[PILNE Śląsk, Krk, Wro] 4 szczurzych panów i koszatniczka

Archiwalne adopcje (udane i nieudane) i archiwalne narodziny

Moderator: Junior Moderator

Rajuna
Posty: 1368
Rejestracja: sob lip 23, 2011 9:50 pm

[PILNE Śląsk, Krk, Wro] 4 szczurzych panów i koszatniczka

Post autor: Rajuna »

Ależ mnie tu dawno nie było...
Sprawa jest prosta - domu szuka cała gromada niegryzących, ale niezsocjalizowanych panów oraz jedna niedotykalska koszatniczka. Chłopaki trafili do mnie na tymczas w sierpniu zeszłego roku, bo czyjś wąż nie był głodny. Ktoś inny miał ich przygarnąć, ale tego nie zrobił, nie będę się wdawać w szczegóły. Do tego jest ze mną koszatniczka, która też była "tylko na tymczasie", bo czekało na nią nowe stadko. Nigdy do nich nie trafiła.
I byłoby jak zawsze, ale w listopadzie straciłam pracę. A potem znalazłam inną... wyjazdową. Ciągle prosiłam znajomych o przysługi, karmienie, przychodzenie, dorobiłam dodatkowe klucze do mieszkania, żeby było łatwiej. Ale po pół roku ich cierpliwość się skończyła. A za dwa tygodnie wyjeżdżam na miesiąc. Tak, sprawdziłam wszystkie swoje opcje. Dlatego tu piszę.
Chłopaki nie mają klatki jako takiej, bo są wolnobiegający. Mają chorobówkę do spania i cały pokój do dyspozycji.
Cała banda szuka DS lub DT, mogę dowieźć ich na terenie Śląska, Krakowa albo Wrocławia. Mogą iść parami, pojedynczo albo wszyscy na raz, koszatniczka powinna mieć towarzyszkę, ale w pierwszej kolejności musi mieć zapewnioną opiekę.
Mamy czas do 3 kwietnia.
Hertz, Kokos, Tina, Wydra, Merrill, Resa, Sówka, Rina, Iwan Groźny, Guarana, Pchła, Szachrajka, Rudzik
Awatar użytkownika
helix
Posty: 38
Rejestracja: wt paź 14, 2014 9:24 pm
Lokalizacja: Lubin

Re: [PILNE Śląsk, Krk, Wro] 4 szczurzych panów i koszatniczk

Post autor: helix »

Jest szansa na zdjęcia i nieco więcej informacji o chłopakach? :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum Adopcji i Narodzin”