Smycz

Archiwum na ważne stare tematy

Moderator: Junior Moderator

Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Smycz

Post autor: Baron »

Kupiłem smycz moejmu podopiecznemu(Baron) ale nie wiem jak przyzwyczaić go do niej, kupiłem ją żeby w czasie wakacji wyprowadzić go na ogród ale on nie da sobie jej założyć, Raz udało mi sie założyć ale on wsadził w nią tak łapki że czołgał sie jakby mu je połamało. POmóżcie
JEST PYSZNIE! KFC
Awatar użytkownika
lajla
Posty: 2716
Rejestracja: śr maja 07, 2003 7:08 pm
Lokalizacja: krakow

Smycz

Post autor: lajla »

szczuros musi sie przyzwyczajic, a jednym sposobem na to jest ubieranie mu szelek, ja tak Floyda przyzwyczajalam, an poczatku to siedzial i sie nie ruszal w ogole ;) no ale w koncu sie przyzywczail... i gdy bylismy na wkaacjach latalismy wspolnie miedzy wrzosami itd, itp ;)
Baron
Posty: 131
Rejestracja: sob sty 15, 2005 12:49 pm

Smycz

Post autor: Baron »

Dzięki, bede próbował, bardzo chciałbym wziąść mojego barona na wakacje, więc musze próbować
JEST PYSZNIE! KFC
Maksym
Posty: 103
Rejestracja: ndz gru 12, 2004 9:06 pm

Smycz

Post autor: Maksym »

Ja myśle ,ze smycz nie jest najlepszym pomysłem bo zawsze może się z niej jakoś wyśliszgnąć 8) Myśle ,ze powinieneś szczurka przyzwyczaic do siedzenia na ramieniu...No chyba ,że się bardzo upierasz nad tą smyczą :P No nie wiem jak chcesz...;) Ja tam nie kupuje smyczy ;) Pozdrawiam...:)
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Smycz

Post autor: douchee »

http://www.szczury.org/viewtopic.php?t=2138 - trochę tego jest, ale poczytaj sobie :-) Ja też jestem na etapie przyzwyczajania szczurka do smyczy :-) Ale sama zrobiłam, dwie wersje. Z jednej potrafi wyjść, ale druga jest taka, że do tej pory jej się to nie udało, chociaż walczy i walczy (no, teraz już się przyzwyczaja :-) )
:)
Tobi
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 15, 2005 9:29 am

Smycz

Post autor: Tobi »

Ja też kupiłem smycz w zoologicznym, jest bardzo dobra ale mój szczurek nie chce się dać w nią ubrać. Jest to problem bo szelki są zapinane na sprząszke na brzuszku i bardzo trudno jest szelki założyć. Może wiecie jak tego dokonać???
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH! :)
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Smycz

Post autor: Ewqa »

Wydaje mi się że smycz z forum jest duzo lepsza niz sklepowe, a widziałam jedne i drugie. Sama jeszcze nie próbowałam na mijej szczurce, poczekam jeszcze z tydzień az podrośnie :)
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
Tobi
Posty: 36
Rejestracja: wt mar 15, 2005 9:29 am

Smycz

Post autor: Tobi »

Ja też poczekam, ale jak jóż się znudzę czekaniem to zrobie mu smycz z forum.
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH! :)
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Smycz

Post autor: Nokeg »

ja wiele razy próbowałem zrobić smycz dla Mozarta ale nie miałem nawet jak przymierzyć bo sie strasznie wierci, na szczęście jest do mnie bardzo przyzwyczajony i gdy go wypuszaczam na trawe to zawsze do mnie biegnie i wspina sie po nodze....tak wieć smycz stała się zbęda bo nie wierze zeby chciał kiedyś uciec, boi sie zostać sam. Jak odchodze na metr to odrazu chowa sie między nogami albo chce sie wspiąc na ramie. Ciesze sie ze jest tak oswojony a to mój pierwszy szczurek:)

http://img178.exs.cx/my.php?loc=img178& ... art0ey.jpg
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Smycz

Post autor: limba »

Nokeg...śliczny ściuroś :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Dona
Posty: 2033
Rejestracja: pt lip 09, 2004 3:45 pm

Smycz

Post autor: Dona »

śliczną ma mordkę :D a jak urósł!!! :)
Nokeg
Posty: 233
Rejestracja: ndz paź 03, 2004 4:37 pm

Smycz

Post autor: Nokeg »

mnie tez sie podoba:) no urusł urusł ostatnie zdjęcie poza tym jakie teraz dałem to chyba z samego poczatku jak miał nie cały miesiąc, teraz chyba równe pół roczku:)
Pozdrawiam Mariusz

Im bardziej poznaje ludzi, tym bardziej kocham zwierzeta...
douchee
Posty: 236
Rejestracja: ndz gru 26, 2004 10:58 am

Smycz

Post autor: douchee »

Lajla :!: Dięki za fotki :-) Byliśmy dziś na spacerze :-) W domu też może się do tych szelek przyzwyczajać, bo nie trzeba zapinać smyczy :-) Może uda mi się przyzwyczaić Milę, bo w poprzednich wierzgała jak dziki koń, który chce zrzucić jeźdżca... A te udało się chociaż spokojnie założyć. Oto kilka fotek z pierwszego spaceru:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
:)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum Główne”