Moje smrodziuchy... ['] Pchełka, Klapuś[']...

Dział poświęcony wszystkim zwierzakom, które macie lub chcielibyście mieć. Można tutaj się chwalić i słodzić do woli!

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

Freska:
1. Je kable
2. Jest dość spokojna
3. Ale jak się rozkręci to trudno nad nią zapanować :wink:
4. Strasznie ciekawska
5. Szybko oswoiła się z samiczkami :)
6. A samiczki okupują jej klatkę :shock:
7. A klatka jej to klatka dla chomika samobójcy- wywalić taką na śmietnik- Cykoria uparciuch mały prawie sobie łapkę uszkodziła, a i inne często się "zacinają" :| Zabezpieczyłam klatkę tekturką.
8. Freska lubi jeść tekturkę :wink:

Ogólnie jest bardzo miła, słodka.

Z chęcią bym ją połączyła z samiczkami ale ostatnio są jakieś takie spięcia i się Orvokki z Łezą gryzą więc nie będę im dodatkowo powodów dawała...

Cóż... Kocham Freskę :)
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

O masz biedna Cykoria :-( ...A klatke skoro mowisz ze na smietnik to na smietnik tylko jakbys mogla to pietro i drabinke wymontowac i przekazaż Krówci to mi sie przyda jak bede klatki łaczyc na urozmaicenia....Ale moze da sie z klatki zrobic pietra ???? Jak myslisz???
Wiesz pociac i zamontowac???

A mała widze że niezly urwis :diabel: ...Naprawde zastanawiam sie jak ja nad 3 diabelkami zapanuje... :roll: chyba naprawde im GPS zamontuje :wink: A jak oswoila sie z Tobą...wiesz chodzi mi czy po tym ziomaly :ble: nie boi się ludzi...(musze sie wiesz dydaktycznie jak do dziecka przygotowac :wink: )

Ucałuj i wymęcz małą ode mnie...i całe swoje stadko również..i przekaż im że maja sie nie kłócic tylko koffać :D bo jak nie to ciocia Limba sie wkurzy rzuci studia i przyjedzie tylki przetrzepac :wink: :twisted:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Mycha
Posty: 2607
Rejestracja: pt sty 17, 2003 4:16 pm
Lokalizacja: cracov
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Mycha »

Stare nowe zdjęcie z samochodu- jak jechaliśmy z Wałbrzycha do Świdnicy:
http://mycha101.w.interia.pl/se/Freska.jpg
http://mycha101.w.interia.pl/se/Poziomek.jpg

I mikroklatka oblegana przez moje panny:
http://mycha101.w.interia.pl/se/Okupacj ... klatki.jpg
Freski na zdjęciu nie ma :wink: W wejściu jest Łeza która kradnie jej chlebek wasa, gerberka wyjada Cykor a na dole dopiero schowany Fresek a za nią gdzieś Orvokk :lol:

I jeszcze bonus z kamerki:
http://mycha101.w.interia.pl/se/33.jpg
http://mycha101.w.interia.pl/se/35.jpg
http://mycha101.w.interia.pl/se/32.jpg

Przepraszam za jakość ale zdjęcia robione telefonem. Nie sposób takiego drapieżcy złapać aparatem z dość długim czasem naświetlania :wink:
W sprawach jakichkolwiek (transport, pytania itd) proszę WYŁĄCZNIE o kontakt meilowy - ratteria[małpka]gmail.com
RATTERIA.W.INTERIA.PL
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
myszka
Posty: 762
Rejestracja: czw mar 11, 2004 11:55 am

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: myszka »

Jest cudna :) miałam okazję ją poznać, naprawde przmiła osóbka ;)
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Dziękujemy :D
Mała jest urocza (mowie mala bo jest drobniutenka, a co najsmieszniejsze moze byc starsza od moich dwoch smoczyc ale przy nich wyglada jak prawdziwa panna)
Wczoraj byl laczenia dzien drugi troche przepychanek i przepychania sie tylkami...ale sie usmialam ...jako iza lacze szczury pierwszy raz w zyciu za kazdym razem dostaje zawalu jak sie zaczyna jakas awantura.no i pierwszy raz widzialam jak sie szczurasy tak tylkami przepychaja :lol: ..na szczescie z Żelka juz troche lepiej sie dogaduja wczoraj (w wannie :wink: ) nawet niuchaly cos wspolnie ale co najfajniejsze ta drobinka stawia sie Żelce...Kluska szybciutko ja zdominowala a nawet juz jej dziecko probowala zrobic :wink: ...iskaja sie i jest okej...z Żela juz lepiej chociaz pierwsze spotkanie pelne bylo piskow...Mam nadzieje ze wszystko sie ulozy i sie pokochaja..
Myslicie ze moge juz mala puscic z nimi na podloge??? bo narazie jak one biegaja to Fresa smiga po kanapie ale to zdecydowanie za malo miejsca jak na taka ciekawska torpedke???
A no i czeka ja obcinanie pazurkow bo wczoraj sobie bidula zadarla i krew jej leciala ..ale zostalo przemyte rivanolem i mam nadzieje ze bedzie okej...
Alez ja kocham te swoje 3 potworki :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Krówka.
Posty: 958
Rejestracja: pt mar 12, 2004 7:26 pm
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Krówka. »

