Strona 1 z 1

[Warszawa, cała Polska] 2 panów pilnie szuka domu!

: śr maja 17, 2017 7:05 pm
autor: Sonia13
Przede wszystkim szukam im domu w Warszawie, Wrocławiu lub Poznaniu. Zawiozę je do nowego właściciela.

1. Ilość oddawanych szczurów: 2 , do adopcji koniecznie razem

2. Płeć: Samce

3. Wiek: 2 lata 5 miesięcy

4. Stan zdrowotny:
-Harry(czarny) jest zdrowy, walczymy z lekkim nadmiarem tłuszczyku(mimo zdrowego odżywiania), teraz podajemy Luivac ze względu na przeciągające się kichanie(kurację kończę za niecały miesiąc)
-Gilbert(albinos) jest po cukrzycy posterydowej która miała miejsce ok miesiąc temu(krople do oczu z powodu zaćmy, podejrzenie było zwichnięcia spojówek) przy której stracił 70g, które staramy się odzyskać i całkiem nam to idzie. Aktualnie maluch jest zdrowy, jedynie ma zaćmę, która nie przeszkadza mu bardzo w normalnym funkcjonowaniu. Zaraz po opanowaniu hiperglikemii miał też robioną biochemię krwi, jeden z parametrów wątrobowych był trochę podwyższony, dajemy hepatil. Po tym miał jeszcze zapalenie uszka które szybko zauważyłam i jest już wyleczone. Oprócz tego tak samo jak Harry dostaje Luivac.

5. Szczur był kastrowany/sterylizowany? - Nie

6. Jak zachowują się w stosunku do człowieka?
Bardzo przyjazne, uwielbiają spać w nogach i być głaskane, odwdzięczają się iskaniem ręki. Nigdy mnie nie ugryzły.

7. Jak zachowują się w stosunku do innych szczurów? Były trzymane w stadzie/samotnie?
Gdy miały miesiąc były łączone z moim innym ponad 2 letnim szczurkiem, były bardzo grzeczne przez cały czas który z nim dzieliły. Między sobą czasem się biły, gdy Gilbert był jeszcze w pełni sił.
8. Powód oddania: Muszę pilnie wylecieć za granicę z powodów rodzinnych, uważam, że transport byłby zbyt stresujący dla takich staruszków, o ile udałoby się go w ogóle zorganizować, a dodatkowo w miasteczku w którym będę jest jeden weterynarz, o którym nic nie wiem. Zależy mi na tym, żeby były leczone w Pulsvecie w Warszawie. Ewentualnie we Wrocławiu lub w Poznaniu u doktor Lisieckiej. Będę pokrywać wszystkie koszty jakiegokolwiek leczenia po przesłaniu zdjęcia paragonu, dlatego też chcę mieć z nowym opiekunem stały kontakt i być informowana o zmianach zdrowotnych. Bardzo zależy mi na tych maluchach i na znalezieniu im jak najlepszego domu.

9. Czy wymagasz ankiety/ wizyty przedadopcyjnej/ umowy?
Wymagam ankiety i wizyty przedadopcyjnej. Zawiozę je osobiście do nowego opiekuna.

10. Dodatkowe akcesoria do oddania: W razie potrzeby mogę jakoś skombinować transport klatki, także do oddania karma, transporterek, miska, 2 poidełka, jedzenie takie jak quinoa, soczewice, amarantus itp. , a także paczka B kompleksu, Hepatilu i chyba 60 tabletek koenzymu Q10 (60mg w kapsułce) + paczka zarodków pszennych z którymi im to podaję i które kochają :)

Tel: 721432703

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek