Oddam dwa szczury, samiec i samica! [BRODNICA]

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Oddam dwa szczury, samiec i samica! [BRODNICA]

Post autor: xmenso »

Mam do oddania samca i samice. Biorę na tymczas od dziewczyny, która wyjeżdza i szybko musi je oddać bo później nie wie co z nimi zrobi. Byly trzymane razem, nie wiem czy samica nie jest przypadkiem w ciąży, jutro je odbieram, szukam już dla nich domu żeby samiec nie siedział za długo sam w chorobówce, samice mogę dołączyć do mojego stada. Szczurki mają pewnie około dwóch miesięcy, u dziewczyny są miesiąc wiec coś koło tego pewnie bedzie, dlatego dziwie się że jeszcze samica by nie urodziła skoro tak długo jest z samcem w klatce oczywiscie powiedzialam zeby je rozdzieliła, nie wiem czy to zrobiła niestety, mam też podejrzenia że dziewczyna się nie zna i mogą to być dwa samce, albo dwie samice, mimo, że ciężko byłoby to pomylić, ale biore tez taka opcje pod uwagę, w każdym razie jutro wszystko będzie jasne.

zapozyczylam sobie wzór ogłoszeń ze szczurzych adopcji.

[BRODNICA(kujawsko-pomorskie) TRANSPORT: grzecznościowy, blablacar]

Ilość oddawanych szczurów 2
Płeć SAMIEC I SAMICA
Wiek ok. 2 MSC
Stan zdrowotny szczura w ostatnich miesiącach (zabiegi, choroby, leki) Z TEGO CO WIEM ZDROWE
Szczur był kastrowany/sterylizowany? NIE
Jeśli mowa o samiczce, miała ona kontakt z samcami? Kiedy? Czy możliwa jest ciąża? TAK
Jak zachowują się w stosunku do człowieka? Z TEGO CO WIEM SĄ OSWOJONE I NIE GRYZĄ
Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie? SAMIEC BYŁ TRZYMANY Z SAMICĄ
Powód oddania OD JUTRA BĘDĄ U MNIE NA TYMCZASIE
Dodatkowe akcesoria do oddania BRAK
W przypadku samic w ciąży/ miotów: w jaki sposób doszło do rozmnożenia? TRZYMANA RAZEM Z SAMCEM
Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy? ANKIETY, INFORMACJI NA ICH TEMAT CO JAKIŚ CZAS
*Jeśli szczurów jest więcej: Czy są do adopcji razem/ można rozdzielić? ODDZIELNIE
W miarę możliwości dodaj zdjęcie i formę kontaktu (nr telefonu,email, profil na fb)
Jak bede w ich "posiadaniu" jutro, zrobie edita i dodam wiecej informacji. To jest jedyne zdj jakie mam :

http://img20.staticclassifieds.com/imag ... odnica.jpg
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
xmenso
Posty: 59
Rejestracja: śr gru 31, 2014 12:34 am

Re: Oddam dwa szczury, samiec i samica!

Post autor: xmenso »

Edit. Samica jest w ciąży i to myśle że zaawansowanej bo wygląda jakby połknęła pilke conajmniej. Jestem zawiedziona ponieważ dziewczyna mówiła, że na pewno nie jest, trzeba być ślepym żeby tego nie zauważyć. Pierwszy raz mam do czynienia z ciężarnym szczurem. Czy ktoś ma możliwość adopcji albo wzięcia na tymczas te szczurki? Mam mało czasu dla swoich szczurów i ledwo ogarniam a co dopiero dla kolejnych dwoch szczurów + młode które myśle, ze w niedługim czasie przyjdą na świat. Ja wzięłam je tylko dlatego żeby nie wylądowały w zoologicznym, w piwnicy albo gdzieś gdzie są skazane na śmierć.
Ze mną: Coco ♥
Za TM: Sky aka Godzilla, Easy, Aya, Effy ♡
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”