[KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Wszystko o zachowaniu i nawykach naszych milusińskich - obserwacje i porady.

Moderator: Junior Moderator

Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie, sprawdź w "Szukaj ..." czy odpowiedź nie została już udzielona!
Wyszukiwarka jest w każdym dziale (zaraz poniżej tego ogłoszenia) , a także u góry po prawej.
Jeśli chcesz wyszukać wyraz 3literowy, pamiętaj o dodaniu * na końcu :)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

[KRADZIEŻ] kradnie papier, jedzenie itp

Post autor: Fam »

wczoraj sie uczylam intensywnie przed kolem z matmy, az tu zaczely mi ksera znikac a potawem zawet caly zeszyt, no i co, moja karolcia kradla mi je systematycznie przenosila kawalek i zostawiala, wasze szczury tez tak maja? przez nia bede musial sie uczyc przy biórku a nie na fotelu, chociaz dalam jej pare kulek z papieru do zabawy widocznie podoba sie jej bardziej zapisany/zadrukowany, albo moze lubi psocic i podkradac, wiecie ten draeszcz emocji :D
Ostatnio zmieniony ndz paź 15, 2006 9:03 am przez Fam, łącznie zmieniany 1 raz.
za tęczowym mostem: Karolcia
Awatar użytkownika
limba
Posty: 6307
Rejestracja: pn gru 06, 2004 10:42 pm
Lokalizacja: Warszawa

Kradnie papier.

Post autor: limba »

:lol: :lol: Tak ściury koffać papier :D Moje generalnie lubują się w angileskich gazetkach za które pańcia płaci 15 zeta...może to tak jak wrestauracji..droższe znaczy lepsze :wink:

A notatki, xerówki to też norma ...ostatnio w dziwnych okolicznosciach zniknęł mi dwa sylabusy z zajęć i jeden znalazłam w klatce (tzn to co z niego zostało) a drugiego nie odnalazłam do dziś... :twisted:
Aniołki: ['] Garek, Jeff(ka), Chrupek, Teodor, Kapunio, Freska, Żelka, Mufka, Bee-Bee, Kluska, Fryt, Keksik, Frocia, Imbirek, Pchełka, Klapuś [']
Livonia
Posty: 650
Rejestracja: sob maja 15, 2004 6:57 pm
Lokalizacja: Poznań

Kradnie papier.

Post autor: Livonia »

moja tez kradnie i tez nie chce brac jak jej daje kartke np tylko woli zwinac cos popisanego przezemnie;/ ja dostaje bialej goraczki a szczur radoche ma bo kradnie.. teraz mam elergie i miloion chusteczek zuzytych to dla niej raj... kradnie z kieszeni a jak zaczyna sie przeciaganie liny to piszczy ( bezczelna ale jej nie daje;)
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

ach, kochane gryzki rozbujniki :D
za tęczowym mostem: Karolcia
martwa
Posty: 616
Rejestracja: pt paź 03, 2003 1:53 pm
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: martwa »

..nie takie znowusz kochane - moje rozszarpały na gniazdo "awantury arabskie" makuszyńskiego (bodajże); zrywają ze ścian dostępne dla nich fragmenty plakatów; wyżarły dziurę w segregatorze, a następnie przemieliły całą jego zawartość - moje rysunki z dawnych lat; podgryzają moją kolekcję encyklopedii zwierząt larousse'a; najwyraźniej tony listków papieru toaletowego i szmatek do zabawy zupełnie im nie wystarczają :o ale, jak napisała Fam - wszystko to czyni z nich jeszcze bardziej kochane "gryzki rozbujniki" 8)
czasami po prostu brakuje kamieni
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

moja komiksow nie ruszyla bo bym sie wsciekla chyba, ale to dlatego ze prewencyjnie wynioslam wszystkie do mojego chlopaka, polaczylismy kolekcje i calosc lezy u niego. zzarla mi ostatnio zato caly rog od przescieradla bo siegla przez pręty klatki
za tęczowym mostem: Karolcia
Ewqa
Posty: 1354
Rejestracja: wt gru 28, 2004 8:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Kradnie papier.

Post autor: Ewqa »

Luna uwielbia kraść ołówki i długopisy, papieru nie lubi, kredek też i mazaków tez nie lubi.
Norka za to uwielbia wydawnictwa ekonomiczne ;) ominęła na półce wszystkie książki, nauke języków obcych też i zabrała sie za ekonomię, teraz jak tylko wyjdzie to pędzi konczyc swoje dzieło zżerania okładki :lol:
Pod Niebieskim Kocem : Lilka, Luna, Norka, Malinka
Teraz ze mną: Fiona, Cleo, Milka i Mała.
foka_z_zakonu
Posty: 244
Rejestracja: ndz sty 16, 2005 11:00 pm

Kradnie papier.

Post autor: foka_z_zakonu »

papier, ach ten papier....
mozna by tu pisac i piasac....
papier -> jego miłość, kraść i uciekać -> dzień bez tego to dzień stracony......

ale wczoraj przeszedł samego siebie, na łożku mam wałek - taka poduche, Tymek często za nią spał... no ale dalej! chciałam dać mu herbatki, podnosze poduche a Tymuś (gdybyście widzieli ten usmiech) siedzi posrodku gabki wygryzionej z poduszki... praktycznie jedna trzecia zostala wyciagnieta.....

tak...

