnym innym gryzoniem nie ma problemu). Dwaj panowie urodzili się na początku stycznia tego roku, są braćmi z tego samego miotu. Jeden przepiękny albinos (Odin) i drugi cały czarny (Loki). Niezwykle przytulaśne i świetnie ułożone szczurki. Nie zdarzyło im się jeszcze pogryźć lub zniszczyć czegokolwiek. Oswojeni i bardzo przyjaźni, uwielbiają kontakt z człowiekiem. Nie ma problemu z dowiezieniem na terenie Poznania lub Krakowa. Kocham ich całym sercem dlatego ucieszyłabym się gdyby przygarnął je ktoś dla kogo regularne wizyty z mojej strony nie będą problemem. Nie wykluczam również domu tymczasowego bym mogła znaleźć lepsze rozwiązanie. W razie czego mogę wypożyczyć dużą klatkę z wyposażeniem i transporter. Pomóżcie.
Awatar użytkownika
smeg
Posty: 4739
Rejestracja: śr kwie 01, 2009 2:50 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kraków/Poznań dwaj panowie szukają domu PILNE

Post autor: smeg »

Od 7 lat mieszkam w wynajmowanych mieszkaniach i od 7 lat mam szczury - jeśli właściciel nie chce się zgodzić na ich obecność, to szukam takiego mieszkania, w którym nie ma z tym problemu. W dużych miastach takich jak Kraków czy Poznań też spokojnie mogłabyś takie znaleźć. Deklaracje miłości stoją trochę w opozycji do oddawania szczurów z takiego powodu.
Ze mną: Frotka, Flaszka <:3 )~~

Za TM: Ally,Majka,Lidka, Benia, Chrupka, Gaja, Basiek, Poziomka, Czarny, Luna, Krówka, Haszczyk, Duży, Zaraz, Haszczak, Piratka, Mariusz, Felicja, Mioli, Ciri, Pchełka, Halina, Oliwka, Lili, Margola, Mortadela, Rudolf
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”