Oddam dwa samce - w dobre rece [Iława/Olsztyn/Grudziądz]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
wrednaksiezniczka
Posty: 27
Rejestracja: czw lut 25, 2010 3:31 pm
Lokalizacja: Koszalin

Oddam dwa samce - w dobre rece [Iława/Olsztyn/Grudziądz]

Post autor: wrednaksiezniczka »

Jak w temacie, jestem zmuszona oddac dwa moje samczyki. Mam dosyc ciezka sytuacje w tym momencie. Nie moga zostac w mieszkaniu w ktorym teraz mieszkam, a na zmiane mieszkania nie ma szansy.
Dwa wesole szczurki, maja ok 1 rok i 8 miesiecy. Pierwszy biszkoptowy z czerwonymi oczkami, drugi czarno-bialy dumboszek. Choc przywiazane mocno do mnie, do obcych sa czesto nieufne (dotkliwe ugryzienia). Przyzwyczajone do dlugich wybiegow. Czesto byly puszczane wieczorem ok. 22 i lataly sobie cala noc po pokoju, potem gdzies sobie spaly i wkladane do klatki dopiero ok. 14 dnia nastepnego.
Jestem z Ilawy (woj. Warminsko-Mazurskie), jestem w stanie je zawiezc samochodem do ktoregos z pobliskich miast (Olsztyn, Ostroda, Grudziadz lub inne). Moge je oddac razem z klatka (troche juz stara ma ok. 7 lat), kuweta narozna, poidelkiem, koszyczkami, karma i sciolka.
Tylko w dobre rece! Nie oddam szczurkow osobie, ktora nie bedzie w stanie zapewnic im wybiegow i swojego czasu. Wolalabym tez, zeby byla to osoba, ktora posiada/posiadala juz szczurki i nie jest w tej kwestii zielona.
Duzo mnie to kosztuje, ze musze je oddac i nie darowalabym sobie nigdy, gdyby trafily zle...
Prosze o kontakt tutaj na forum lub smsowo (w prywatnej wiadomosci moge podac numer). Kasia
Malachit
Posty: 3017
Rejestracja: ndz lis 02, 2008 4:20 pm
Numer GG: 2405640
Lokalizacja: Wrocław

Re: Oddam dwa samce - w dobre rece [Iława/Olsztyn/Grudziądz]

Post autor: Malachit »

Dodałam miejscowości do tytułu.
Możesz też dodać ogłoszenie na Szczurzych Adopcjach na fb https://www.facebook.com/SzczurzeAdopcje?fref=ts
Wyszukiwarka nie gryzie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”