Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

W tym dziale napisz o problemach związanych z łapkami, czy ogonem Twojego pupila.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
szczurasek567
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 1:25 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: szczurasek567 »

Witam, błagam pomoście mi ;( mam małego szczuraska biedny z dnia na dzień przestał chodzić ;(((( Ed ogólnie lubi się bawić, dzisiaj zauważyła ze z tylnymi kończynami cos nie gra ;((( tak jakby nie może na nie stanąć,wyginają mi się i nie wiem co mam zrobić ;((((( mam ogólnie 3 szczurki , i nigdy nie miałam takiej sytuacji ;( łapki nie są po gdyż i one ani nic szczególnie dziwnego nie zauwazylam. Boje sie o niego strasznie, nie pójdę do weta bo u mnie w tym zadupiu nie ma dobrego ;((((( są tu 2 gabinety na krzyż w czym jeden wet pije i wszyscy o tym wiedza a 2 powiedział mi jak byłam kiedyś ze Sprajtem ze szczury to do kanału a nie w domu... Pomozcie mi proszę ;(( a i dodamy ze szczurek jest zimny strasznie a ma dużo szmatek ;( i ogon tez ma taki niewladny proszę o pomoc ;(((( teraz jedyne co zrobiła to go położyła na ziemi klatki żeby się nie wspinał i leży w hanami na ziemi ;((((((( je i pije normalnie ;(
szczurasek567
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 1:25 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: szczurasek567 »

szczurasek567 pisze:Witam, błagam pomozcie mi ;( mam małego szczuraska biedny z dnia na dzień przestał chodzić ;(((( Ed ogólnie lubi się bawić, dzisiaj zauważyłam ze z tylnymi kończynami cos nie gra ;((( tak jakby nie może na nie stanąć,wyginają mu się i nie wiem co mam zrobić ;((((( mam ogólnie 3 szczurki , i nigdy nie miałam takiej sytuacji ;( łapki nie są pogryzione ani nic szczególnie dziwnego nie zauwazylam. Boje sie o niego strasznie, nie pójdę do weta bo u mnie w tym zadupiu nie ma dobrego ;((((( są tu 2 gabinety na krzyż w czym jeden wet pije i wszyscy o tym wiedza a 2 powiedział mi jak byłam kiedyś ze Sprajtem ze szczury to do kanału a nie w domu... Pomozcie mi proszę ;(( a i dodam ze szczurek jest zimny strasznie a ma dużo szmatek ;( i ogon tez ma taki niewladny jakby proszę o pomoc ;(((( teraz jedyne co zrobiłam to go połozylam na ziemi klatki żeby się nie wspinał i leży w hamaku na ziemi ;((((((( je i pije normalnie ;(
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: RastaMari »

Przez internet nic się nie poradzi- trzeba jak najszybciej zapakować szczura do ciepłego transportera i jechać do dobrego szczurzego weterynarza. Skąd jesteś?
szczurasek567
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 1:25 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: szczurasek567 »

RastaMari pisze:Przez internet nic się nie poradzi- trzeba jak najszybciej zapakować szczura do ciepłego transportera i jechać do dobrego szczurzego weterynarza. Skąd jesteś?
Skarżysko-Kamienna
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: RastaMari »

Czyli jest tam weterynarz Remigiusz Cichoń (0 604 456 540)- ma różne opinie, ale lepsze to niż nic. Pod Kielcami gabinet "Goldi".
szczurasek567
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 1:25 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: szczurasek567 »

Poszłam, dziękuje za pomoc. Nawet nie zbadał szczurka, zapytał się mnie co ma zrobić a ja na to ze no zbadać a on ze widzi ze to cos w środku go niszczy i ze to pewnie tłuszczak czy cos i wziął igłę i powiedział ze poda mu sterydy ale odmowilam współpracy ;((((((( ponieważ w przypadku mojego królika to pomogło na tydzień. Wiec DSLAM mu 20zl i uspil ogonka ;((((((( Jest mi bardzo przykro z tego powodu.
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: Paul_Julian »

Z guzem w brzuszku faktycznie sa bardzo małe szanse :(
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
szczurasek567
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 1:25 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: szczurasek567 »

Ale on był taki malutki :'( szczurek w sensie. Masakra jakas :'( Ale czułabym się bardziej usatysfakcjonowana gdyby chociaż ten lekarz wykazał odrobinę chęci pomocy dla Niego ;( Wolałabym mieć tę pewność że to był na 100% złośliwy guz i dlatego a nie ja teraz sama do siebie mam milion pytań czy może dałam mu co czego nie powinien itd..
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: Paul_Julian »

Czasami tak jest, że młodziutkie szczurki ciężko zachorują. Jesli guz był wyczuwalny podczas badania, to mógł już zająć narządy wewnętrzne. Nawet nie zlośliwy guz wtedy jest groźny.
Trudno stwierdzić, czy mozna by pomóc, szczególnie bez np. rtg.
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
Awatar użytkownika
RastaMari
Posty: 57
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 12:39 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: RastaMari »

Współczuję :( Oby reszta zdrowo się chowała
szczurasek567
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 05, 2015 1:25 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna

Re: Pomocy !!! Nie wiem co mam robić ;( Łapki szczura !!!!

Post autor: szczurasek567 »

Dziękuje z całego serca za pomoc ! :* Tez mam taka nadzieje, teraz tylko jestem strasznie przewrażliwiona :/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Łapki i ogon”