[zaadoptuję Warszawa] szczur chłopak, najlepiej około roczny

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

ciastopi
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 16, 2014 1:01 am

[zaadoptuję Warszawa] szczur chłopak, najlepiej około roczny

Post autor: ciastopi »

Szukam towarzysza dla mojego chłopaka, który dziś stracił przyjaciela z powodu ostrej białaczki i guza przysadki. Aby uniknąć niepotrzebnych pytań, wrzucam ankietę z Viva! Gryzonie


Czy podpiszesz umowę adopcyjną, tym samym czy jesteś osobą pełnoletnią? - Tak

Jak duża będzie klatka w której gryzoń/nie będą mieszkały? Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
-100(dł.)x80(wys.)x60(szer.). Na wyposażeniu sputnik, trzy półki drewniane, 5 hamaczków w tym dwa, w których można się schować, dwa spadaczki, jeden obserwacyjny. Do tego domek drewniany, na stałe wymoszczony papierem toaletowym (taki wybór szczura, nie mój, przy każdej próbie włożenia czegoś bardziej miękkiego buntuje się, wyciąga i z wielkim oburzeniem wkłada do środka papier)

Jak często wybiegi, na jak długo i gdzie? codziennie wybieg co najmniej godzinny (w przypadkach, kiedy wracam do domu najbardziej zmęczona i nie mam siły z nimi siedzieć, ale nie zdarza się to częściej niż raz w tygodniu), zazwyczaj 1,5-2h, w pokoju na antresoli, gdzie stale kontroluję, co szczur robi

Czy w razie choroby gryzoń/nie będzie/ą miał/y opiekę wet. znającego się na jego leczeniu? (proszę to jakoś uzasadnić. np. tak mam wet., który z powodzeniem leczy moje (szczury/myszy/koszatniczki etc.) bo pomógł tu a tu…itp, itd.). Proszę podać nazwisko wet. i gdzie przyjmuje. - do tej pory leczyłam jednego szczura z zapaleniem spojówki u dr Bralewskiej w Medicavecie, biedak, którego dziś musiałam pożegnać był leczony w Pulsvecie: z uwagi na stan nagły i wymagający natychmiastowej pomocy, oglądali go różni lekarze z tej lecznicy, jednak biorąc pod uwagę standard opieki, ufam tej lecznicy w całości.

Czym karmisz/będziesz karmić swoje/ego gryzonie/a? (proszę wymienić konkretne marki karmy, dodatki etc.). Deli Nature 5stars for Rats i JR Farm Wellness dla szczurów

Oczywiście czy gryzoń będzie miał towarzystwo, w jakim wieku i jakiej płci?
będzie miał towarzystwo mojego osieroconego rocznego chłopaka

Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
nie

Na jakiej ściółce trzymasz/będziesz trzymać gryzonia/e?
Konopna Markon/Zolux Chambiose lub z kolb kukurydzy Chipsi (raczej konopna z uwagi na cenę, jednak jeśli nie jest dostępna, to decyduję się na Chipsi

Czy wychodzisz/zamierzasz wychodzić na tereny otwarte, np. park, las, pole? Bądź na dwór (gdzie)?
Nie wyprowadzam szczurów na spacery

Czy na czas Twojego wyjazdu gryzoń/nie będzie/będą miał/y opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nim/i zajmować?
tak, albo zostaje z nimi mój chłopak, z którym mieszkam, albo zabieram je ze sobą: mam składaną klatkę.

Proszę o kontakt na maila: eeunika@gmail.com
ciastopi
Posty: 5
Rejestracja: ndz lis 16, 2014 1:01 am

Re: [zaadoptuję Warszawa] szczur chłopak, najlepiej około ro

Post autor: ciastopi »

Update:

Warunki te same, tylko teraz szukam malucha do towarzystwa do mojego starszego i adoptowanego ostatnio malucha, postanowiliśmy kontynuować trzymanie ogoniastych towarzyszy.
xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Re: [zaadoptuję Warszawa] szczur chłopak, najlepiej około ro

Post autor: xmenso »

ciastopi pisze:Update:

Warunki te same, tylko teraz szukam malucha do towarzystwa do mojego starszego i adoptowanego ostatnio malucha, postanowiliśmy kontynuować trzymanie ogoniastych towarzyszy.
Mam samca na tymczasie, ma ok dwu msc, dziewczyna kupiła i trzymała samca z samicą i musiala sie ich pozbyć jak najszybciej bo wyjeżdza a pozniej nie wie co z nimi zrobi, standard.. samica jest z moimi babami ale samiec siedzi sam w chorobówce, na razie taka wystarcza ale siedzi sam dlatego szukam mu stada, problem jest taki, ze mieszkam w Brodnicy, w gre wchodzi transport grzecznosciowy poniewaz ja nie mam auta. Chyba że blablacar.
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”