Tymek lubi papier ale jego prawdziwa milościa (od wczoraj) są poduszki :roll:
Tymuś - R.I.P
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Aniula
Posty: 96
Rejestracja: pt sty 28, 2005 9:44 am

Kradnie papier.

Post autor: Aniula »

Moja Kropka to poprostu MILOSNICZKA papieru przez duze M. Jak myje klatke to papieru absolutnie zabraknac nie moze w wysciolce.Wszystkie wazne dok musza absolutnie byc schowane bo niestety w innym wypadku zgina smiercia przez pogryzienie :twisted:
:>
dummy
Posty: 84
Rejestracja: pt lut 18, 2005 4:59 pm

szczury lubia czytac!

Post autor: dummy »

kiedys dostalam napadu smiechu w nocy poniewaz czytalam jakis przynudnawy thiller i nagle zaskoczyla mnie dziwna cisza w klatce. Zerkam na klatke i Hektorowa w niej a ona eksploruje z postawionymi uszami teren(zawalony gazetami)na zewnatrz, gdzie m.in. lezy POLITYKA .Ja udaje ze nie widze jak ona sie skrada, ona udaje ze tak w ogole to interesuje ja wachanie sciany i nagle zaatakowala POLITYKE. Ja najpierw chcialam jej wyrwac, ale postanowilam zobaczyc co bedzie dalej. Rozpoczal sie jakis cyrk. Hektorowa niezrazona tym ze gazeta byla trzy razy wieksza od niej, pakowala ja na chama do klatki, nastepnie rozpoczelo sie rozdzieranie. Ciekawa bylam kiedy wymysli ze tak w ogole to wypadaloby pokawalkowac POLITYKE by tak przygotowany material, nastepnie ulokowac w klatce. Po czasie rozpoczela sie rzez. Najpierw poszly do przemialu artykuly SZOSTKIEWICZA(bleeee) Hektorowa wie co jest do bani...Potem zaczela odzierac kawaly artykulu SARZYNSKIEGO na temat sztuki, i tu niestety musialam zainterweniowac bo halas byl tak olbrzymi ze obawialam sie ze obudzi mi ojca.Ale wydobycie stronic z mocnego uchwytu Hektorindy okazalo sie trudne. No i silowalysmy sie tak, przesmieszna sprawa, kto pierwszy "zapozna sie" ztym arcyciekawym artykulem i odpowiednio go skomentuje. Rano zobaczyal Hektorowa, spiaca smacznie na felietonie PILCHA gdzie jej brzuchol i tylek umieszczony byl uroczo na naglowku....
?Stary lew jakby się regenerował. Ale dziwnie. Zdradza wszelkie oznaki młodego osła.(S.J.Lec)(To oczywiście o mnie...)
Glaniasta
Posty: 43
Rejestracja: pn maja 02, 2005 6:40 am

Kradnie papier.

Post autor: Glaniasta »

Chyba wszystkie gryzonie mają zamiłwanie do papieru. Mój zwierzak uwielbia podgryzac czytane przeze mnie książki, podręczniki, zeszyty, nawet ulotki ( ze szczególnym upodobaniem do Tesco :D ) Ząbki jeżdzą po wszystkim co sie nawinie. Ostatnio jak moja Malwinka biegała po pokoju, ja czytałam świetny wciagający thriller. W pewnym momencie potruchtałam do kuchni po jakieś przekąski. Wracam, a tutaj ... nie wiem, na której stronie czytałam. A zakładkę wcięło. Patrzę, a ona w klatce jest starannie przerabiana na trociny, a te na gniazdko. :D Oj, zwierzaki, zwierzaki.
Pozdrowionka !!!
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

ja u swojej odkrylam ostatnio pociag do zielonego koloru, zielony papiaerr 'jest najsmaszczniejszy'
za tęczowym mostem: Karolcia
Aleksandra
Posty: 16
Rejestracja: wt kwie 19, 2005 2:30 pm

Kradnie papier.

Post autor: Aleksandra »

moje dziewczyny podzieliły się na sektory; większość kradnie moje materiały do pracy (... po czym tnie na maciupkie kawałeczki...). Z tego co zostanie przyniesione Selena i Lilu budują GNIAZDO. masa pisków i przepychanek, bo zbój Luna buduje w tym czasie gniazdko konkurencyjne w innym miejscu i podkrada "budulec" :wink:
mam szczury rex jeśli znasz kogos kto też takie ma proszę zgłoś się
Fam
Posty: 824
Rejestracja: śr mar 23, 2005 7:51 am
Kontakt:

Kradnie papier.

Post autor: Fam »

oj, jak ma sie wiecej szczurasow to dopiero kradna zbuje male
za tęczowym mostem: Karolcia
eve81
Posty: 6
Rejestracja: wt maja 03, 2005 7:48 pm

Kradnie papier.

Post autor: eve81 »

:-( Kurka wodna.A mi facet w sklepie zoologicznym powiedzial ze nie moze byc zadnych papierkow w klatc.I tak oto pozbawilam Dżumę całej zabawy.Oki.Idę rwac papier.Albo niech to sama zrobi... :lol:
eve81
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zachowania i nawyki”