super, że masz ją już u siebie :)
Niechaj się zdrowo chowa :D Klucha i Żelka też oczywiście 8) no i kasztan też i ty troche też :wink:
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Livonia »

sliczna ta Freska:D husky górą:DDteż bym chciała zobaczyć jak sie tyłkami przepychają:( mogłaś to na coś nagrać:DDD :lol:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

[quote="Krówka."]super, że masz ją już u siebie :)
Niechaj się zdrowo chowa :D Klucha i Żelka też oczywiście 8) no i kasztan też i ty troche też :wink:[/quote]
Ja to tam pikuś :D Aby reszta stada zdrowa byla :D


Przepychanki tylkami to niezly ubaw..Zobaczymy co bedzie dzis... :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

No i kolejny dzien za nami :D ...Jestem po 100 zawalach, 15 litrach melisy i 5 wizytach u psychologa :lol: Ale nie poddaje sie... 8)
Oprocz tego że mała jest czasem bezczelna :lol: (chciala Klusce zabrac suszonego bananka no i domyślacie się jak to sie skonczylo :roll: ..mowiac krotko spadly z kanapy)...wanna jako neutralne miejsce juz odpadla bo Klucha nauczyła sie z niej wychodzic(nie wiem jak ona to robi z tym grubym tylkiem :wink: )
Ale przy wsparciu duchowym Mychy (dziękuje Ci bardzo ...bez Ciebie chyba bym sie załamała :wink: ) stado całe biega po pokoju...i wczoraj troche pisków przepychanek fukania...a potem zagladam dyskretnie i Żelcia z Fresią siedzą na klatce...to sie wycofałam...ale jedno oko wcisnelam przez szpare i patrze....Żelcia bardzo chciala Fresie po tyłku powąchac ale ta się kręciła...iiiiiii obyło sie bez pisków...Mycha ma racje..Fresa to jest rozdarta że az w uszach wibruje a ja dostaje kolejnego zawalu ...
Ale wydaje mi sie ze jest coraz lepiej :D (tfu tfu zeby nie zapeszyc)....Mała sie trochę stawia więc Kluch jako dominujaca ustawia ja a ta uparciucha nie chce się podporządkować...
Ale wierze że w koncu sie pokochają i będzie wszystko okej...
Trzymajcie mooocno kciuki!!!!!!!
Mam nadzieje że nie wyląduje w wariatkowie z nerwicą :wink:

No i sami powiedzcie czy mi nie wyrosły samce z tych samiczek :wink: http://www.szczury.org/album_page.php?pic_id=1152
http://www.szczury.org/album_page.php?pic_id=1153
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
falka
Posty: 838
Rejestracja: pn paź 11, 2004 12:06 pm

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: falka »

jaka gustowna czarna taśma izolacyjna :D ja w najbliższym czasie muszę odkupić parę metrów kabla do głośników... za kanapą nie upilnowałam :D na szczęście to tylko parę groszy... ostatnio koło 2 złotych mi wyszło :wink:
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Prawda??!!! :D Pięknie komponuje się z czerwienią mebli :lol: ...ale cóż zrobić :roll: ..tylko cholerstwo co jakiś czas odpada i to kurcze razem z frba ...ale coz mowi sie trudno...czego sie nie robi dla tych paskud małych :D ale plus jest taki że nie smakuje im ta taśma :D
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Fam »

tak, szczury (wszystkie bez wyjątku) mają pociąg do tasmy izolacyjnej, moja najbardziej lubi zieloną :lol:
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: limba »

Właśnie wynalazłam żółtą...wiec koniec z czarnym paskudztwem...bedzie pasowala do koloru ściany....Fam moim nie smakuje taśma :) wolą kabelki bez...z taśma to nie frajda bo lepi się do pyska i jest be...ale zobaczymy jak będzie z zolta w koncu moja sciana bardzo im smakuje :roll:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Moje smrodziuchy... [']Kluś['] - moze 2 stada w koncu :)

Post autor: Fam »

moja lubi i to i to, tasme nawet bardziej, bo boze ja sobie po kawalku odklejeac, nauczyla sie cwaniara
za tęczowym mostem: Karolcia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasi pupile”