-6- Podstawowe Zasady

Regulamin forum
mayones
Posty: 13
Rejestracja: czw gru 19, 2002 12:28 am
Kontakt:

-6- Podstawowe Zasady

Post autor: mayones »

PEŁNY DOSTĘP DO FORUM (TZN. ROZPOCZYNANIE TEMATÓW, PISANIE POSTÓW I ODPOWIADANIE) MAJĄ TYLKO OSOBY ZAREJESTROWANE.
GOŚCIE MOGĄ TYLKO PRZEGLĄDAĆ FORUM!


ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

Proszę pamiętać, że to forum MIŁOŚNIKÓW SZCZURÓW - wszelkie ogłoszenia z hodowli karmowych będą blokowane a na Użytkowników, którzy będą starali się podstępem wyłudzać szczury na karmę - założony zostanie ban permanentny. Podobnie informacja ta odnosi się do osób, którze poprzez to forum chcą oddać / sprzedać szczury na karmę.


1. Zakaz obrażania innych użytkowników. Dotyczy to zarówno forum głównego jak i formularzy forumowych (prywatne wiadomości, formularz gg, formularz e-mail itp.).

2. Zakaz używania słów powszechnie uznanych za obraźliwe i wulgarne.

3. Zakaz umieszczania fotek powszechnie uznanych za obraźliwe (pornografia itp) oraz innych rażących cudze uczucia (np. religijne) jak i wszelkich obrazów przemocy, a także pokazujących drastyczne formy traktowania zwierząt, dotyczy to również linków do stron o podobnej tematyce.

4. Wszelkie słowne utarczki powinny być załatwiane prywatnymi wiadomościami. Zabrania się również publicznych dyskusji podważających decyzję Administracji i Moderatorów i tym samym podburzania innych Użytkowników (w każdym z obu przypadków z UZASADNIONYCH powodów - można się zgłosić do jednego z Opiekunów forum i to wystarczy). Tematy mogą zostać zablokowane lub edytowane - a w wyjątkowych przypadkach Użytkownik/cy może/gą dostać ostrzeżenie lub banicje.

5. Moderatorzy i Administratorzy mają prawo do usunięcia postu, który obraża w jakiś sposób innych użytkowników. W ostateczności dostęp do forum będzie zablokowany (banicja).

6. Tematy nie związane z danym działem będą przesuwane, blokowane lub usuwane. 

7. Tematy nie odwiedzane przez ponad miesiąc mogą zostać usunięte lub przesunięte.

8. Konta, które nie zostaną aktywowane w okresie jednego miesiąca, będą automatycznie kasowane.

9. Jeden Użytkownik może posiadać tylko jedno konto, a za korzystanie z wiecej niż jednego grozi banicja.

10. Zakaz używania zdjęć, gifów utrudniających czytanie (migających lub zbyt dużych) w sygnaturkach i podpisach! O tym, czy dana sygnatura zostanie - decyduje Moderator (kwestię sporną rozstrzyga Administrator).

11. Czerwony kolor czcionki zarezerwowany jest wyłącznie dla Administratorów i Moderatorów.

12. Wszelkie tematy, których treść była poruszana na Forum, będą blokowane, łączone z istniejącymi tematami lub kasowane.

13. Na forum nie zgadzamy się na rozmnażanie szczurów dla zabawy, zysku, na karmę czy bez powodu przez osoby niezrzeszone w SHSRP. takie ogloszenia będą zamykane, "hodowca" może zostać ukarany ostrzeżeniem lub banem. Każdy przypadek zostanie rozważony indywidualnie.
To samo tyczy się sprzedaży/oddawania zwierząt przez gg/pw itd.


Złamanie którejkolwiek z powyższych zasad proszę zgłaszać Moderatorom poprzez prywatną wiadomość.
Ostatnio zmieniony sob wrz 15, 2007 4:47 pm przez Anonymous, łącznie zmieniany 1 raz.
teoretycznie rzecz biorąc, podpis nie sprawdza się w praktyce
ODPOWIEDZ

Wróć do „REGULAMIN”