[Warszawa] Samczyk dumbo pod skrzydła Rusałczej panienki

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Rusałka
Posty: 7
Rejestracja: wt sty 26, 2016 5:16 pm

[Warszawa] Samczyk dumbo pod skrzydła Rusałczej panienki

Post autor: Rusałka »

Szukam towarzysza dla ogonka, który niedługo pojawi się w moim domu. Poszukuję dumbo, młodziutkiego samca. Kolory zbliżone do beżu, bieli. Szczególnie ze względów sentymentalnych interesują mnie szczurki syjamskie. Rodzaj sierści Rex bądź Standard.


Jak duża będzie klatka w której gryzonie będą mieszkały? Jakie jest/będzie jej wyposażenie?
Klatka wielkości 80 x 50 x 70 cm, na jej wyposażeniu znajdą się hamaczki, drewniane mosty, tunele, wiszący domek oraz konary, o które będą mogły ścierać pazurki.

Kwestia wybiegów
Spędzam niemal całe popołudnia w mojej oranżerii (która składa się z kwiatów wiszących. Mój prywatny ogród wiszących orchidei nad którym pracuję, więc ogonki spokojnie mogą biegać po parkiecie, bez obaw iż natkną się na trujące rośliny) i w moim pokoju, podczas mojej obecności, szczurki będą miały otwartą klatkę. Posiadam przystosowany dla tych gryzoni pokój w których spędzam większość czasu.

Kwestia leczenia
Mój luby jest studentem medycyny weterynaryjnej SGGW, nasze ogonki na pewno znajdą dobrą opiekę w lecznicy akademickiej.

Kwestia karmienia
Konkretne marki ; Supreme Science Selective Szczur, JR Farm Wellness-Food, Vilmie Premium.

Kwestia towarzystwa
Niedługo dotrze do mnie młodziutki chłopiec dumbo. Szukam dla niego towarzysza.

Czy w domu są małe dzieci, inne zwierzęta?
Papużka falista, a już na dniach nowy ogonek.

Ściółka
Żwirek zbrylający.

Czy na czas Twojego wyjazdu gryzoń/nie będzie/będą miał/y opiekę zaufanej osoby wiedzącej jak się nim/i zajmować?
Tak, moja familia bądź mój luby.
Na Wyspie (Wiecznie kwitnących) Jabłoni: Cirilla, Fiona, Nimrodel, Luna, Eru, Nimfa, Anieł, Duszek, Stokrotka, Frodo
~*~*~*~
"Stajesz się odpowiedzialny na zawsze za to, co oswoiłeś." ~ Mały Książę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”