Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Moderator: Junior Moderator

inambush
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 04, 2016 3:16 pm

Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: inambush »

Hej, niestety jestem zmuszona oddać szczurka, który miał się zakolegować z moim jedynakiem. Szczurki niestety się nie polubiły i to stary szczurek wykazywał większą agresywność. Niestety teraz ma problemy z oczkiem i łączenie ich na chwilę obecną nie jest możliwe a mam czas jedynie do października i obawiam się, że nie będzie na to wystarczająco czasu.

Szczurek jest kochany, zasługuje na dobry dom i mądrego właściciela. U poprzedniej właścicielki żył normalnie w stadku i nie chcę mu tego odbierać. Normalnie się dogadywał z innymi szczurkami, to u mojego starego szczurka leży bardziej problem. Jest troszkę bojaźliwy i wrażliwy na różne dźwięki, ale jak tylko obędzie się z nowym miejscem to nie ma problemu, normalnie wchodzi na ręce jak tylko nabierze zaufania.

Bardzo proszę o kontakt!
Awatar użytkownika
Paul_Julian
Posty: 13223
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 2:21 pm
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: Paul_Julian »

A jak długo próbowałas ? Czasami szczurki "docierają" sie i tłuką nawet z 2-3 miesiące. Najważneijsze, zeby na co dzień nie bylo bójek do krwi.
I co się dzieje z jego oczkiem ?
Szczursieny :
Illyasviel,Iskander,Kretka,Lusia,Karmel
W szczurzym raju:
Dorian,Luna,Czika,Niunia,Śnieżynka,Pati,Florka,Nicponia,Kropek,Kredka,Partyzant Soran,Mysia,Gucia, Malwinka,Imbir, Lucjan,Maja,Igor,Figa,Pcheła,Biały Rekin,Krzyś Włóczykij,3kropka,Mink,Sowa,Buła,Nezumi,Krecia, Bubuś, Królewna Fru-Fru,Pyza,Porzeczka, dzielna Mucha
inambush
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 04, 2016 3:16 pm

Re: Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: inambush »

Od początku lipca do teraz. Sęk w tym, że ich bójki nieraz kończyły się rozlewem krwi i to właśnie podczas jednej z nich Nowy szczurek musiał niefortunnie trafić w oczko Starego i od tamtej pory tj. około miesiąca regularnie chodziłam z nim do weterynarza, który ostatecznie stwierdził uszkodzenie rogówki i żeby najlepiej oczko usunąć, bo widać, że go denerwuje i może to przeistoczyć się w coś gorszego w przyszłości. Dlatego to tym bardziej ogranicza mnie czasowo biorąc pod uwagę okres rekonwalescencji. Jak już wspominałam, dałam sobie czas do października, którego niestety jest już coraz mniej, a potem już nie będę mieć warunków żeby trzymać ich osobno i łączyć.
Awatar użytkownika
Fancy
Posty: 105
Rejestracja: wt kwie 14, 2015 1:39 pm
Lokalizacja: Bytom

Re: Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: Fancy »

Znalazłaś już kogoś, kto weźmie szczurka albo postanowiłaś go zostawić? Co się stanie, jeśli do października nie znajdziesz nowego właściciela?
Może spróbuj wrzucić zdjęcia szczurka i go opisać (wiek, czy ma jakieś problemy zdrowotne itp.) jeśli nikt się nie znalazł jeszcze :)
Ze mną: Wink, Whisper, Monkey <3
Za TM: Sneezie i Pepe :( śpijcie słodko, maluszki <3
Februaria
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 24, 2016 9:23 am

Re: Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: Februaria »

Czy jednooki ma już dom?
Februaria
Posty: 2
Rejestracja: pn paź 24, 2016 9:23 am

Re: Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: Februaria »

A przepraszam, to sprawca szuka domu ;) Mój Maciuś samotny 2 dni i smutny,czekam na info.
Astrall
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 05, 2017 6:38 pm

Re: Oddam szczurka! Śliczny husky KATOWICE, CZĘSTOCHOWA

Post autor: Astrall »

Ile sprawca ma miesięcy/lat? Czy zostało mu nadane imię, do którego jest przywiązany(reaguje na nie)? Jak tak to jakie:)
Interesuje mnie jego stan zdrowia (czy podczas walk, również mu się nie oberwało) i było by miło zobaczyć jakieś jego zdjęcie.
Jak domyślam się po kontekście szczurek do adopcji jest samcem, prawda?
Gdyby podane odpowiedzi na powyższe pytania odpowiadały by mi, byłabym zainteresowana adopcją. Oczywiście po odbiór ogonka, mogłabym dojechać na miejsce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Oddam / Sprzedam”