[ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Awatar użytkownika
Frankie
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 09, 2015 4:55 pm

[ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Frankie »

Cześć.
Chcę zaadoptować jakąś parę (jednopłciową oczywiście). ;) Wygląd/odmiana/cokolwiek ma drugorzędne znaczenie, płeć obojętna. Zależy mi tylko, by były w miarę młode i zdrowe. Nie mam jeszcze doświadczenia z tymi zwierzętami, ale postarałem się odpowiednio przygotować.
Odpowiem na wszelkie pytania i postaram się rozwiać wątpliwości.
Jeśli to coś pomoże czy przyspieszy, dołączam również odpowiedzi do ankiety adopcyjnej:

1. Czy masz już szczury?
Nie.

2. Czy posiadasz klatkę? Jak tak to jakie ma wymiary.
Posiadam - 70x40x80.

3. Do jakiego weterynarza chodzisz/będziesz chodzić?
Wątpię, czy komukolwiek powiedziałoby coś nazwisko, ale jest osoba, która wykazała się już profesjonalizmem i cieszy się dużą popularnością w okolicach. W razie nagłego wypadku mam też praktycznie pod nosem całodobową lecznicę, acz w kwestii gryzoni nie ufam zbytnio (świnia morska nie dotrwała wizyty kontrolnej, trochę człowiek zbagatelizował sprawę, ale za to psa z ropomaciczem uratował).

4. Czym zamierzasz karmić szczurki?
Polecono mi Vilmie, czytałem też gdzieś dobre opinie o Rat Nature. Do tego odpowiednie porcje warzyw i owoców w oparciu o to: http://www.szczury.org/viewtopic.php?f=32&t=29332

5. Czy zamierzasz rozmnażać szczury?
Nie.

6. Czy będziesz raz na jakiś czas informować o stanie zdrowia szczurków?
Jeśli ktoś sobie tego zażyczy - owszem.

7. Czy masz w domu inne zwierzęta? Jeśli tak, jak zadbasz o bezpieczeństwo szczurów w tym kontekście.
Psa i chomika. Pies jest niegroźny, bardziej obawiałbym się chomika (wredny, niewdzięczny i na szczęście nie mój). ;)

8. Jak rozwiążesz sprawę wyjazdów?
Mam u kogo zostawić zwierzaki pod opieką, więc to nie problem.

9. Jak będą wyglądały wybiegi?
Regularnie i bezpiecznie. Zależy mi, by ani te szczury, ani moje rzeczy na wybiegach nie ucierpiały.

10. Czy zgodzisz się na wizytę przedadopcyjną?
Nie będę ukrywać, że nie uśmiechają mi się inspekcje, podobnie domownicy są niezbyt pozytywnie nastawieni, ale jeśli komuś będzie naprawdę zależało, to co mi tam.

11. Czy podpiszesz umowę adopcyjną? Jeśli jesteś niepełnoletni(-a), czy podpisze ją rodzic/opiekun?
Podpiszę.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Paul_Julian »

Frankie, koniecznie zajrzyj tu https://www.facebook.com/szczuradelko?fref=ts lub napisz do Saszenki http://szczury.org/viewtopic.php?f=163& ... 3#p1019183
Saszenka ma bardzo dużo ogonków do adopcji.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Frankie
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 09, 2015 4:55 pm

Re: [ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Frankie »

Kontaktowałem się i prawdopodobnie właśnie stamtąd przyjmę szczury, jednak założyłem ten temat tak na wszelki wypadek, bo rozmowa na dwa tygodnie zastygła i nie byłem pewien, jak to w końcu będzie, więc chciałem mieć jakąś alternatywę.
Jak już będzie wiadomo, czy szczury na pewno do mnie trafią, to dam znać. :)
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Paul_Julian »

No własnie Saszenka tez mi mówiła, ze już kontaktowala sie z Tobą :)
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Frankie
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 09, 2015 4:55 pm

Re: [ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Frankie »

Dobra, oświadczam, że są u mnie dwa waciki. :)
Temat do zamknięcia.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: [ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Paul_Julian »

Gratulacje :D To dwa diabełki, będziesz miec ucieche.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
Frankie
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 09, 2015 4:55 pm

Re: [ŁÓDZKIE] Przyjmę dwa szczury

Post autor: Frankie »

Dzięki. ;)
Na razie gnieżdżą się w jednym z tuneli, które im zrobiłem, jeszcze nie są skore do interakcji.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”